Jeśli ktoś chce czekać na jedzenie ponad 3 godziny to polecam. Po kontakcie z panią miało być 40 minut na dostawę wydłużyło się o kolejne 40 minut. Czyli kurier jechał 1,5 godziny ☺️
Zdjęcia
Opinie
-
Natalia Korzeniowska ★☆☆☆☆
-
ola mazurak ★★★☆☆
Jeśli zamawiasz z dowozem przez apke. Pamiętaj zestaw surówek to dwa rodzaje kapusty. Surówki nie uraczysz. Do lokalu się nie dodzwonisz jak coś sknociles w zamówieniu. Wiem próbowałam. Paragonu również nie dostałam, a za to jest chyba bardzo duża kara dla właściciela lokalu. Frytki karbowane mrożone. Za to mięsko całkiem smaczne nie mogę powiedzieć.
-
Asia Hajda ★☆☆☆☆
Pierogi z truskawkami to jakiś niesmaczny żart. Nie dość, że cena powala…32zł za porcję to dostając pierogi okazuje się, że to samo ciasto bo truskawki szukać można jak igły w stogu siana. Nie polecam!
-
Aleksandra Monka ★☆☆☆☆
Jedzenia bardzo nie polecam, cena obiadu jak w restauracji a jest to zwykły bar, kotlet miał tak przypaloną panierkę ze aż widelec się złamał, nie szło tego zjeść mięso w środku suche i niesmaczne, frytki sam olej a surówki bez smaku. Skoro bar znajduje się na terenie szpitala to fajnie by było wydając tyle kasy na obiad dostać coś zjadliwego. Nie polecam.
-
Grzegorz Bocionek ★★★★★
Mieliśmy przyjemność zjeść w tym miejscu z żoną oraz synem kiedy czekaliśmy na wyniki badań. Bardzo krzywdzące dla tego typu miejsc jest powszechna opinia, że w takich miejscach nie można spodziewać się cudów. Otóż jest zupełnie inaczej. Bar mieści się w centrum Szpitala. Od razu czuć, że gotuje ktoś z sercem, ktoś kto wkłada w te dania swoje wszystkie umiejętności oraz wiedzę. Dania są po prostu domowe i oczywiście bardzo smaczne. Duży plus za możliwość zamówienia dania na pyszne.pl. Myślę, że kiedy będziemy ponownie w Bytomiu, ale nie z wizytą w szpitalu pojedziemy tam żeby znowu poczuć kuchnie jak u mamy.
-
Andrzej ★★★★★
Obiad okazał się bardzo smaczny, wielkość schabowego zaskoczyła.Polecam.
-
Ewa Sgoda ★☆☆☆☆
Bar Smakosz, który znajduje się na terenie szpitala Nr 2 w Bytomiu, nie przyjął mojego zamówienia, gdzie była to tylko zupa pomidorowa. Leżałam z niemowlakiem w tym szpitalu 3 dni niestety szpital nie zaopatrza mamy na oddziale z dzieckiem i podeszłam do tego baru o głupią zupę pomidorową niestety odmówiono mi, ponieważ mieli 45 zamówień z zewnątrz i nie zrobią mi, gdzie moim zdaniem ludzie leżący w szpitalu powinni być 1 obsłużeni tym bardziej z małym dzieckiem, a na samym końcu ludzie którzy zamawiają do domu. A to była niedziela no porażka, ludzie nie mogą sobie w domu obiadu ugotować, a potem ludzie leżący w szpitalu nie mają co zjeść masakra totalna
-
Aleksandra Nowicka-Laskowska ★★★★★
Zdecydowanie najlepszy żurek, jaki mieliśmy okazję jeść "na mieście" - bardzo gęsty, bogaty w składniki i aromatyczny. Cała reszta dań również bardzo smaczna, a porcje duże. Na pewno warto tu wracać!
-
Halina Felerska ★★★★★
Od dłuższego czasu ja i moje koleżanki niedoli ( pacjentki) korzystamy z usług baru "Smakosz" i jesteśmy bardzo zadowolone zarówno z bardzo miłej obsługi jak również z pysznych dań, a jadlysmy już sporo i rybkę, przepyszne, naleśniki z czymkolwiek przepyszne, pierogi to niemal jak u mamy. Z czystym sumieniem mogę polecić.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Smakosz Bar - Domowe obiady, catering Bytom?
Smakosz Bar - Domowe obiady, catering Bytom znajduje się przy Stefana Batorego 15, 41-902 Bytom, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Smakosz Bar - Domowe obiady, catering Bytom?
Można skontaktować się z Smakosz Bar - Domowe obiady, catering Bytom pod numerem +48 503 761 397
Jak można dotrzeć do Smakosz Bar - Domowe obiady, catering Bytom?
Do Smakosz Bar - Domowe obiady, catering Bytom można dotrzeć, korzystając z poniższego linku