Polecam serdecznie, przemiła i pomocna obsługa :))
Zdjęcia
Opinie
-
Patrycja Szulc ★★★★★
-
Alan Miasko ★☆☆☆☆
Dalem pada na dwarancje powiedzieli że zrobią w ciągu dwóch tygodni oddali go po miesiącu i go nie zrobili oddali nie naprawionego JME
-
Barry 2345 ★☆☆☆☆
Nie polecam! Kupiłem głośnik JBL, dostałem rabat na polisę która została mi wciśnięta na rzecz rabatu. Okazuje się, że rabatu wcale nie dostałem ponieważ cena na półce sklepowej była zawyżona przez co zapłaciłem więcej. Po tym procederze chciałem zwrócić głośnik, w niemiły sposób zostałem potraktowany przez kierowniczkę sklepu. Sprawa będzie miała swój finish w odpowiednim Urzędzie. Nie dopuszczę, potraktowaliście mnie nie fair. Po weryfikacji w innych salonach, stronie internetowej okazało się to prawdą, i cena która była na półce była nieprawidłowa. Nie polecam tego salonu, a panią Kierowniczkę zgłoszę do odpowiedniego urzędu regulacji oraz wszczęcia kontroli!
-
Marta ★★★★★
Pomimo opinii jakie znalazłam w Internecie o tym sklepie, postanowiłam zaryzykować i nie żałuję. Podejście do klienta na mega wysokim poziomie. Pani, która zajęła się nami kiedy chcieliśmy zakupić sprzęt AGD, poraziła mnie swoją wiedzą na temat każdego z omawianych sprzętów. Potrafiła doradzić i wskazywała różnice pomiędzy sprzętami. Ten sklep olsztyńskie sklepy RTV/AGD bije na głowę pod względem kultury pracowników i podejścia do klienta. Dodatkowo z mojej winy, fv była z błędnym adresem, Pani, która nam sprzedała sprzęty załatwiła korektę i sama dopilnowała żebyśmy ja otrzymali jak najszybciej. Naprawdę nie wiem, skąd te negatywne opinie się tutaj biorą. Ja jestem BARDZO ZADOWOLONA i zakupy elektroniczne będziemy załatwiać tylko tutaj! ♥️ Dziękujemy ♥️
-
daniel skorupa ★☆☆☆☆
Jedna gwiazda. Jedynie w sieciowkach co można się czepiać to obsługa. Chcesz coś kupić to naciągają i nie mówią prawdziwych opini o produkcie tylko sprzedają ten który muszą. A ten łysy to masakra całkiem. Kiedyś będzie trzeba to łysy zapamieta
-
Paweł Kuśmierek ★☆☆☆☆
Sklep oszustów i kłamców. Nie polecam x 10000000. Nie będę się rozwodził,m poprostu oszuści...tyle.
-
Arek (Gdańsk) ★★★★★
Poratowali kablem hdmi przed meczem Polska Arabia więc 5* dostali :) Jak widać maja świetne kable hdmi - Polska wygrała 2:0. Rekomenduje więc wymianę kabli wszystkim ⚽️ kibicom.
-
Mariola Chojnacka ★★★★★
Bardzo polecam zakupy w sklepie. Doradztwo w kwestii zakupu sprzętu na wysokim poziomie. Przekochana obsługa, 5 gwiazdek to za mało, to jakimi ludźmi są osoby pracujące w tej placówce wychodzi poza wszelkie normy.
-
Kapitan Bomba ★★★★☆
Uprzejma obsługa. Ceny też niczego sobie. Czasem lepiej sprawdzić cenę online i zamówić z odbiorem w sklepie bo może być taniej.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres NEONET?
NEONET znajduje się przy Zwycięstwa 10, 11-040 Dobre Miasto, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do NEONET?
Można skontaktować się z NEONET pod numerem +48 606 673 392
Jak można dotrzeć do NEONET?
Do NEONET można dotrzeć, korzystając z poniższego linku