Świetna kadra. Dziecko zaopiekowane i chętnie uczęszcza do przedszkola. Panie zawsze uśmiechnięte, odpowiedzą na każde pytanie. Pani Dyrektor cudowna . Polecam wszystkim ❤️
Opinie
-
Sandra Leśniewska ★★★★★
-
Marta Dąbrowska ★★★★★
Po niespełna dwóch latach uczęszczania córki do przedszkola Pasikonik mogę już z całą pewnością stwierdzić, że dziecko jest w dobrym miejscu. Zaopiekowana, witana i żegnana uśmiechem, zawsze zadowolona i tak naprawdę to jest chyba najważniejsze :) Panie przekochane, serdeczne i dokładające wszelkich starań, by dzieciom było tam jak w domu. Nie mam porównania z innymi placówkami, ale temu miejscu warto dać szansę i zaufać, dziecko będzie w dobrych rękach
-
Sylwia Zielińska ★★★★★
O dobrej placówce decyduje dobra dyrekcja. Miałam okazję wiele razy przekonać się jak jest w Pasikoniku i polecam w ciemno to przedszkole. Każdy maluch może tam liczyć na fachowe wsparcie i opiekę właśnie dzięki kadrze. Przedszkole jest godne polecenia ponieważ kieruje się dobrem dziecka. Oczywiście nie ma placówek, które spełniają wszystkie oczekiwania rodziców, jako że jesteśmy różni, a nasze dzieci mają różne potrzeby, ale kluczowe jest moim zdaniem podejście do dziecka, widzenie go takim, jakie jest i oferowanie takiego wsparcia, by sprzyjało jego najlepiej pojętemu rozwojowi. Tak trzymać !
-
Martina Skałuba ★★★★★
Bardzo dobre , kreatywne przedszkole. Zajęcia ciekawe i pomysłowe. Kadra zgrana i mająca na względzie dobro dziecka. Wszystkie problemy bądź trudności u dziecka omawiane na bieżąco w celu ustalenia wspólnego działania z rodzicem. Tutaj liczy się dobro dzieci. Dużo zajęć dodatkowych oraz terapii. Dyrekcja bardzo komunikatywna i chętna do pomocy. Polecam!
-
Adrianna Długołęcka ★★★★★
Cudowna, doświadczona kadra z pasją i powołaniem do zawodu. Dyrekcja kulturalna, rzetelna i godna zaufania. Zajęcia dla dzieci prowadzone bardzo atrakcyjnie, wszystkie spory rozwiązywane natychmiast. Moje dziecko jest zakochane w nauczycielach, uwielbia chodzić do przedszkola z miłą chęcią uczestniczy w zajęciach. Bardzo dobrze wypowiada o się o pracownikach , jest bardzo zmotywowane do nauki i dobrze zaopiekowane. Pani Ola to nasz Anioł Stróż. Nie można wybrać lepiej, z całego serca polecam placówkę . ❤️
-
Paweł Borysowski ★☆☆☆☆
Nie polecam. Dużo mówią, mało robią. Business is business, a dzieci są tu tylko tłem. Za fasadą profesjonalizmu kryje się zwyczajna cebula.
-
Przemko Ludy ★☆☆☆☆
Słuchając po znajomych nie oddałbym swojego dziecka w te miejsce.... Koloryzowane zalety a w rzeczywistości nawet brak spełnienia wymagan orzeczenia
-
Katarzyna Masiok ★★★★★
Wspaniałe przedszkole, miła i rodzinna atmosfera. Dzieci wykonują dużo prac plastycznych. Właściciele bardzo pomocni i życzliwi. Polecam
-
neltokar ★★★★★
Synek z radością chodzi do przedszkola. Przemiłe Panie, super dyrekcja, indywidualne podejście do dziecka. Absolutnie nie zgodzę się z żadną negatywną opinią. Polecam z całego serca.
-
Dariusz Oraczko ★★★★★
Najwspanialsze miejsce, jakie rodzic moze sobie wymarzyc. Niezwykla opieka i zaangazowanie kadry przedszkolnej jest czyms wyjatkowym i niespotykanym. Duza oferta ciekawych zajec. Polecam z całego serca.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Pasikonik?
Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Pasikonik znajduje się przy Macieja Rataja 64 A, 10-260 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Pasikonik?
Można skontaktować się z Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Pasikonik pod numerem +48 534 956 750
Jak można dotrzeć do Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Pasikonik?
Do Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Pasikonik można dotrzeć, korzystając z poniższego linku