Idąc na zakupy tylko słychać jak tragicznie kierowniczka D odnosi się do swoich pracowników, klientów i wszystkich dookoła. Kobieto łaski nie robisz, że pomożesz komuś na sklepie. Serdecznie współczuję tym młodym ludziom którzy przychodzą tam zarobić na życie, a są tyrani jak ścierki za przeproszeniem. Albo możecie coś z tym zrobić albo pójdzie skarga do pip'u :))) Nie pozdrawiam
Zdjęcia
Opinie
-
Aska ★☆☆☆☆
-
LelumPolelum ★☆☆☆☆
Dramat! Wieczne kolejki, personel nie miły ale czego sie spodziewać jak kierowniczka sklepu nie ma szacunku do klientów. Nie polecam.
-
zwierzmill P ★★☆☆☆
Obsługa wiecznie na -. Rozmawiają na słuchawkach, nawet dzień dobry nie usłyszysz. Jedna kasa a kolejka na pół sklepu.
-
Pati Pati ★☆☆☆☆
Sklep jedną wielką tragedia, brak kas samoobsługowych, ciagle kolejki, sklep wyglada jakby szef o nich zapomnial. Kierowniczka bardzo nie uprzejmą do klientów
-
Milena ★☆☆☆☆
Nie polecam tego sklepu. Pani Oliwia wybranym klientom mówi dzień dobry i do widzenia. W stosunki do niektórych klientów nawet nie pyta o metodę płatności. Bardzo nieprofesjonalne podejście. Klienci powinni być traktowani równo.
-
Karol Karol ★☆☆☆☆
Mieszkam obok sklepu i stwierdzam że jeden z najgorzej zorganizowanych marketów w mieście , Wiecznie jest otwarta tylko 1 kasa, brak kasy samoobsługowych , obsługa niemiła, kolejki na pół sklepu przez większość dnia . Totalna porażka. Wolę zajść do sklepiku osiedlowego i przepłacać niż tracić 30 minut na czekanie w kolejce. Odradzam ten punkt.
-
Szymon Celej ★☆☆☆☆
Sklep jest beznadziejny. Za mały na duże zakupy, na małe szybkie zakupy wiecznie otwarta jedna kasa, brak kas samoobsługowych i kolejka na pół sklepu. Jak mam robić tam zakupy przed pracą to muszę wychodzić 20 minut wcześniej. Dramat. Przejęli załogę starego Tesco i lenistwo wśród pracowników jest wręcz powalające.
-
m gr ★★☆☆☆
Plusy: - zdarzają się atrakcyjne promocje - ciekawe produkty niespożywcze - duży, bezpłatny parking - brawo za przecenianie produktów, którym kończy się data Minusy: - niekończące się kolejki (otwarta zazwyczaj tylko jedna kasa) - nieaktualne ceny na metkach - czytniki cen, które często nie działają - niegrzeczna, niemiła obsługa - wysokie ceny - sporo nieświeżych warzyw i owoców - produkty przecenione, które powinny być w chłodni (np. surowe mięso) leżą często w wózku obok lodówki - zbyt małe zniżki produktów przecenionych w stosunku ceny do jakości- promocje te nie są wystarczająco atrakcyjne, a co za tym idzie sporą część tych produktów nie sprzeda się- jest marnowana.
-
Beata Wozniak ★☆☆☆☆
Zawsze ogromne kolejki, bardzo zniechęca to do robienia zakupów. Zawsze im brakuje ludzi na kasę. Nie polecam , tylko nerwy można stracić w tym sklepie.
-
Sylas ★☆☆☆☆
kobiety z kasy masakra zero kultury pracownicy bardzo niechetni do otwierania kas przy ogromnych kolejkach z tego co było widac wolą otwierac kartoniki i siedziec przy nich jak najdluzej niz otworzyc kase i zmniejszyc kolejke oraz zdenerwowanie niezadowolonych klientow
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Netto?
Netto znajduje się przy Wrocławska 1, 10-247 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Netto?
Można skontaktować się z Netto pod numerem +48 531 994 994
Jak można dotrzeć do Netto?
Do Netto można dotrzeć, korzystając z poniższego linku