Nie zostałem zaptytany o aplikację przy zakupach za 15 zł l w promocji zapłaciłem 19.99 oczywiście powino być bez gwiazdki.Nie polecam tym bardziej że dużo dzieci z osiedla korzysta , napewno nie jestem jedynym.
Opinie
-
Bogusław Konopka ★☆☆☆☆
-
PeyoD ★★★★★
Większość klientów powinna się ogarnąć bo nie wie na czym życie polega, to sklep nikt tu was nie będzie całował po rękach. Niektórzy parkują jakby wygrali prawko w chipsach. Często tam jestem a Większość z tych co tam przychodzi zachowuje się jakby wczoraj się urodziło. To samo tyczy się osób które dają 1 gwiazde bo obsługa pracuje za karę. Tam każdy zawsze mówi dzień dobry do widzenia i to wam powinno wystarczyć. Kupujcie i idźcie do domu nie psujcie ludziom krwi miastowicze z wioski obok. Stały klient.
-
Magdalena Koziel ★★★★★
Żabka super zatowarowana i kasjerki bardzo miłe, a w szczególności Pani Ewelina która jak mi się wydaje jest od samego początku. Kobieta anioł, można przyjść o każdej porze, a ona jest zawsze uśmiechnięta, pomocna, gdy nie ma czegoś na półce to zawsze przyniesie z magazynu. Mimo że przeprowadziłam się z tamtej okolicy na drugi koniec Rzeszowa to jak jedziemy do znajomych to dzieci zawsze pytają czy pójdziemy do żabki zobaczyć czy jest ich ulubiona Pani.
-
ArcziGold TAXI Rzeszów ★★★★★
Sklep Żabka to świetna opcja dla osób szukających szybkich i wygodnych zakupów. Mają one bardzo dobrą lokalizację, często znajdują się w pobliżu miejsca zamieszkania czy pracy. Oferta sklepu jest również bardzo bogata i zróżnicowana, znajdziemy tam produkty z różnych kategorii, od żywności po artykuły chemiczne. Ceny są konkurencyjne, a jakość produktów jest dobra. Obsługa jest przyjazna i pomocna. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z doświadczeń zakupowych w sklepach Żabka i polecam je innym.
-
Patryk Patryk ★☆☆☆☆
Witam dzisiaj dnia 17.12.2022 zamówiłem sb hotdoga czekałem w kolejce dziewczyna sb zapomniała o mnie przypomniałem jej że czekam na hotdoga dziewczyna się zmieszała zaczęła szukać paragonu nie znalazła go więc w końcu zrobiła tego hotdoga ale niestety parowka była zimna nie polecam tej żabki lub tą sprzedawczynie dziewczyna jakas chodzi zakręcona .!
-
Paulina Gwizdak ★☆☆☆☆
Pani ekspedientka bardzo nie miła i pretensjonalna. Nie polecam.
-
Pawel MKU ★★☆☆☆
Kupiłem burgery do odgrzania w mikrofali i hotdoga , jeśli się zamknie oczy naprawdę nie zgadniecie co jecie najgorszy fastfood jaki jadlem
-
Martini Jacobs ★★★★★
Fajna żabka, dobrze, że jest kasa samoobsługowa, nie trzeba czekać w kolejce przy płatności kartą :D miła obsługa, otwarta w niedziele, duży asortyment
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Robotnicza 2F, 35-601 Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku