Opinie

  1. Dawid Bartez ★★★★☆

    Byliśmy, popatrzyliśmy i luks. Ogólnie nie załapaliśmy się na wejście bo była jakaś wycieczka z dzieciaczkami tam jakimiś, ale popatrzyliśmy sobie z daleka na jelenie i inne podobne stworzenia jak kozy czy gołymbiorze. Na środku ulicy stały jakieś bażanty i nie poszliśmy dalej bo się baliśmy. No tak w miarę spoko jak na dzikie zwierzęta. Nie weszliśmy tylko do lasu bo furtka była zamknięta a tam chyba wilki i cieniostwory były schowane. Szkoda bo chciałbym zdobyć róg cieniostwory na swoje ulumulu bo wtedy mógłbym zwiedzić miasto orków, a tak to spoko. Polecam.

  2. Martyna ★★★★★

    Byliśmy wczoraj w parku i mieliśmy ogromne szczęście trafić na wspaniałą wycieczkę o godzinie 17:00. Towarzyszył nam przesympatyczny przewodnik, który z niezwykłą pasją i ogromną wiedzą opowiadał o zwierzętach. Wszystkie historie i ciekawostki były przedstawione bardzo szczegółowo, a na każde nasze pytanie otrzymywaliśmy wyczerpującą odpowiedź. Co więcej, byliśmy tylko we dwoje, dzięki czemu mogliśmy w pełni cieszyć się spokojną atmosferą. Z pewnością w sezonie jest więcej turystów, ale we wrześniu było idealnie – cisza, spokój i bliskość natury. Ponieważ oboje uwielbiamy zwierzęta, ta wizyta była dla nas prawdziwą przyjemnością. Zobaczyliśmy wiele wspaniałych gatunków i dowiedzieliśmy się mnóstwo nowych rzeczy. Jesteśmy zachwyceni i bardzo dziękujemy za to wyjątkowe doświadczenie. Do zobaczenia przy kolejnej wizycie!

  3. Milunek 123 ★★★★☆

    Fajne miejsce na spędzenie czasu z rodziną i nie tylko. Niektóre zwierząta na wyciągnie ręki (można głaskać osiołki, owce i kozy) + karmić kuzki zakupionym wcześniej pokarmem (2zl). Wydaję mi się że kiedyś było większe pole do zwiedzania a teraz wycieczka z przewodnikiem jest skrócona. Ale mimo wszystko fajna atrakcja, pani przewodnik bardzo ciekawie opowiada. Bilet wstępu dla osób powyżej 15 roku życia kosztuje 50zł. Na miejscu darmowy parking. Polecam :)

  1. Boro 64 ★★★★★

    Cudowne miejsce niedaleko Mikołajek na spędzenie wolnego czasu z dziećmi chociaż i dla dorosłych kochających przyrodę jest to super atrakcja. Przyjechaliśmy z samego rana przez co udało sie trafić na mniejszą grupę. Wejścia są o określonych godzinach ale przewodników jest kilku więc idzie to dosyć sprawnie. Przejście całego parku z postojami przy zagrodach zajmuje około 1,5 godziny (moze przy większej grupie około 2 godzin). Wiedza młodej przewodniczki która prowadziła naszą grupę ogromną, bez problemu odpowiadała na stawiane przez grupę pytania dotyczące zwierząt, ciekawostek czy samego parku. Na miejscu można kupić pamiątki i coś do przekąszenia.

  2. Adam Raczkowski ★★★★★

    Park dzikich zwierząt to absolutna petarda. Możliwość obcowania z dzikimi zwierzętami w ich naturalnym środowisku to wrażenia, które w każdym aspekcie przebijają ogród zoologiczny. Miejsce szczególnie polecam dzieciom i wszystkim miłośnikom zwierząt, a możliwości "polowania" aparatem ogromne. Szacunek dla opiekunów i pomysłodawców za taką wspaniałą i rewelacyjną atrakcję. Jeśli się zastanawiasz, czy warto odwiedzić to miejsce, to zapewniam, że warto. Na koniec kilka ważnych informacji. 1. Zwiedzanie jest zawsze w grupach z przewodnikiem. 2. Płatność za bilet wstępu możliwy również kartą, ale warto mieć gotówkę bo jest tam problem z zasięgiem. Więc terminal nie zawsze zadziała. 3. Dla zgłodniałych czeka w bliskim sąsiedztwie karczma z przepysznymi regionalnymi potrawami. 4. Jest możliwość zakupu pamiątek.

  3. Patryk Kołakowski ★★★★★

    Odwiedziliśmy park w niedzielę o 10. Nie było wielkich tłumów. Zwiedzanie odbywa się tylko z przewodnikiem o pełnych godzinach. Bilet za osobę dorosłą kosztował 30 zł, ulgowy 15 zł. W kasie można zakupić marchewki za symboliczną złotówkę, którymi karmimy zwierzęta. Przewodnik sympatyczny i ciekawie opowiada o zwierzętach. Na miejscu spotkamy dzikie zwierzęta leśne, wilki, łosie, orły, sowy, rysia oraz zwierzęta leśno-hodowlane, sarny, osły, kozy, owce, które możemy głaskać i karmić. W upalny dzień nie wszystkie zwierzę chcą się pokazać. Zwiedzanie przebiegało w dość szybkim tempie, całość zajęła ok. 1,5h. Parking jest darmowy jednak trzeba bardzo UWAŻAĆ przy wjeździe gdzie jest duża dziura w ziemi i łatwo zahaczyć samochodem. Na miejscu dostępny jest mały punkt gastronomiczny, w którym nie zjemy nic konkretnego, raczej przekąska w formie tosta lub hot doga i napijemy się kawy. Bardzo fajne miejsce na wycieczkę z dziećmi.

  1. Beata Nowak ★★★★★

    Super miejsce do zwiedzania całą rodzina. Na teren parku wchodzi się z.przewodnikiem, ale niestety całkiem spora grupą... W naszej trafiło się sporo małych i bardzo głośnych dzieci, przez co czasem w ogóle nie było słychać co mówił przewodnik (a mówił bardzo interesujące rzeczy). Warto wspomnieć że park jest odgrodzony wysokimi płotami i aby przejść z jednego wybiegu do drugiego trzeba przejść przez drabinki. Rodzicom z wózkami raczej odradzam się tam pchać, warto wtedy przygotować nosidełko lub chustę. Przy obiekcie są toalety i sklep z pamiątkami oraz bardzo duży parking. Ponadto to trzeba być przygotowanym na każdą pogodę. W czasie deszczu wycieczka nie jest przerywana (karawana idzie dalej) a na terenie nie ma się gdzie schować przed deszczem.

  2. Basia _ ★★★★★

    Odwiedziliśmy park w sezonie i ludzi było dość dużo, ale nie przeszkodziło nam to w 'zwiedzaniu'. Nasza grupa była spora i przewodnika nie było słychać, ale odpowiedział na wszystkie nasze pytania. Kontakt z naturą jak w bajce - można podejść np. do daniela i go pogłaskać, i nakarmić. Największe wrażenie zrobiły na mnie wilki i łoś :) W słoneczne dni warto mieć nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne i wodę, bo część trasy prowadzi w pełnym słońcu. Przydadzą się też wygodne buty. Parking jest bezpłatny.

  3. Jan Szewczyński ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce. Można się trochę dowiedzieć o dzikich zwierzętach z okolic parku, Polski i świata. Wstęp kosztuje w sezonie 30 złotych z czego w cenie jest przewodnik. Całą trasę pokonuje się z grupą przechodząc po kolei przez poszczególne gatunki zwierząt. Same zwierzęta są przyzwyczajone do ludzi co w przypadku danieli i sarn pozwala nawet na ich pogłaskanie. Dodatkowo w kasie można kupić pożywienie którym sarny można nakarmić. Trasa zwiedzania ma około 2km. Przed przyjazdem warto sprawdzić o jakich godzinach zaczynają się wycieczki ponieważ parku nie da się zwiedzać na własną rękę. Miejsce bardzo ciekawe i godne polecenia.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Park Dzikich Zwierząt Kadzidłowo?

Park Dzikich Zwierząt Kadzidłowo znajduje się przy 12-220 Kadzidłowo, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Park Dzikich Zwierząt Kadzidłowo?

Można skontaktować się z Park Dzikich Zwierząt Kadzidłowo pod numerem +48 874 257 365

Jak można dotrzeć do Park Dzikich Zwierząt Kadzidłowo?

Do Park Dzikich Zwierząt Kadzidłowo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements