Opinie

  1. PolandBall ★☆☆☆☆

    dzisiaj byłem w tym ukochanym tesco..a nie sory w tym netto, poprostu nie czuje już tego klimatu to nie to samo.. PS.netto jak odpiszecie i powiecie nektarynki na końcu wyrazu to dam 5 gwiazdek

  2. Takty ★☆☆☆☆

    Pracownice po kilka na raz wychodzą przy rampie zatowarowania sklepu i palą papierosy i ploteczki robią. Co kilkadziesiąt minut można je tam zobaczyć. Na sklepie zostaje jedna kasjerka a kolejki na pół sklepu. Zamiast pracować wolą się dotleniać. Przerwa chyba nie przysługuje 50razy po 20minut w ciągu 8godzinnej pracy..

  3. Benia Benia ★★☆☆☆

    Asortyment sklepu super,wszytko jest.Ale dział mięsny mieszczący się w tym sklepie to tragedia.Pani blondynka w krótkich włosach bardzo niski poziom obsługi i zbyteczne komentarze w międzyczasie .Niby mówione pod nosem ale słyszalne.Jeśli się praca nie podoba zawsze można ją zmienić .

  1. Zbigniew Kalinowski ★★★☆☆

    Więc chodzi o to iż towaru który kupują np. chleb czy bułki bardzo często nie ma (rano i wieczorem wtedy kiedy mogę zrobić zakupy), wody gazowanej brak, pomidory dziś o godzinie 8:00 był 1 tak dokładnie sztuk jeden oczywiście też nie tak świeży jak mówią reklamy, towaru z gazetki z reguły brak. Pomijając brak towaru to ten towar chyba jest przenoszony ze sklepu na Fabrycznej gdzie nie zszedł i zbliża się termin przydatności do spożycia (dodam iż jeśli chodzi o wybór to w sklepie na Fabrycznej jest lepszy wybór, czyżby ilość pracowników na Zwycięstwa byłą zbyt mała?). Generalnie nie polecam zbytnio tego sklepu i moja ocena na 3 gwiazdki jest naprawdę na wyrost ale to tylko dlatego iż jest tam bardzo miłą obsługa która nie ma wpływu na oferowany towar.

  2. Julia Rzeczkowska ★★★★★

    Super sklep uwielbiam kasjera i kasjerki ❤️

  3. Martyna ★★★★☆

    Mniejszy wybór towaru niż w drugim Netto, ale obsługa dużo milsza niż tam, dzięki czemu przyjemniej robi się tu zakupy.

  1. As Ku ★★★★★

    Niższe ceny, dostępność i wybór, miła obsługa, duży parking, lokalizacja jak dla mnie idealna. Duży wybór kwiatów w bardzo zaniżonych cenach. Na miejscu kolporter oraz wspaniałe stoisko mięsne - zawsze świeże i w dobrej cenie mięso i wędliny, życzliwa obsługa.

  2. Jarosław Mielczarek ★☆☆☆☆

    Najdroższy market, ceny z kosmosu. Na co dzień robię zakupy w Lidlu w Olsztynie. Do Netto zachodzę w ostateczności mimo tego że mieszkam 100m od tego sklepu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Netto?

Netto znajduje się przy Zwycięstwa 44, 11-040 Dobre Miasto, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Netto?

Można skontaktować się z Netto pod numerem +48 531 994 994

Jak można dotrzeć do Netto?

Do Netto można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements