Opinie

  1. Paweł M ★★★★★

    Wszystko maja i najlepsze ceny

  2. Nadzieja Śliż ★☆☆☆☆

    chciałam kupić pewną rzecz i gdy już ją miała w ręce, powiedziała, że mi jej nie sprzeda, ponieważ nie wyświetla się jej na komputerze, gdzie wcześniej klient kupił to samo tylko a innej kasie bez problemu, więc dlavzego Pani nie podeszla do innej kasy sprawdzić, tylko.od razu powiedziała, że nie sprzeda?

  3. Paulina Przybylska ★★★★★

    Duże kolejki świadczą o dobrych cenach.. Na szczęście dużo kas obsługowych.

  1. Bogusław Baran ★☆☆☆☆

    Pani z obsługi nie potrafi podać produktu ze zdjęcia, po czym kasuje inny produkt i nie chce zrobić zwrotu pieniędzy...

  2. Marta K ★☆☆☆☆

    Niemiła Pani "farmaceutka". Zero wiedzy, pretensja w głosie. Nie polecam.

  3. Mtmixer ★★★★★

    Dobre położenie, spory asortyment, miła obsługa i przede wszystkim niskie ceny, przez co niestety czasem trzeba chwilkę postać w kolejce.

  1. Anna P ★☆☆☆☆

    Jestem bardzo niezadowolona. Jeszcze tak niekompetentnych farmaceutów nie spotkałam w życiu. Żadna z Pań nie zna obowiązujących przepisów, musiałam przekonywać że mam poprawnie wypisaną receptę, musiałam udowadniać ,że mam uprawnienia ZK i związaną z tym inna cenę leku, Panie nie potrafią nawet wymówić poprawnie nazw leków,które tam kupuję...a do tego kierowniczka jak mantrę powtarza,że czegoś nie wiedziała,że pierwszy raz się z tym spotyka ( mimo,iż wielokrotnie się przypominam). Poza tym większości potrzebnych leków nigdy nie mają na stanie, a np na Podzwierzyncu są i niektóre taniej! Dziś miałam podać sobie zastrzyk, który zamówiłam w sobotę:igieł nie zamowiono,Pani przetrzymała zamówienie do wczoraj- w końcu dziś lek dotarł...ale nie mogły mi go odsprzedać ,gdyż cena się nie zgadzała im w systemie o... 8gr... Każdy pacjent powie,że powinnam zostawić pieniądze i wziąć lek , a każdy farmaceuta że nie mają zaktualizowanych cen zgodnie z bieżącymi ,dużo wcześniej zapowiadanymi zmianami . Apteka , a raczej pracujące w niej osoby to ogromna porażka.

  2. Agnieszka Dudek ★☆☆☆☆

    Najgorsza apteka w której byłam. Za każdym razem robią problemy. To źle policzą i dzwonią na drugi dzień, że jest nie dopłata lub nadpłata. I oczywiście trzeba jechać na własny koszt. Zamawiałam chemię w tabletkach dla mamy i powiedziano mi że będzie na 100% na następny dzień, oczywiście jadę po odbiór a tu niespodzianka, będzie dopiero za trzy dni albo i nie. Dodam że była to sobota i zostaje bez leku i recepty. A mama musi dostać właśnie w ten dzień. Mogła bym jeszcze wymieniać inne rzeczy, ale powstrzymam się. Szczerze nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apteka Słoneczna?

Apteka Słoneczna znajduje się przy Józefa Piłsudskiego 5, 37-100 Łańcut, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Apteka Słoneczna?

Można skontaktować się z Apteka Słoneczna pod numerem +48 172 261 327

Jak można dotrzeć do Apteka Słoneczna?

Do Apteka Słoneczna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements