Klimat, super, obsługa super, kawa i ciasto super. Nic dodać nic ująć. Polecamy!!!
Zdjęcia
Opinie
-
Sebastian Janowicz ★★★★★
-
Joanna ★★★★★
Młoda, wyluzowana obsługa, super klimatyczne miejsce i przede wszystkim wyjątkowo dobra kawa, genialne wypieki i pyszne proziaki - porcje ogromne i mnóstwo dodatków.
-
daniel bandura ★★★★★
Jedliśmy Alfreda - trochę za dużo sosu balsamicznego, ale smaczna, Antoniego - też dobra i Jerzego - ta wg nas była najlepsza. Polecam bo wszystkie pozytywnie zaskoczyły smakiem. Na pewno warte spróbowania!!
-
Magdalena Wierzbińska ★★★★★
Miejsce przepiękne! Szalenie miło spędzać czas w otoczeniu sztuki, chyba że się siedzi w ogródku to wieczorami umilają atmosferę światełka. :) Jedzenie przepyszne! Polecam spróbować proziaka Bernarda, a i sałatka Paradna jest też ciekawa. Bardzo polecam to miejsce. Na kawę też :)
-
Maciej Stasiewicz ★★★★★
Ciasta świeże i pyszne. Kawa rewelacyjna. Obsługa na najwyższym poziomie. Świetny klimat miejsca. Daje 6 na 5! ps. Nawet Gienia nie piecze takich ciast. ps. "masz tak w domu?"
-
Karolina Kwiecień ★★★★★
Pierwsze spotkanie z proziakiem, po 5 latach przebywania na Podkarpaciu! Padło na art Cafe! Super miejsce, mieliśmy okazję siedzieć na zewnątrz. Przytulnie, miło i przyjemnie! Krótki czas oczekiwania, w dodatku porcja zaskakująco duża! Proziak z kurczakiem, suszonymi pomidorami, szpinakiem/rukola. Daliśmy radę zjeść połowę porcji, dzięki uprzejmości kelnerek- dostaliśmy pudełka na wynos i resztę żarełka zabraliśmy do domu. Widok na Łańcucki Zamek - łał! :)
-
Sadi Sadowski ★★★★★
Miejsce zaiste bajeczne... Wśród miejskiego zgiełku, trochę na uboczu, możesz się na chwilę zatrzymać wśród pięknej sztuki, wśród życzliwych ludzi.... Kiedy już nasycilismy swoją duszę, żołądek zaczął upominać się o swoje... I zaczęła się uczta... Uraczywszy się pysznymi drinkami, przyszedł czas na coś słodkiego... Wybór ciast był spory, a każde z nich ponętnie zachęcało do skosztowania... Na szczęście przybyliśmy tam w dużymi gronie toteż każdy zamówił inne ciasto można było popróbować z każdego ciasta po kawałku..... I każde z nich było przepyszne(moim faworytem bylo Brownie) I w ten sposób spędziliśmy bardzo przyjemne popołudnie w ART CAFE. Serdecznie polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres ART CAFÉ galeria marzenie?
ART CAFÉ galeria marzenie znajduje się przy Zamkowa 4, 37-100 Łańcut, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do ART CAFÉ galeria marzenie?
Można skontaktować się z ART CAFÉ galeria marzenie pod numerem +48 798 999 976
Jak można dotrzeć do ART CAFÉ galeria marzenie?
Do ART CAFÉ galeria marzenie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku