Opinie

  1. Mateusz C ★★★★★

    Coś pięknego na mapie Olsztyna. Produkty prosto z Włoch i to najwyżej jakości. Sery, Makarony,Trufle, Szynki i wiele innych rzeczy do wyboru. Zabrałem co nieco do domu. Smak pierwsza klasa. Pani za lady bardzo miła.

  2. Pawel H ★★★★★

    Zajefajne włoskie jedzenie. A największym atutem są dwie panie które nas obsłużyły. Polecam serdecznie wszystkim ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  3. Adam Znany ★★☆☆☆

    Niestety po raz kolejny spotkałem się z bardzo niemiłą obsługą, co pozostawia wiele do życzenia. Obsługująca mnie Pani nie tylko była nieuprzejma, ale także z jej strony był brak chęci do pomocy w podpowiedzi w wyborze kanapki. Takie zachowanie jest absolutnie nieakceptowalne. Będąc poprzednim razem wraz z żoną odczuliśmy takie same niemiłe wrażenia. Gdy dopytaliśmy się o jedną z wędlin owa Pani z wielką niechęcią odpowiedziała nam. Obsługa skutecznie nas zniechęciła do tego miejsca, więcej razy tam nie wejdziemy.

  1. asia bensari ★★★★★

    Pyszna kawa, pyszna kanapka, pyszny deser, miła obsługa :) właśnie tego było mi potrzeba przed spotkaniem ❣️ dziękuje ❣️❣️

  2. Ryszard Belina-Jaszcz ★★★★★

    Fajne miejsce w olsztynie z włoskimi produktami - sery i wędliny można kupić na wagę - na miejscu można napić się kawy i zjeść włoską kanapkę - mają w ofercie kilka rodzajów i robią na miejscu - można dodać do kanapki coś ze sklepu np pikantny ser czy kilka plastrów wędliny - polecam

  3. Marcin Zagaja ★★☆☆☆

    Postanowiłem odwiedzić to miejsce, aby napić się kawy i zjeść ciastko oraz przez krótki czas popracować przy laptopie. Zajałem dostępny stolik, wypilem dobra kawe i zjadłem niezłe ciastko. Gdy konczylem posilek i rozmawiałem przez telefon, jedna z Pań pracujących nachalnie zaczęła mi przeszkadzać, mówić że musze się przesiąść i pytać czy "Jeszcze coś będzie?" ewidentnie sugerując że muszę opuścić kawiarnię. Oczywiście chętnie bym to zrobił i zrobiłem zaraz po zakończeniu rozmowy, jednak niestety brak kultury i sposób zachowania tej Pani całkowicie popsuł wcześniejsze wrażenia smakowe.

  1. 32sicily ★★★★★

    Przemiła atmosfera, cudowni właściciele, którzy naprawdę znają się na jedzeniu i winach. Oprócz pysznego jedzenia (sałatki, kanapki na ciepło, makarony itd.) ogromny wybór oryginalnych produktów z Włoch- przepyszne oliwy, oliwki, kapary, pomidory. Wpadajcie na pyszne jedzenie i wyborne wino.

  2. Mlgrzt Białas ★★★★★

    Bardzo mili właściciele. Smaczna kawa. Wybór kanapek we włoskim stylu oraz sałatek. Dodatkowo można kupis sery, wędliny, oraz makarony, oliwy, i najróżniejsze włoskie sosy i dodatki. Spory wybór wina. Mały lokal, w pięknej okolicy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bistro AL NUMERO 15?

Bistro AL NUMERO 15 znajduje się przy Dąbrowszczaków 15, 11-041 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bistro AL NUMERO 15?

Można skontaktować się z Bistro AL NUMERO 15 pod numerem +48 572 077 323

Jak można dotrzeć do Bistro AL NUMERO 15?

Do Bistro AL NUMERO 15 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements