Polecam - duży wybór zabawek i bardzo pomocna obsługa :)
Zdjęcia
Opinie
-
Joanna joanna ★★★★★
-
Daria Nowacka ★☆☆☆☆
W dniu dzisiejszym kupowałam dla dziecka samochodzik, dodatkowo jestem w ciąży (5,5msc) i była kolejka do otwartej jednej kasy. W kolejce były 3 osoby, które miały po jednej rzeczy, były mamy z dziećmi więc uznałam że to chwilka i postoje, zwłaszcza że nie było w pobliżu innej Pani, która mogłaby otworzyć drugą kasę. Kiedy już nadeszła moja kolej pojawiła się druga Pani, która zaprosiła mnie do drugiej kasy, na co Pani z pierwszej kasy powiedziała żeby nie obsługiwała mnie tylko wzięła Panią w ciąży z końca kolejki (w między czasie doszło parę osób). Powiedziałam że ja też jestem w ciąży, na co kasjerka zlustrowała mnie wzrokiem i z przekąsem powiedziała, że „jakoś po pani tego nie widać”, zdenerwowałam się i odsłoniłam brzuch pytając czy zaświadczenie od lekarza też powinnam przedstawiać w takich sytuacjach, kasjerka była wielce oburzona że się według niej „unioslam” - na początku byłam bardzo spokojna. Jak można powiedzieć coś takiego w sklepie gdzie ma się duży kontakt z kobietami w ciąży?! Sklep gdzie często Panie kompletują wyprawki… Podejście do klienta tragedia, a zwłaszcza do kobiety w ciąży. Od kiedy wielkość brzucha definiuje czy ktoś jest w ciąży czy nie? Kobiecie w pierwszym trymestrze, gdzie nie widać wgl brzucha też by tak powiedziano? Potem dziwią się że kobiety w ciąży stoją w kolejkach po cichu, bo jak tak są traktowane to wolą uniknąć poniżania, oskarżeń że kłamią i wolą się nie denerwować…
-
Magdalena Sadowska ★☆☆☆☆
Kierowniczka chamska i wulgarna. Kazała czekać na siebie do wykonania banalnego zwrotu 15 min, bo „czytała maila”. Nie polecam! Róbcie zakupy w Galerii Warmińskiej! Niech jej obroty spadną, a premia omija!
-
Magdalena Magdalena ★★☆☆☆
Podeszłam do Pań kasjerek żeby pomogły wybrać jakiś prezent dla kilkuletniego chłopca. Dwie młode lalunie zachowywały się tak jakby miała im korona z głowy spać za to że wyjdą zza lady. Personel powinien zostać zdecydowanie zmieniony, zwłaszcza że jest to sklep z zabawkami gdzie dzieci mają czuć się dobrze a czytając inne opinie nie tylko ja tak uważam. Na szczęście była jeszcze jedna Przemiła Pani w blond włosach która z chęcią pomogła mi wybrać prezent i dobrze doradziła.
-
Marcin Boliński Olsztyński Pośrednik Nieruchomości ★☆☆☆☆
Jedna z kasjerek zachowala sie bardzo nie milo podczas naszych zakowp w sklepie gdy placilismy za produkt karta pani w nie mily sposob odnowila nam rozmoenienia pieniedzy co zmusilo to nas do nie chcial ego zakupu za produkt zeby moc rozmienic pieniadze. Fatalna obsluga sklepu.
-
Piotr M ★☆☆☆☆
Obsługa fatalna. Panie się snują bez celu po sklepie, a jedna na kasie zwrot przyjmuje powodując długą kolejkę. Na moją prośbę o wezwanie pracownika na drugą kasę, był brak reakcji że strony ekspedientki. Polecam przeszkolić pracowników.
-
AC Biernat ★☆☆☆☆
Bardzo niemila I opryskliwa obsluga. Ekspedientka Emilia policzyla nas za duzo i bezceremonialnie kazala sie odsunac bo ma innych klientow do obslugi. Pani pelniaca obowiazki zastepcy kierownika rowniez bez zadnej kultury.
-
Sylwia Okuniewska ★☆☆☆☆
Sklep dla dzieci po którym nie da się poruszać z wózkiem że względu na zbyt ciasne regały, dodatkowo porozstawiane w losowych miejscach kartony. Bardzo nieprzyjemna obsługa.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Smyk - Cały dla małych!?
Smyk - Cały dla małych! znajduje się przy 10-576 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Smyk - Cały dla małych!?
Można skontaktować się z Smyk - Cały dla małych! pod numerem +48 224 480 000
Jak można dotrzeć do Smyk - Cały dla małych!?
Do Smyk - Cały dla małych! można dotrzeć, korzystając z poniższego linku