Opinie

  1. Ewe Lina ★☆☆☆☆

    Obsługa na dole jest bardzo nie przyjemna. Pani w czarnych włosach to osoba całkowicie w nieodpowiednim miejscu. Jej mina i sposób traktowania klientów to porażka. Jest tyle fajnych młodych dziewczyn i kobiet, które z pewnością lepiej sprawdziłyby sie na tym stanowisku i doceniły tę prace. Jestem stałą klientką ale straciłam ochote już tam wracać całkowicie. To jest praca z człowiekiem i jakieś predyspozycje należałoby posiadać.

  2. Kasia Wilk ★★☆☆☆

    Ciuchy bardzo ładne szczególnie na dole, ceny na wyprzedaży przystępne, natomiast zachowanie personelu w dolnej części było dla mnie niedopuszczalne, poganianie pół godziny przed zamknięciem, brak możliwości płatności kartą a kasjerka opryskliwa.

  3. zrzuta 1972 ★★☆☆☆

    Bardzo słabe ciuchy w stosunku do cen. W Gdańsku dużo lepsze ubrania za połowę tej ceny. Byłem, nic nie kupiłem, nie warto. Wszystko po 30- 40 zł ale bez perełek które by warto kupić.

  1. Bartek Dragosz ★☆☆☆☆

    Miejsce totalnie niegodne polecenia. Obsługa niemiła oraz nie mająca nic wspólnego z życzliwością oraz uprzejmym podejściem do klienta. W środku lokalu nie ma nigdzie napisanej bądź zilustrowanej informacji o potrzebie zgłaszaniu ilości ubrań do pracownika przed przymierzeniem, jak i po. Pani chodząca po sklepie ciągle się przypatruje, jak nadzorca, jakbyś był złodziejem. A najgorsze w tym wszystkim, to dziwnie wyglądający robak chodzący po jednej z koszulek w dziale męskim z dziwnymi wąsami... Zresztą niektóre ubrania śmierdziały jakby były wyjęte z obory pełnej świń. Nie polecam, nigdy więcej się tam nie wybiorę i odradzam każdemu, chamstwo i obrzydlistwo.

  2. Dominik Kownacki ★☆☆☆☆

    Tragiczna obsługa. Przed wejściem do przymierzalni okazuje się że trzeba składać raport ile rzeczy się bierze i to samo przy wyjściu z przymierzalni. Mimo iż nigdzie nie widnieje taka informacja i nakaz , dowiedziałem się o tym dopiero kiedy byłem w przymierzalni i zostałem za to okrzyczany. Personel traktuje klientów jak złodzieji. Po wyjściu z przymierzalni Pani mnie śledziła wzrokiem i patrzyła gdzie odkładałem ciuchy. Rozglądając sie po sklepie dostajesz krzywe spojrzenia. Na pewno ponownie nie wrócę nigdy! Powodzenia z takim personelem!

  3. KRPKA ★★★☆☆

    w środę dostawa nie zawsze obfitująca w zacne znaleziska

  1. Mariusz Laskowski ★★★★★

    polecam bardzo fajny lump ciuszki bardzo tanie

  2. Przemo Cikowski ★☆☆☆☆

    Gratuluję prowadzenia biznesu . Klient przychodzi za 5 min 8 i zostaje wyproszony ze sklepu. Mega to słabe....

  3. Agata Bielecka ★★★★☆

    Duży sklep na dwóch poziomach. Nowa dostawa w środę. We wtorek rzeczy po 5 zł. Rzeczy na wieszakach posortowane w działach. Jak ktoś lubi tanią odzież to będzie miał w czym wybierać

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres CTO Centrum Taniej odzieży?

CTO Centrum Taniej odzieży znajduje się przy 10-001 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Jak można dotrzeć do CTO Centrum Taniej odzieży?

Do CTO Centrum Taniej odzieży można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements