Opinie

  1. Monika Łukowska ★☆☆☆☆

    Obsługa tragedia, dziewczyna jakby za kare w tym sklepie siedziała. Taka oszczędność że rybek w akwariach nie widać,ciemno .

  2. Paweł W ★☆☆☆☆

    Jedna gwiazdka dla tego sklepu to nawet za dużo. Właściciel nie ma nawet podstawowej wiedzy o produktach, które sprzedaje w swoim sklepie!!! Prosiłem o specjalną karmę dla kota z problemami żołądkowymi i kupiłem taką, która jeszcze bardziej pogorszyła sprawę i mój kot wylądował na kilka dni u weterynarza! słabo

  3. Natalia Lipińska ★☆☆☆☆

    Opryskliwa stara kasjerka, która nie potrafi obsłużyć klienta wyprowadziła mnie dziś z równowagi podczas zakupów. Poza tym zwierzęta są trzymane w okropnych warunkach, a po trocinach w akwariach widać gołym okiem chodzące robaki. Sanepid powinien zainteresować się tym miejscem. Nigdy więcej nie wejdę do tej obrzydliwej umieralni.

  1. yozora ★☆☆☆☆

    Powiem tak: asortyment w postaci zabawek dla zwierząt i innych bibelotów okej. Tylko nie wiem jak można doprowadzić do sytuacji, że w stoczonej klatce siedzi multum papug, a jedna kuli się ewidentnie z cierpienia, nie ma ogona, nie je i wszyscy mają to gdzieś. Pani ze sklepu nie była w stanie nawet powiedzieć w jakim wieku są papugi, jakiej papugi są płci i czy kiedykolwiek widział je lekarz weterynarii. I dziwnym trafem "pierwszy dzień w pracy" tej pani trwa już długi czas, a to jej niezawodna wymówka (choć nie wiem jaką trzeba być osobą, by być obojętnym na los zdychającego zwierzęcia nawet po upływie zaledwie kwadransu w nowej pracy).

  2. Jajuu ★☆☆☆☆

    Króliki nie mają odpowiednio dużo miejsca, a stan ich diety to żart; gdzie całodobowy dostęp do siana zamiast suszu, który winien być podawany młodym dopiero po 3 miesiącu życia? Dodatkowo ten wyłożony pelet, aby na pewno, w wieku kształtowania się kości, powstały w razie czego odciski ^^. O żarcie w stylu ,,sprzedajemy karzełki" nie wspomnę; karzełkami to może one będą do 8 miesiąca życia - później 2kg czystej miłości. Osoba odpowiedzialna za hodowlę królików, jak i sama nadzorująca na tym, wykazuje się niekompetencją. Odpowiedź w stylu ,,o kolejny z grona kółka adoracji" czy podważanie zdania jak i stanu królików to przykład żałosnego ad personam. Co to w ogóle za roszczeniowy stosunek do konsumenta, zamiast wyciągnięcie wniosków z opinii takowych i poprawienie warunków życia zwierząt, kosztem delikatnie niższej sprzedaży? Żałuję, że nie jesteśmy krajem cywilizowanym jak Szwecja gdzie z urzędu jest wysyłany swoisty sanepid monitorujący warunki zwierząt w takich "hodowlach" i sklepach. Jedyny plus sklepu to miła obsługa posiadająca jakąkolwiek wiedzę nt. zwierząt i ich behawioryzmu.

  3. Wiktor Wiśniewski ★☆☆☆☆

    bardzo złe warunki dla zwierząt, króliki muszą się tłamsić w malutkim akwarium, ten po lewej ewidentnie cierpi

  1. Jakub Jeliński ★☆☆☆☆

    Okropne warunki dla gryzoni, trzymanie królika w akwarium 15L no chyba kpina, proponuję właścicielkę zamknąć w trumnie i kazać tak żyć. 7 królików w tak małych klatkach. Rozumiem, że na zwierzętach się zarabia ale nie takim kosztem. Sadyści i ignoranci. Niezaspokojona ta właścicielka chyba, że taką ilością jadu pluje w odpowiedziach na komentarze. Polecam spożytkować tą energię na zapewnienie godnego życia tym zwierzakom.

  2. Magdalena Potaś ★☆☆☆☆

    Chomik zmarł mi na rękach 3 dni po zakupie u nich. Był za mały i zbyt słaby, żeby go wyleczyć. Coś okropnego. Zero kontaktu z właścicielem, który miał oddzwonić w tej sprawie. Wg weterynarza, chomik był chory przed zakupem, a więc reszta chomików, które były z nim tam, są także nosicielami choroby. A żeby było mało, zakupiony chomik zaraził mojego drugiego chomika i jesteśmy teraz w trakcie kosztownego leczenia i nerwów. Sprzedawczyni nie umiała odróżnić płci sprzedawanego zwierzęcia. Wcześniej non stop zdarzały się mole spożywcze w karmie dla gryzoni na wagę, zgłaszałam ten fakt wielokrotnie i nic z tym nie zostało zrobione, tylko wzruszanie ramionami i wielkie zdziwienie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sklep Zoologiczny Tropical Zoo Expert?

Sklep Zoologiczny Tropical Zoo Expert znajduje się przy Ignacego Krasickiego 1b, 10-690 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sklep Zoologiczny Tropical Zoo Expert?

Można skontaktować się z Sklep Zoologiczny Tropical Zoo Expert pod numerem +48 895 420 087

Jak można dotrzeć do Sklep Zoologiczny Tropical Zoo Expert?

Do Sklep Zoologiczny Tropical Zoo Expert można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements