Opinie

  1. Izabela Sobiecka ★★★★★

    Super klimatyczne miejsce z niesamowitym wystrojem i przepysznym jedzonkiem. Wszystko przemyślane w każdym calu. Przemiła obsługa wita od progu i otacza opieką podczas całej wizyty. Pierogi z kurkami i sznycel z indyka obłęd! A szarlotka z lodami poprostu petarda! Na pewno wrócę i z całego serca polecam!!! Dziękuję ❤️ Iza z Trójmiasta

  2. Justyna Szopa ★★★★★

    Ładne miejsce i bardzo dobre jedzenie. Przyszlam jak bylo sporo ludzi, pani z obslugi nie chcialy wskazac stolika bo duzonosob jest ale szefowa posadzila mnie przy wolnym stoliku. Było to miłe. Klimat pomieszczenia fajny.

  3. Krzysztof K ★★★★★

    Odwiedzamy tę klimatyczną restaurację drugi raz i tak jak za pierwszym jesteśmy bardzo zadowoleni ze smaku potraw i ich wielkości. Wyjątkowo miła obsługa, chwila sympatycznej rozmowy i talerzyk sałatki warzywnej na poczekanie. Jest sezon więc trafiliśmy na zupę kurkową którą polecamy wszystkim wielbicielom leśnego runa. Zjedzenie całej porcji mięsnych gołąbków w sosie koperkowym czy kotlecików z kurczaka na drugie danie było już wyzwaniem. Jeśli ktoś nie poradzi sobie z całą porcją może skorzystać z opcji zapakowania na wynos. Wyśmienita kawa z ekspresu i na pożegnanie porcja musztardy z olsztyneckiego octu znanego w całej Polsce.

  1. Karol Baranowski ★★★★★

    bardzo polecam ową restaurację. na początku pomyślałem, że chyba troszkę drogo, że raczej jakość nie będzie adekwatna do ceny.... oj nic bardziej mylnego... zamówiłem zupę pomidorową jako pierwsze danie i przyznaję, że lepszej w życiu nie jadłem - (mamo przepraszam). na drugie danie zamówiłem kotlety z piersi kurczaka w sosie grzybowym, frytkami i bukietem surówek... moi drodzy, poprostu przepyszne, wszystko na najwyższym poziomie! porcja ogromna! dlatego jak bedziecie z dziećmi, to taki zestawik w zupełności wystarczy dla mamy i maluszka, a i tatuś coś złapie dla siebie :) zamawiajac do popicia ,, fante,, Pani właścicielka tylko się uśmiechneła i powiedziała - ,, takich rzeczy to u nas nie ma, moge zaproponować kompocik iii (nie pamietam drugiego :p) tak wiec do popicia wjechał kompocik na gorąco. polecam to miejsce w 1000000%, na pewno wrócę z rodziną :)

  2. Jacek F ★★★★☆

    Bardzo ładny wystrój również w ogródku. Smaczna gęsina i zupa kurkowa. Niestety dostępność dań mocno okrojona w porównaniu z menu . Konieczność rezerwacji stolika. Zakaz palenia na zewnątrz również przy stolikach w ogródku.

  3. Anna Katner ★★★★★

    Ta restauracja nie mieści się w skali Googla, ja dodałam bym do gwiazdek jedną extra. Styl wnętrza cechuje retro klimat. Jest ciepło, elegancko a zarazem domowo. Stolik trzeba wcześniej zarezerwować, a na zamówienie poczekać, ale jeśli komuś zależy na wyśmienitym posiłku, to wie, że to nie fast food i przygotowanie musi trwać. Za to obiad, to poezja. Zupa grzybowa pachnąca, esencjonalna, pyszna. Pierogi z kapustą i grzybami doskonałe. Gołąbki wyśmienite, sandacz wspaniały, dodatki idealne, ogórki kozackie! Na specjalne uznanie zasługuje obsługa, niezwykle taktowna profesjonalna i miła. Cieszę się, że tam trafiliśmy, bo takich miejsc coraz mniej.

  1. Norbert Parakiewicz ★★★★★

    Trafiłem tam dzięki Google bo nie znalazłbym tej restauracji. Miejsce klimatyczne i mające swojego ducha. Stolików jest mało i nie da się wejść z ulicy. Dostępne są raczej tylko rezerwacje. My byliśmy godzinę ludzie pytali się o możliwość zamówienia czegoś obchodzili się smakiem. Samo jedzenie podane bardzo ładnie i do tego smaczne choć ceny należą do wysokich. Zupa kurkowa jedna z lepszych jaką jadłem. Dzieci dostały deser w cenie obiadu co tez uważam za pozytywny aspekt działalności restauracji. To miejsce jeszcze odwiedzę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja z Zielonym Piecem?

Restauracja z Zielonym Piecem znajduje się przy Floriana 1, 11-015 Olsztynek, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja z Zielonym Piecem?

Można skontaktować się z Restauracja z Zielonym Piecem pod numerem +48 895 191 081

Jak można dotrzeć do Restauracja z Zielonym Piecem?

Do Restauracja z Zielonym Piecem można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements