Polecam instytut Animus, pani Kasia i pani Natalia najlepsze logopedki. Rehabilitacja także super . Ośrodek zapewnia profesjonalną i dobrze zorganizowaną rehabilitację, a personel jest życzliwy i zaangażowany. Warunki bytowe są odpowiednie, a zajęcia dostosowane do potrzeb pacjenta. Polecam ten ośrodek z mężem ♥️
Zdjęcia
Opinie
-
Justyna ★★★★★
-
Magda ★★★★★
Z całego serca polecam ten ośrodek. Domowa, kameralna atmosfera, przestronne i wygodne pokoje, przyjazny i pomocny personel. Ale przede wszystkim świetni rehabilitanci, w tym dwie cudowne panie logopedki. Prawdziwi eksperci w swoim fachu, żadne neurologiczne wyzwanie im nie straszne. Przyjmują pacjentów w każdym stanie, którym wiele innych, nawet prywatnych ośrodków, odmówiło pomocy. A w Animusie zawsze podejmą się wyzwania i dają z siebie wszystko, żeby pomóc. Mój mąż po udarze przyjechał leżący, a po 4 miesiącach wyszedł o własnych nogach.
-
Joanna ★★★★★
Najlepszy prywatny ośrodek neurorehabilitacji w Polsce a byliśmy już w kilku. Mąż ma profesjonalną opiekę i profesjonalne rehabilitacje każdego dnia. Wspaniali rehabilitacji, opiekunowie i dyrekcja. Dzięki temu ośrodkowi widzimy nareszcie postępy. Walczą o każdego pacjenta. Są otwarci na współpracę z rodziną. Regularnie otrzymujemy informacje zwrotne z postępow. Serdecznie polecam to miejsce. ❤️
-
Mariola Gidelska ★★★★★
Osobiście polecam. Mam trafiła do Animusa mniej więcej 2-3tyg.po udarze po wcześniejszym pobycie na neurologii a potem po tygodniu w ZOLu (ZOL-tragedia!ale to nie dotyczy Animusa). Bardzo intensywna rehabilitacja, mama spędziła tu 2miesiące. Przyjechała karetką nie mogąc nawet samodzielnie siedzieć, wyjechała poruszając się o kuli. Jak wszędzie można się doczepiać do różnych rzeczy, ale wątpie, że mama bez Animusa byłaby w tak dobrym stanie obecnie.
-
łukasz drohomirecki ★☆☆☆☆
Żona umówiła się z fizjoterapeutą na zabieg "fala uderzeniowa". Pracownika nie było na miejscu - zapomniał.. pojawił się po ponad 20 minutach... Nie miał wydać reszty za zabieg więc żona powiedziała żeby reszta została na poczet następnego spotkania.. mimo kilkukrotnych prób ustalenia drugiego terminu nie udało się... Pan nie odbierał i nie oddzwonił.. pieniążków też jak na razie nie zwrócił..żona jest już pod opieką innego fizjoterapeuty, który stwierdził, że pierwszy zabieg był wykonany w nieprawidłowym miejscu.. ogólnie bardzo słabo... Oczywiście jeżeli chodzi o wspomniane usługi
-
Tomasz Szefler ★★★★★
Po 3 tyg pobytu taty mogę stwierdzić, że pełna profeska w każdym aspekcie zarówno rehabilitacji (grafik wypełniony zajęciami na cały roboczy tydzień), poprzez opiekę lekarską i pielęgnacyjną 24h. Efekty ich pracy widoczne są gołym okiem. Polecam bo warto nawet tym co wydawałoby się że szanse na powrót są mizerne.
-
Zuzanna Barszczewska ★★★★★
Z całego serca polecam, świetni rehabilitanci, zajęcia na wysokim poziomie, wszystko dopracowane, nowoczesne sprzęty, przemiła obsługa i wspaniali ludzie. Pokoje czysciutkie i przytulne. Można poczuć się jak w domu. Nie wspomnę o posiłkach które są pyszne! Jeżeli ktoś szuuka pomocy to proszę się nie zastanawiać, bo mój chłopak trafił w najlepsze ręce i juz widać efekty! ♥️
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Instytut Neurorehabilitacji Animus?
Instytut Neurorehabilitacji Animus znajduje się przy Gietkowska 5, 10-170 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Instytut Neurorehabilitacji Animus?
Można skontaktować się z Instytut Neurorehabilitacji Animus pod numerem +48 798 389 556
Jak można dotrzeć do Instytut Neurorehabilitacji Animus?
Do Instytut Neurorehabilitacji Animus można dotrzeć, korzystając z poniższego linku