Paryż Wersal 6 dni. 11.09-16.09. Wycieczka perfekcyjnie zorganizowana od początku do końca.Program zrealizowany dobrze. Plan rozłożony co do minuty, wejścia praktycznie bez czekania, wszędzie rezerwacje na czas i bilety, dzięki czemu zwiedzanie było efektywne. Oczywiście czas wolny też był. Program różnorodny i bogaty, najważniejsze zabytki i miejsca. Program dobrze przekomponowany przez świetną pilotkę Panią Jolę. , dzięki której nie było żadnych przestojów, dobrze wykorzystany czas, załatwione wcześniej bilety itp.Pani Jola zadbała o wszystko i zgrabnie poprowadziła wycieczkę, ciekawie opowiadając , cały czas wyprzedzając wypadki, wzorowa organizacja. Panowie kierowcy sprawnie i bezpiecznie przewieźli nas z Polski do Francji i z powrotem. Hotele 2/3 gwiazdkowe, wyżywienie dobre. Paryż przepiękny z bogatą i różnorodną pięknie zachowaną architekturą. Dla mnie jedna najładniejszych stolic w Europie. Wycieczka niezapomniana, to trzeba zobaczyć. Polecam gorąco.
Zdjęcia
Opinie
-
Justyna Ancewicz ★★★★★
-
Katarzyna Łaga ★★★★★
Wycieczka objazdowa: Kowno-Ryga-Tallinn-Helsinki-Wilno. Sierpień 2025. Pani Magda (pilot/przewodnik wycieczki) wypełniła ciekawymi opowieściami głowy i to z humorem, a miasta i ich atrakcje zaspokoiły zmysły. Wrażenia super, nie chce się wracać. Bardzo ciekawe miejsca, spokojne ulice, przeprawa promowa o wschodzie i zachodzie słońca- niesamowite widoki. Hotele w centrum, wieczorami można bylo spokojnie wszystko samemu obejść i poznac miasta od innej strony. Jedzenie bardzo dobre. Czas napięty podczas zwiedzania, więc nalezy mieć na uwadze to, że samowola zaczyna się po obiadokolacjach. Najbardziej intensywniejszy dzień jest w Tallinie, ale warto! Nie żałujemy niczego, baaaaa piszę opinię w trakcie wycieczki, zostało nam Wilno do zobaczenia ;) Więc same ochy i achy, ale te szczere, niewymuszone. I wg subiektywnej oceny wycieczka fakultatywna do Porvoo powinna byc obowiązkowa dla każdego. Pani Magda chodząca encyklopedia wiedzy wszelakiej. Ogromny zasób wiedzy, a co najważniejsze nie "kręci", jak nie zna odpowiedzi na jakies dziwne pytanie to odpowiada- a tego nie wiem, ale się dowiem ;) Historie, opowiesci opowiadane zostaly w sposob ciekawy i niemęczący, z humorem. Polecam wyjazd, to tylko liźnięcie głównych stolic w tak krótkim czasie, ale i tak warto!
-
Krzysiek Sztabnik ★★★☆☆
Wycieczka nr 1, ocena *****: Świetna wycieczka Litwa Łotwa Estonia Finlandia ( 2023r). Pani Ina rewelacyjna w roli pilota, pani Aneta i pan Zbyszek - najlepsi kierowcy pod słońcem. Lokalni przewodnicy bardzo ciekawie opowiadali (zwłaszcza p. Alinka w Wilnie i p. Zbyszek w Tallinie). Plan zrealizowany w 100%, wszystko doskonale zorganizowane. Zdecydowanie polecam. Wycieczka nr 2, ocena *: Wiedeń i Dolina Dunaju. Wycieczka została anulowana na niespełna 2 tygodnie przed wyjazdem. Gdybym to ja musiał zrezygnować 13 dni przed planowym wyjazdem - straciłbym niemal całą wpłaconą kwotę. Szkoda, że nie działa to w drugą stronę. Co prawda zwrot wpłaty nastąpił bardzo szybko, ale żal pozostał. Średnia ocena z obu wyjazdów: ***
-
Irena Piłatowska ★★★★★
Serdecznie dziękuję za bardzo atrakcyjną wycieczkę do krajów bałtyckich w dniach 13-18.07.2025. Program napięty, ale inaczej nie zobaczylibyśmy tylu krajów i pięknych miast. Słowa uznania dla naszej pilotki Pani Magdy oraz kierowców Pani Anety i Pana Zbyszka. Znakomicie się z nimi podróżowało! Polecam
-
Barbara Sp ★★★★☆
Luksemburg, Belgia i Holandia 28.04 -3.05.23 Program wycieczki wspaniały ale niedopracowany. Wycieczka powinna być o jeden dzień dłuższa albo lepiej zorganizowana. Zgadzam się w całości z opinią Pani Uli S. Nic dodać nic ująć.Dodać trzeba, ze dobra dla wegetarian. Smaczne śniadania i obiadokolacje.
-
Andrzej Stępień ★★★★★
Kolejna, bardzo udana przygoda z Biurem Podróży PBPO. Obsługa ze strony Biura ekstra. Wycieczka w nowym kierunku, ale, jak zawsze, z udziałem wspaniałej pani przewodnik - tym razem p. Kamili. Świetnie organizacyjnie oraz pod względem przekazywanej wiedzy. Polecam wyjazdy z Biurem.
-
Piotr Jędracha ★★★★★
kraje Nadbałtyckie są ciekawe, nie uległy zniszczeniom w II Wojnie Światowej, w każdym z nich można zobaczyć coś ciekawego ale wisienką na torcie są Helsinki oszałamiają nowoczesnością. Cieszę się, że je zobaczyłem. Rozczarowałem się Porvoo. Atrakcją wycieczki LŁEiF była też Pani przewodnik.
-
Mariola Dawidowska ★★★★★
Wycieczka bardzo udana. Wilno, Kowno, Troki to przepiękne miejsca które wszystkim polecam. Miła pani pilot Natalia oraz kierowca Aneta. Wszystko sprawnie organizowane, bardzo miła atmosfera, smaczne litewskie jedzonko, dużo informacji historycznych przekazywanych przez profesjonalnych i bardzo wesołych przewodników. Naprawdę bardzo miło spędzony czas z nutką humoru i potężną wiedzą historii. Polecam każdemu, na pewno nikt się nie będzie nudził. Za rok na pewno wrócę do tego biura podróży, pozdrawiam serdecznie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres PBPO Biuro Podróży?
PBPO Biuro Podróży znajduje się przy Ryszarda Knosały 7, 10-015 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do PBPO Biuro Podróży?
Można skontaktować się z PBPO Biuro Podróży pod numerem +48 895 350 818
Jak można dotrzeć do PBPO Biuro Podróży?
Do PBPO Biuro Podróży można dotrzeć, korzystając z poniższego linku