Do Schadzki chodziliśmy głównie korzystać z zamówień na wynos. Bardzo nam posmakowały naleśniki (rusek, burrito oraz ze szpinakiem, fetą i kurczakiem - wszystkie w naszym odczuciu bardzo smaczne, zamawiane wielokrotnie). Racuchy także godne polecenia tak samo jak zupy. Wielokrotnie także zamawialiśmy sałatki, zawsze starannie zrobione. Na miejscu sporo stolików. Obsługa sprawna i Panie bardzo miłe.
Zdjęcia
Opinie
-
Krzysztof Borysiak ★★★★★
-
Natalia Irla ★★★☆☆
Jedliśmy naleśniki na słodko, nic nam po nich nie było. Porcje duże, naleśniki w smaku w poprawne. Natomiast lokal brudny, stół się klei, serweta na stole cała poplamiona, kawę trzeba sobie zrobić samemu co też jak dla mnie było dziwne. Więc wizyta w tym lokalu wzbudziła w nas mieszane odczucia.
-
Radek Pacierz ★★★★★
Placki grzybiarzy I cygan - rewelacja! Swiezutkie placki ziemniaczane z super smacznymi sosami - podane dla kazdego w tym samym czasie... mila obsluga I niewygorowane ceny. Polecam. Jesli bede mial okazje, wroce sprobowac nalesnikow.
-
W MS ★★★★☆
Lokal trudny do oceny. Jedzenie dobre i w dużych porcjach. Kawa z samoobsługowego ekspresu, w bardzo małych filiżankach. Jest też kompot, ale taki ani dobry ani zły. Ceny umiarkowane, obsługa bardzo miła. Tylko, tak jak piszą inni jest tu jeszcze sporo do zrobienia z odpadającą farbą z sufitu i odnowieniem farby na ścianach. Stoliki czyste, ekspres też. Sztućce też bez zarzutu.
-
Bartek Beny Radź ★★★★★
Miejsce REWELACJA! może lokal mały, ale za to nadrabia jakością jedzenia. Czuć na talerzu ze jedzenie z serducha a do tego jeszcze nie czyści portfela! Szkoda ze z Białegostoku mamy tak daleko, ale będziemy polecać wszystkim znajomym. Bombelek też się pobawił i wrzucił do brzucha pierożki :)
-
Rafał Żemojdzin ★★★★☆
Słabe 4 gwiazdki, do jedzenia nic nie mam było dobre, placek Cygan i zupa brokułowa. Gwiazdka mniej za brak wentylacji, było siwo aż oczy szczypały. Ciuchy przesiąkły tym zapachem. Kolejny argument do obniżenia to słaba obsługa, Pani obsługuje i smaży naleśniki, kolejka aby złożyć zamówienie aż do drzwi wyjściowych. Polecam jedzenie ale samego baru już nie.
-
Piotrek Pejski ★★★★★
Lokal bardzo mały ale przytulny. Jedzenie pyszne, ( jadłem wielokrotnie różne dania, zupy i drugie dania) bardzo domowe,porcje naprawdę spore,panie bardzo miłe,ceny przystępne ,polecam!!!
-
Anna Milczanowska ★★★★☆
Lokal mały, ale na spokojnie było miejsce aby usiąść . Pani obsługująca bardzo miła i pomocna . Dania wzięte na wynos. Jak dla mnie mogłoby być więcej surówek :) naleśnik z feta,szpinakiem i kurczakiem był z beszamelem ale czas oczekiwania to 20 min wiec wzięłam bez. Drugi to rafaello! Obłędnie pyszny i naprawdę baardzo słodki.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Schadzka na naleśnika i placka?
Schadzka na naleśnika i placka znajduje się przy Zamkowa 2, 14-100 Ostróda, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Schadzka na naleśnika i placka?
Można skontaktować się z Schadzka na naleśnika i placka pod numerem +48 509 525 558
Jak można dotrzeć do Schadzka na naleśnika i placka?
Do Schadzka na naleśnika i placka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku