Obsługa w tym sklepie jest tragiczna. Ale to nie wina ekspedientek tylko właściciela. Jak mogą być dwie Panie na porannej zmianie? W dniu 20.05.2025 ok.11 tak się zdarzyło i Panowie z magazynu wywieźli towar - mrożonki i lody do wyłożenia. Wiadomo,że trzeba to zrobić od razu żeby się nie odmroziło i lody nie były płynne. Więc jedna Pani pakowała do lodówek towar,a druga obsługiwała i zrobiła się kolejka, gdzie było w niej 10 osób. Poza tym ciągle inne Panie, jedna kroi druga nie, przesyt owoców i warzyw przez co dużo się psuje i gnije.
Zdjęcia
Opinie
-
Tomek O ★☆☆☆☆
-
Maja Wysocka ★☆☆☆☆
Spleśniałe papryki i pomidory, zgniłe jabłka. Taki obrazek zobaczyłam , przychodząc do tego „sklepu”. Pani na stanowisku mięsnym, która twierdziła że ryby wędzone są świeże mam ochotę zrobić kanapkę z makrelą i patrzeć jak ją je. Ryba stara, sucha i słona dramatycznie. Widać wszystkie sklepy tego właściciela mają taki sam „ poziom”.
-
Marcin Wawer ★★★★★
Sklep osiedlowy z prawdziwego zdarzenia. Dosłownie można dokupić wszystko co potrzeba jeśli chodzi o artykuły spożywcze. Mają bardzo dobre owoce i warzywa. Wędliny także są spoko. Sprawna obsługa, Panie ekspedientki bardzo miłe. Szkoda , że koło mnie nie ma takiego sklepu. Do tego wszystko w przyzwoitych cenach.
-
yvkl16 16 ★★☆☆☆
Cena warzyw i owoców jest zaskakująco niska i często wpadają na nie super promocje. Jeśli chodzi o panie ekspedientki- obsługa bardzo słaba. Wiecznie cos jedzą podczas kasowania. Rozumiem że praca jest ciężka, bo sama praca z człowiekiem nie należy do najłatwiejszych ale myślę że chociaż jakiś szacunek się należy klientowi. Panie ekspedientki- zwłaszcza pani w ciemniejszych włosach nie czuje żadnej krępacji w wiecznym jedzeniu ścinek z wędlin czy małych owoców na wagę NAWET PODCZAS NAJWIĘKSZEGO TŁOKU W SKLEPIE. Masakra… Kolejka na cały sklep a na plotki i pogawędki jest zawsze pora. Trochę słabo. Chodzę do tego sklepu raz na jakiś czas tylko po warzywa, a zawsze jest to samo.
-
Diana Kub ★☆☆☆☆
Niezależnie od pory dnia - zawsze kolejka. Mimo to jedna osoba obsługuje na kasie a reszta snuje się po sklepie.
-
Tadeusz Wziątek ★★★★★
Bardzo dobry lokalna sieć sklepów. Super ceny
-
Jacek Gorniak ★★★★★
Dobre miejsce na zakupy. Kupisz tu "mydło i powidło" co jest akurat zaletą tego sklepu. Wystrój trochę trąci latami 80 ale to też ma swój urok. Miła obsługa
-
31uisybz ★★★☆☆
Jakoś dziwnie w tym sklepie się czuję... z jednej strony dużo miejsca, obszerna rampa i magazyn z tyłu, ale w środku są miejsca, gdzie trzeba się przeciskać. No i jakiś dziwny system sprzedaży i marny asortyment piwa... Wolę parę metrów dalej z żabie kupić czteropaka. Za to z tej żabie tragedia z pieczywem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Delikatesy Gigant?
Delikatesy Gigant znajduje się przy Bursztynowa 2, 41-943 Piekary Śląskie, Śląskie, Polska
Jak można dotrzeć do Delikatesy Gigant?
Do Delikatesy Gigant można dotrzeć, korzystając z poniższego linku