Pepco rosman sinsay trójkąt bermudzki
Zdjęcia
Opinie
-
Iwan Iwan ★★★★★
-
ankieta ankieta ★☆☆☆☆
Tragiczna obsługa, Pani nie miła, opryskliwa, kasowała produkty jakby za karę musiała to robić
-
Łukasz Seklecki ★★★★★
Pepco jakie jest każdy widzi. Wpadłem kupić jakąś bieliznę na szybko, rozmiaru XL prawie nie było, ale coś odkopałem. Pani z obsługi bardzo miła, co w tego typu sklepach nie jest standardem. Pozdrawiam!
-
olkuska ★★★★☆
Na temat asortymentu nie ma co się wypowiadać, jest to mniejszy lokal niż na przykład w Aurze, więc nie wina obsługi, że mają mniej dostępnych produktów. Zastanawia mnie jednak, dlaczego panie, które tam pracują, są wiecznie naburmuszone lub stoją za kasą jak za karę? Zwłaszcza pani w niebiesko-blond włosach. To nie jest gorszy dzień, bo jestem tam średnio dwa razy w ciągu tygodnia. Szefostwo może podwyżki da lub premie za dobrze utrzymany w porządku i czystości sklep? To i panie będą w lepszym humorze.
-
Paula B ★★★☆☆
Obsługa poniżej jakichkolwiek standardów, zdarzało się, że pojedyncze Panie były miłe, ale od długiego czasu ciężko na takie trafić. Jedna z Pań jest wyjątkowo niemiła. Bardzo ciężko odpowiedzieć na moje „dzień dobry”, „dziękuje”, „do widzenia”. Zrezygnowałam z wypowiadania jakichkolwiek słów w stronę Pań na kasie. 3 gwiazdki tylko i wyłącznie za spory wybór asortymentu, jego jakość, dość przystępne ceny i promocje.
-
Karolina Rosiak ★☆☆☆☆
Pani podczas kasowania i podliczania ubranek zamiast je odłożyć to rzuca nimi poza lade, musiałam je dosłownie łapać w locie do tego "promocja" na kolejne zakupy - 20% po prośbe czy można wykorzystać Pani tylko skreśliła na paragonie ktory wczesnej otrzymałam z pieczątką zniżki po czym rzuciła na lade a upustu i tak nie dostałam. Bardzo nie miłe zachowanie i brak szacunku do klienta. Nie polecam.
-
Marcin Kuźnicki czekawostki ★★☆☆☆
Dzis pani z opsugi sledziła mnie od zabawek jak mie chciała zapc. I zapac zadzwonic cogle zamnom chodziła I ucekłem. A pracownic woeksoc pracóją rok. I towar trzeba cekac długo i nie wiedzon zamawia i. Nie pytja. I kolejki nie oznacone i kazdy. Sklep trpche ma iny towar i zadko soe nie rózni
-
Kasia K ★☆☆☆☆
Czytając opinie widzę że nie tylko mnie to spotkało. Stałam w kolejce dość długo. Najpierw została obsłużona Pani źle "policzona", następnie kilka innych osób. Jak przyszła moja kolej Pani powiedziała nagle że kolejka jest z drugiej strony i tym sposobem zamiast być kolejnym klientem przy kasie przeskoczylam swoją kolejkę o kolejne kilka osób. Zachowanie dziwne... Powinny być wystawione na kasie standy z informacją gdzie jest kierunek kolejki. Takie rozwiązania wykorzystano w kilku sklepach o uważam że jest to bardzo jasny komunikat. Jeśli chodzi o obsluge, faktycznie Panie są dość ... Smutne (?) Nie chcę mówić że naburmuszone bo każdy może mieć gorszy dzień. Lubię Pepco ale chyba będę korzystać z innych sklepów niż ten w dekadzie.
-
E W A ★☆☆☆☆
Omijajcie ten sklep szerokim łukiem że względu na obsługę! Zrobiłam zakupy za 2 zł i niestety nie miałam drobnych, wiec dałam kasjerce banknot 10 zł. Dziewucha przyjęła to z wielkim oburzeniem i złośliwie wydała mi resztę w 10 groszówkach. 8 zł w 10 groszówkach! Później rzuciła to na ladę zamiast podać do ręki. Współczuję osobom które stały za mną i musiały czekać aż to pozbieram. Kiedy zapytałam czy nie mogła mi tego podać powiedziała, że nie pomyślała i z ironią zapytała czy mam jeszcze jakieś uwagi. Kasjerka sadystka.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres PEPCO?
PEPCO znajduje się przy Partyzantów 63, 10-402 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do PEPCO?
Można skontaktować się z PEPCO pod numerem +48 616 288 999
Jak można dotrzeć do PEPCO?
Do PEPCO można dotrzeć, korzystając z poniższego linku