Opinie

  1. Karolina Morawska ★★★★★

    Zakupy bardzo przyjemne, szeroki wybór rozmiarów i krojów. Pani kierownik która służyła pomocną dłonią i doradziła, a wszystko to w miłej atmosferze :)

  2. Monika Mergalska ★★★★★

    Bardzo miła atmosfera w sklepie, aż chce się wracać... Panie uśmiechnięte,życzliwe ZAWSZE doradzą, pomogą w doborze rozmiaru , koloru. Pełen profesjonalizm, Polecam i będę wracać!!! :-)

  3. Ewa Bebka ★☆☆☆☆

    Witam, 29 grudnia robiłam zakupy. Są wyprzedaże co wiąże się ze wzmożonym ruchem w sklepach. Dlaczego w takim okresie pracuje tylko jedna osoba? Sporo czekałam na pomoc. Pani Klaudia, przeprosiła za czekanie, jednak nie potrafiła wytłumaczyć czym jest to spowodowane.

  1. Marta Banach ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z ostatniej wizyty w tym sklepie. Obsługa bardzo pomocna i życzliwa. Pani fachowo dobrała mi bieliznę i pomogła w dopasowaniu biustonosza. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że z całą pewnością jeszcze tam wrócę :)

  2. Kamil ★☆☆☆☆

    Od 20 min stoimy w kolejce by zapłacić. Gdyż pani z obsługi ogarnia sobie telefon. A potem szuka psiapsi rozmiaru..

  3. Agnieszka Bomba - Zach ★☆☆☆☆

    Z przykrością muszę stwierdzić, że obsługa jest fatalna. Chciałam kupić biustonosz, w trakcie przymiarki okazało się, że potrzebuje innego rozmiaru. Obsługi brak. Żadnej z Pań w pobliżu. Telefonicznie wezwany mąż poprosił jedną z Pań o potrzebny rozmiar. Po kolejnych minutach w półnegliżu w przymierzalni po prostu zrezygnowałam i wyszłam. Po zwróceniu Paniom z obsługi uwagi, że jednak oczekiwałabym pomocy w znalezieniu odpowiedniego rozmiaru zostałam potraktowana opryskliwie i niegrzecznie, z podsumowaniem, że przecież nie jestem jedyną klientką. Owszem nie byłam, obie Panie ekspedientki, jak wychodziłam zajmowały się sprzedażą pary rajstop jednej klientce. Nie było nikogo innego w sklepie. Myślę, że przynajmniej jedna z Pań mogła poświęcić swój cenny czas na udzielenie mi pomocy, zamiast trzymać mnie w oczekiwaniu w przymierzalni. Jeżeli potrzeba dwóch ekspedientek do sprzedaży jednej pary rajstop, może wskazywać to na rażącą niekompetencję przynajmniej jednej z nich. Całe szczęście, że nie jest to jedyny sklep z bielizną w Galerii Warmińskiej.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Gatta?

Gatta znajduje się przy Warmińska, 10-748 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Gatta?

Można skontaktować się z Gatta pod numerem +48 897 224 294

Jak można dotrzeć do Gatta?

Do Gatta można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements