Zakupy bardzo przyjemne, szeroki wybór rozmiarów i krojów. Pani kierownik która służyła pomocną dłonią i doradziła, a wszystko to w miłej atmosferze :)
Zdjęcia
Opinie
-
Karolina Morawska ★★★★★
-
Monika Mergalska ★★★★★
Bardzo miła atmosfera w sklepie, aż chce się wracać... Panie uśmiechnięte,życzliwe ZAWSZE doradzą, pomogą w doborze rozmiaru , koloru. Pełen profesjonalizm, Polecam i będę wracać!!! :-)
-
Ewa Bebka ★☆☆☆☆
Witam, 29 grudnia robiłam zakupy. Są wyprzedaże co wiąże się ze wzmożonym ruchem w sklepach. Dlaczego w takim okresie pracuje tylko jedna osoba? Sporo czekałam na pomoc. Pani Klaudia, przeprosiła za czekanie, jednak nie potrafiła wytłumaczyć czym jest to spowodowane.
-
Marta Banach ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z ostatniej wizyty w tym sklepie. Obsługa bardzo pomocna i życzliwa. Pani fachowo dobrała mi bieliznę i pomogła w dopasowaniu biustonosza. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że z całą pewnością jeszcze tam wrócę :)
-
Kamil ★☆☆☆☆
Od 20 min stoimy w kolejce by zapłacić. Gdyż pani z obsługi ogarnia sobie telefon. A potem szuka psiapsi rozmiaru..
-
Agnieszka Bomba - Zach ★☆☆☆☆
Z przykrością muszę stwierdzić, że obsługa jest fatalna. Chciałam kupić biustonosz, w trakcie przymiarki okazało się, że potrzebuje innego rozmiaru. Obsługi brak. Żadnej z Pań w pobliżu. Telefonicznie wezwany mąż poprosił jedną z Pań o potrzebny rozmiar. Po kolejnych minutach w półnegliżu w przymierzalni po prostu zrezygnowałam i wyszłam. Po zwróceniu Paniom z obsługi uwagi, że jednak oczekiwałabym pomocy w znalezieniu odpowiedniego rozmiaru zostałam potraktowana opryskliwie i niegrzecznie, z podsumowaniem, że przecież nie jestem jedyną klientką. Owszem nie byłam, obie Panie ekspedientki, jak wychodziłam zajmowały się sprzedażą pary rajstop jednej klientce. Nie było nikogo innego w sklepie. Myślę, że przynajmniej jedna z Pań mogła poświęcić swój cenny czas na udzielenie mi pomocy, zamiast trzymać mnie w oczekiwaniu w przymierzalni. Jeżeli potrzeba dwóch ekspedientek do sprzedaży jednej pary rajstop, może wskazywać to na rażącą niekompetencję przynajmniej jednej z nich. Całe szczęście, że nie jest to jedyny sklep z bielizną w Galerii Warmińskiej.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gatta?
Gatta znajduje się przy Warmińska, 10-748 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Gatta?
Można skontaktować się z Gatta pod numerem +48 897 224 294
Jak można dotrzeć do Gatta?
Do Gatta można dotrzeć, korzystając z poniższego linku