Przedszkole Norlandia przy ul. Stokrotki 1 to wyjątkowe miejsce. Dwie kameralne grupy (maluchów i starszaków) pozwalają na indywidualne podejście do każdego dziecka. Zarówno Dyrekcja jak i Panie Nauczycielki są uważne na potrzeby dzieci i otwarte w komunikacji z rodzicami. Atmosfera jest ciepła, przyjazna, wręcz rodzinna i domowa. Super inicjatywą są nocowanki dla dzieci, tematyczne i pełne atrakcji. Moja córka uwielbiała chodzić do tego przedszkola, a po zmianie na inne (z przyczyn prywatnych) nadal wraca do Norlandii na nocowanki po sąsiedzku z przyjemnością. Ogromnym plusem tego przedszkola jest również prywatny, duży plac zabaw i własna kuchnia. Lokalizacja świetna - blisko lasu, gdzie dzieci chodzą na spacery i pikniki. Dużo czasu spędzają na podwórku łącznie ze śniadankiem w ciepłe dni. Jest też szeroki wybór zajęć dodatkowych w przystępnych cenach. Ale nawet bez nich nie ma czasu na nudy :) Polecam z całego serca :)
Zdjęcia
Opinie
-
Aneta Goworek ★★★★★
-
Maja Maya ★★★★★
Po długiej współpracy z tym przedszkolem z czystym sumieniem polecam tą placówkę dyrekcja jak i Panie zajmujące się dziećmi są naprawdę bardzo dobrymi i doświadczonymi opiekunami. Ilość zajęć, wycieczek jest ogromnie duża.A najbardziej zapamiętane będą zajęcia i zabawy na placu zabaw oraz nocowanki. Sama Pani dyrektor Pani Karolina to wspaniały człowiek widać że to nie jest tylko jej praca a zajmuje się i prowadzi te przedszkole z sercem! Dziękujemy. Syn mimo że już jakiś czas temu skończył pobyt w przedszkolu dalej wspomniana przedszkole bardzo pozytywnie.
-
Karolina ★★★★★
Kameralne przedszkole- tylko 2 grupy. Duży plac zabaw, własna kuchnia, blisko las. Dzieci dużo czasu spędzają na świeżym powietrzu. Latem mają do dyspozycji leżaki na placu zabaw, jest hamak, czasami są organizowane zabawy w basenie w wodzie( oczywiście za zgodą rodziców), jest stolik z ławkami gdzie prowadzone są zajęcia edukacyjne i dzieci, przy pięknej pogodzie, nie muszą uczyć się w sali :) Zimą dostają kombinezony z przedszkola, mogą się swobodnie bawić, chodzą jeździć na " jabłuszkach" z górki. Dzieci wychodzą również na różne wycieczki- kino, teatr lalek a czasem po prostu na gofry :) Fajnym pomysłem są " nocowanki" w przedszkolu- zawsze tematyczne i fajnie zorganizowane. Jest sporo zajęć dodatkowych - sensoplastyka, glottodydaktyka, robotyka, zajęcia matematyczno- szachowe, zajęcia sportowe, angielski. Panie pracujące w przedszkolu są pomocne, współpracują z rodzicami, wykazujące indywidualne podejście do każdego dziecka. Mimo, że mamy przedszkola bliżej miejsca zamieszkania, wozimy syna właśnie tu, bo czuje się tam bezpiecznie i uwielbia swoje przedszkole za czas spędzony na zabawach na placu zabaw, za kuchcikowo, gdzie mają możliwość samodzielnego przygotowywania różnych dań i za różnorodność zajęć, które odbywają się każdego dnia. Dziękujemy ♥️
-
Альона Сива ★★★★★
Przedszkole Norlandia mi się podoba.Moje dziecko jest bardzo zadowolone. Kocha wszystkie Panie w przedszkolu. Pochodzę z Ukrainy a czuję się u was jak w domu ! Bardzo dziękuję za miłe przyjęcie mojej rodziny! Polecam to miejsce pełne ciepła miłości i szacunku do każdego człowieka niezależnie od pochodzenia.
-
Piotr Bart ★★★★★
Przedszkole na wysokim poziomie ,gdzie stawia się przede wszystkim na dziecka dobro. Przemiła Pani Dyrektor, która stara się rozwiązywać każde problemy . Super podejście Pań do dzieciaków a to jest najważniejsze. Przedszkole na 6!
-
Katarzyna Zylfiu ★★★★★
Przedszkole godne polecenia!! Małe, a więc kameralne! Panie Przedszkolanki i Panie do Pomocy wspaniałe! Własna kuchnia z fajnymi, zdrowymi daniami! Pani Dyrektor bardzo otwarta dla Rodziców, zawsze rozwiązuje wszystkie problemy, fantastyczna jako pedagog dla Przedszkolaków! Super przygotowuje Starszaki w zerówce! Ma też świetne podejście do dzieci, które nie koniecznie chcą pracować przy stoliku w książkach ;) tak było z moim Synem, a jednak całą wiedzę przyswoił :) Podsumowując - Pedagog z powołania :D Dziękuję za współpracę, która trwała 6 lat!
-
Наталия Гогоц ★★★★★
Jesteśmy z Ukrainy. Przez dwa lata mój syn chodził do przedszkola Norlandia Stokrotki. Byli bardzo zadowoleni. Dzięki dobrej lokalizacji przedszkola dzieci miały okazję spędzić dużo czasu na łonie natury. Syn zawsze przychodził w dobrym humorze i opowiadał, jak ciekawie spędził dzień. Dobrzy nauczyciele i ciekawe życie dla dziecka. Polecamy przedszkole Norlandia!
-
Emilia Żuk ★★★★★
Pani dyrektor bardzo sympatyczna, z podejściem do dzieci. Z czystym sumieniem mogę polecić. Panie opiekunki są bardzo miłe, z zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. System edukacyjny jest skandynawski z czego jestem bardzo zadowolona i polecam, dzieci codziennie wychodzą na spacery, blisko jest jezioro, las, w roku szkolnym maluchy mają dużo wycieczek! Świetne przedszkole!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przedszkole Norlandia Olsztyn Stokrotki?
Przedszkole Norlandia Olsztyn Stokrotki znajduje się przy Stokrotki 1, 11-041 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przedszkole Norlandia Olsztyn Stokrotki?
Można skontaktować się z Przedszkole Norlandia Olsztyn Stokrotki pod numerem +48 895 271 097
Jak można dotrzeć do Przedszkole Norlandia Olsztyn Stokrotki?
Do Przedszkole Norlandia Olsztyn Stokrotki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku