Do Pani sprzedawczyni w ciemnych włosach i okularach, która pracowała w dniu 20.12.25 koło godziny 12 w południe: podeszłam poinformować, że mały żółwik leży brzuszkiem do góry na skorupie i nie jest w stanie samodzielnie wstać (obserwowałam go jakiś czas, żeby upewnić się, że nie wstanie sam). Widać było, że się męczył i próbował obrócić się na właściwą pozycję. Pani sprzedawczyni lekceważącym tonem stwierdziła, że wstanie sam. Nie miała niesamowicie ważnego zajęcia w momencie zgłoszenia problemu, mogła na spokojnie przerwać to i pomóc żółwiowi. Dopiero gdy odwróciłam się wściekła i powiedziałam na głos, cytując: że ludzie w dzisiejszych czasach mają wszystko w ….., łaskawie poprosiła swojego współpracownika o pomoc zwierzęciu. Jak takie osoby dostają pracę w sklepie zoologicznym? Żałosne i obrzydliwe. Liczę na to, że odpowiednie osoby wyciągną w stosunku do niej konsekwencje
Zdjęcia
Opinie
-
Aleksandra Hałoń ★☆☆☆☆
-
BENEDYKT PATRZAŁEK ★★★★★
byłem w trzech sklepach zoologicznych w Rzeszowie dzis , ten sklep wg. mnie ma najlepsze wyposażenie i kompetentną obsługę, jestem zadowolony profesjonalna i pomocna załoga polecam w 100%
-
Kaja ★☆☆☆☆
Masakra, Niestety jestem bardzo zawiedziona tym sklepem. Kupiłam molinezje, neony i grubowarga syjamskiego. Po powrocie do domu okazało się, że grubowarga w ogóle nie dostałam, jedna molinezja miała widocznego wystającego pasożyta, a neonki były chore na ospę. Wkrótce zachorowały wszystkie ryby w akwarium - parę umarło. Dodatkowo szkoda mi gryzoni – szczury i myszy ,,depczą po sobie’’. Finalnie dostaliśmy grubowarga, z resztą walczyłam sama. Szkoda, bo sklep mógłby być naprawdę dobry, ale zdrowie zwierząt powinno być !!!priorytetem!!!
-
Jakub Kotula ★☆☆☆☆
Witam zakupiłem Agame Brodata 10 października w piatek . Po przyjechaniu do domu mrózyla ciągle oczy . Była apatyczna nie chciala jesc . Zapisaliśmy do weterynarza w srode 15 października. Okazało sie ze jest w nie najlepszym stanie zdrowotym, na badaniach wyszły nicienie zarobaczone , wydaliśmy na agame w sklepie zoologicznym 250 zl . Za wizytę u weterynarza z badaniami 160 zl . Następna wizytę ma za tydzień. Również 160 zl z badaniami . Dlatego jeżeli chcesz kupić agame brodata w tym zoologicznym proszę o zastanowienie sie . Gdyż wiecej wydacie na weterynarza i leczenie . Niż za nią zapłacicie. Ogólnie nie jestem za wystawianiem złych ocen ale niestety sprzedawać chore zwierzęta . To troche obciach . Po kontakcie ze sklepem powiedzieli ze moga wymienić na nową a stara muszę odwieźć. Ale niestety syn sie tak przywiązał do niej ze nie chciał jej oddawać . Więc postanowiliśmy ratować zwierzątko:) no ogolnie tak jak wszędzie piszą nie powinno sie kupować agam brodatych w zoologicznych bo w 80% beda chore . Radzę poszukać sprawdzonych hodowców . Zaplacic troszkę wiecej ale za to potem nie wydać 3x tyle na weterynarza.
-
Katarzyna Szpunar ★★★★★
Jestem dosłownie oczarowana obsługą i podejściem do klienta! Pan Konrad, który skomponował dla mnie dzisiaj zestaw akwarystyczny to dosłownie wzór sprzedawcy. Widać, że kocha swoją pracę, ma ogromną wiedzę, z chęcią się nią dzieli i zwyczajnie lubi ludzi. Zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność. Zdecydowanie będę wracać i polecać każdemu.
-
Bartek Skrobacz ★★★★★
Polecam ten sklep , najlepszy w całym Rzeszowie , zwiedziłem wszystkie zoologiczne przy zakładu akwarium , w tym sklepie zawsze uzyskuje fachowa poradę , brawo 10/10
-
Anna Stebnicka ★★★★★
Bardzo polecam ten sklep zoologiczny. Byłam dziś po karmę dla mojego psa. Fachowo mnie obsłużono, Pani była zainteresowana moim psem, zadawała mi o niego pytania, o alergie itp. Czułam się mega zaopiekowana jako klient. Kontakt nie odbył się na zasadzie, tylko sprzedaż i koniec, ale była to w pewnym sensie konsultacja.Super wybór , każdy fan zwierząt znajdzie coś dla swojego pupila.
-
Mateusz ★☆☆☆☆
Nie polecam! 3 ryby zdechły 20 minut po wyjściu ze sklepu. Dodatkowo przywiozłem je z ospą rybią, czego kolejne 3 ryby nie przetrwały. W dodatku obsługa jest nie kompetentna i nie profesjonalna. Odradzam jescze raz!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Zoo Iguana - Sklep Zoologiczny?
Zoo Iguana - Sklep Zoologiczny znajduje się przy aleja Tadeusza Rejtana 67, 35-959 Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Zoo Iguana - Sklep Zoologiczny?
Można skontaktować się z Zoo Iguana - Sklep Zoologiczny pod numerem +48 178 527 512
Jak można dotrzeć do Zoo Iguana - Sklep Zoologiczny?
Do Zoo Iguana - Sklep Zoologiczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku