Opinie

  1. Alicja Hajduk ★★★☆☆

    Mało miejsca w sklepie. Ciasno. Czujesz jak właściciele oatrzą Ci na ręce

  2. Monika Piórecka ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego sklepu !!! Zamówiłam frak, nie poinformowali nas , że jest jakiś problem z zamówieniem bo nie wpłynęła wpłata i poprostu nie przyjęli zamówienia, nieświadomi czekaliśmy.... Zamówiłam ponownie inny frak, odrazu zapłaciłam, czekamy kolejne dwa tygodnie i dopiero jak zadzwoniliśmy co z zamówieniem jest informacja, że anulowane...Twierdzą że wysłali maila ale takiego nie otrzymaliśmy, powinni wówczas zadzwonić do klienta skoro mailowo nie uzyskali odpowiedzi ...Znów sami anulowali ....Słaba obsługa i kontakt, a przy tym wychodzi że nie mają nic a wszystko jak się da sprowadzają pod klienta ... Są inne fajne i kompetentne sklepy jeździeckie z super kontaktem z klientem, ten radzę omijać z daleka.... Choćbym chciała nie mogę stwierdzić zadowolenia z zakupów i obsługi !!!

  3. Patrycja Krzyworzeka ★★★★★

    Bardzo dziękuję za udana transakcje, z cała pewnością będę wracać. Wyszukałam produkt polecony przez naszego kowala, dodam tylko, że miałam problem z dostaniem go w innych sklepach dlatego zamówiłam, aż z Olsztyna. Przesyłkę miałam na drugi dzień do południa do odbioru w paczkomacie. Pani, która odebrała telefon przemiła, nastawiona na pomoc, rzeczowa, kompetentna. Jeśli zależy Wam na profesjonalizmie i na tym,żeby mieć szybko produkt zwłaszcza jeśli musicie rozpocząć leczenie strzałki konia natychmiast to polecam zakupy.

  1. Ania Koschany ★☆☆☆☆

    Mam wrażenie, że sklep nie szanuje klienta. Dokonując zakupu kierowałam się dostępnością produktu do 7 dni roboczych. Po kilku godzinach dostałam info, że tego produktu nie ma na stanie, jest inny, w mniejszym opakowaniu. Zgodziłam się na zakup mniejszego opakowania (podtrzymując również zakup większego i oczekiwanie 3tyg) jednak w celu drobnej rekompensaty zaproponowałam darmowa wysyłkę tego mniejszego produktu. Zaczęła się dyskusja, że wcale nie zostałam wprowadzona w błąd. Chciałam dać Państwu zarobić na kolejnym opakowaniu, prosząc o mały gest, który kosztowałby Państwa może 10zl (jedna darmowa wysyłka). Jednak nie dosyć, że stracili Państwo klienta, to mam również nadzieję że wiele osób też tym zachowaniem Państwo odstraszyli.

  2. Daria ★★★★☆

    Kocham asortyment tego sklepu, marki dobrej i wysokiej jakości, polecam!!

  3. Ela Polek ★★★★☆

    Zamowilam podkowy FootAll -po ok. 6 tyg oczekiwania i “ciszy w eterze” otrzymalam podkowy we wlasciwym rozmiarze, dokladnie takie jak zamowilam (jakosc b. Dobra). Sklep sie “zrehabilitowal” wiec zmieniam ocene z jednej gwiazdki na cztery - co prawda sezon na jazdy w teren ma sie ku koncowi, ale przydadza sie na przyszly rok. dziekuje i pozdrawiam.

  1. Joanna Lewicka ★☆☆☆☆

    Bardzo ciekawy asortyment sklepu, marki najwyższej jakości. Niestety sama obsługa klienta pozostawia pewne wątpliwości. Nieterminowość to zdecydowanie najistotniejsza. Słaby kontakt z klientem po dokonanym zamówieniu, trzeba samodzielnie upominać się o informację o terminie realizacji zamówienia, nawet zapewnienia o oddzwonieniu z terminem realizacji mają skuteczność 50%, raz oddzwonila Pani raz nie / tu oczywiście rozumiem przesunięcia dostaw od producenta, nie rozumiem zupełnie braku informacji o takim przesunięciu. Finalnie zamówienia zrealizowane. Polecam sprzęt oferowany bo przychodzi dobrej jakości, ale na pewno trzeba uzbroić się w cierpliwość.

  2. Zofia Ksok ★★★★★

    Pełna kultura oraz profesjonalizm, markowy towar i ceny nie najwyższe. Zawsze dobra porada by klient był zadowolony! Polecam bo warto tu zajrzeć :)

  3. Paulina8428 ★☆☆☆☆

    Nie polecam !! Za to polecam wszystkim kupującym czytać DOKŁADNIE cały regulamin sklepu -strona po stronie, ponieważ może się okazać iż jak w moim przypadku dany produkt nie polega wymianie, ani zwrotowi, czego obsługa sklepu nie zaznaczyła na stronie gdzie jest opisywany produkt.. Może się też okazać że podany czas realizacji na stronie to tylko czas orientacyjny, a na przesyłkę będziecie czekać dwa miesiące, a co.. .przecież w regulaminie sklepu jest napisane że ten czas podany to czas orientacyjny.. O braku odpowiedzi mailowej ze sklepu na bardzo istotne pytania, dzięki którym uniknęlibyśmy tej całej kuriozalnej sytuacji, nie wspomnę. Zamówiłam tu pierwszy i ostatni raz. Jeszcze raz nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sklep jeździecki Arcus?

Sklep jeździecki Arcus znajduje się przy Mazurska 1, 10-517 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sklep jeździecki Arcus?

Można skontaktować się z Sklep jeździecki Arcus pod numerem +48 573 377 098

Jak można dotrzeć do Sklep jeździecki Arcus?

Do Sklep jeździecki Arcus można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements