Spleśniałe bułki do hot doga, strasznie brudno, pieczywo chyba nie wypiekane nowe tylko stare dawane, niemyty kawomat, bardzo niemiła obsługa Osobiście nie polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Fotografia ★☆☆☆☆
-
Marcin K. ★★★★★
Dobrze zlokalizowany sklep mieszczący się na terenie osiedla. Przeważnie brak problemów z zaparkowaniem samochodu w pobliżu sklepu w celu zrobienia szybkich zakupów. Obsługa miła i pomocna. Utrudnieniem dla osób niepełnosprawnych może być wejście z niewielkim stopniem.
-
Nicole Kwiecień ★★★★★
Polecam cudna obsługa, najlepsza żabka z wszystkich w okolicy ❤️
-
Денис Маяк ★☆☆☆☆
Odpada chęć chodzić do tej Żabki we wzgląd na to że tam pracuje chamowita kasjersza blond Masakryczna obsługa klienta❤️
-
Pit ★★★★★
To co potrzebne znajdziesz tu ale w niewielkich ilościach. Kasa samoobsługowa przyspiesza zakupy chociaż kolejki dużej nie było. Pod sklepem parking nieoznakowany ale jest gdzie się zatrzymać. Dobre miejsce na szybkie małe zakupy.
-
Ola B ★☆☆☆☆
Pani w średnim wieku z blond włosami polecam zmienić pracę, bo w tej ewidentnie się męczy. Nie pomaga uśmiech, miłe słowo- zawsze tak samo nieprzyjemna. Nie polecam odbierania paczek na jej zmianie, ponieważ się nie znajdują. Kiedyś w tej Żabce była wspaniała obsługa, teraz polecam niestety omijać szerokim łukiem.
-
Pati Anna ★☆☆☆☆
Wszystko byłoby ok, gdyby nie ekspedientka - blondynka w średnim wieku, która już chyba we wszystkich okolicznych żabkach pracowała, ale jak widać nie za długo. Zawsze niemiła, opryskliwa, podczas kasowania musi dodać swój chamski komentarz. Że nie wspomnę o jej minie, żeby każdy widział, jaką łaskę robi, że obsługuje. Juz nie mam zamiaru tam chodzić, szczególnie, że do drugiej żabki mam tą samą drogę, a tam panie dużo przyjemniejsze. Na koniec dodam, że komu o tym nie powiedziałam, to każdy ją kojarzy z jakiejś żabki i zawsze tak samo źle jak ja. Nie polecam.
-
Janusz Ormiński ★★★★★
Witam. Korzystam od zawsze z tej Żabki bo mieszkam obok. Od przejęcia rok temu przez nową bardzo miłą właścicielkę jestem zaskoczony zmianami na lepsze. Wnętrze zostało nowocześnie przebudowane. Właścicielka zawsze uśmiechnięta wita klientów. Ze zdziwieniem widzę jak osobiście wykłada towar, obsługuje pomimo obecności kompetentnych sprzedawczyń. Kiedy niechcący położyłem towar na skanerze on automatycznie mi go skasował i również skasowała sprzedawczyni. Wyszła podwójna kwota. Sprzedawczyni w uprzejmy sposób poprosiła żeby następnym razem nie kłaść na skanerze
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy aleja Kwiatów 25, 42-606 Tarnowskie Góry, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku