Opinie

  1. Stowarzyszenie Gospodarze z pasją ★★★★★

    Restauracja klimatyczna, serwuje pyszne „perły kulinarne regionu”. Warto się tutaj zatrzymać aby poznać smaki warmińskiej kuchni. w listopadzie polecam dania z gęsiną.

  2. Radosław Chmielewski ★★★★★

    Golonka po Warmińsku to prawdziwa uczta dla podniebienia. Duża porcja. Nie zamawianie z zupą bo nie dacie rady zjeść wszystkiego.

  3. Kuba TV ★★★★★

    Pyszny obiad, polecam jak ktoś będzie w Olsztynie przejazdem!

  1. Marta Siedlecka ★★★★★

    Polecam tę restaurację. Porcje są bardzo duże. Dania smaczne, podane w apetyczny sposób. Zajechaliśmy na obiad w trakcie przesiadki, restauracja jest blisko dworca. Jedna z najlepszych golonek, jakie jedliśmy. Filet z sandacza też pyszny: skórka chrupiąca, a w środku mięciutki i nie wysuszony. Na początek dostaliśmy do posmakowania pstrąga w zalewie, też był pyszny. Mężowi smakowały marynowane warzywa podane do golonki, a koleżance zimowa herbata, bo była aromatyczna i nie za słodka. Koniecznie spadajcie na pyszne, tradycyjne dania.

  2. Łukasz Łuki ★★☆☆☆

    Placek ziemniaczany z kurczakiem- udało mi się w nim znaleźć kość z kurczaka, dodatkowo kurczak był twardy i któryś raz odgrzewany. Obsługa twierdzi że tak go przyrządzają na grillu… Zupa rybna była ok. Duża porcja

  3. Milena Rutkiewicz ★★★★★

    Obsługa w najwyższej klasie, właściciel bardzo sympatyczny, uśmiechnięty. Obiad komunijny był bardzo przyjemny, w spokojnej atmosferze. Zostaliśmy miło przywitani, bez poczucia, że mamy zjeść i uciekać. Bardzo dobrze czuliśmy się jedząc uroczysty obiad w tej restauracji.

  1. Alicja Skarżyńska ★★★★★

    Super jedzenie, świeże i smaczne polecam

  2. Ukasz ★★★★★

    Przyjemny lokal, pyszne jedzenie, przystępne ceny, miła i fachowa obsługa, widać że znają sie na tym co robią i nie probują nic udawać, jeśli bede jeszcze raz w Olsztynie na pewno tam wrócę, golonka petarda !!!

  3. Ewelina Zawadzka ★★★★☆

    Restauracja odkąd pamiętam zawsze miała dobre opinie wśród Olsztynian. Miałam okazje odwiedzić to miejsce kilka razy na organizowaną stypę i moje ogólne wrażenia oceniam na bardzo pozytywne. Miejsce schludne i czyste, urządzone w starszym stylu, szybka i miła obsługa. Można tu zjeść smaczny domowy obiad w przystępnej cenie. Zestaw obiadowy na stypę to: kotlet schabowy z ziemniakami oraz rosół lub pomidorowa. Za dodatkową opłatą (8zł/os) można dokupić gorące napoje typu kawa/herbata i ciasto. Polecam.

  1. Marek ★★★★★

    Kolejny raz miałem przyjemność być w "Krystanie" , tym razem nie na imprezie lecz prywatnie na obiedzie wraz z małżonką w ogródku. Degustowaliśmy golonkę i warmińskie jadło. Porcja jak dla nas bardzo duże, miła i bardzo szybka obsługa. Jedzenie mało powiedzieć smaczne, to po prostu rozkosz dla podniebienia. Wrócimy na pewno nie raz, do degustacji zostało jeszcze dużo potraw w menu - zresztą przepięknie oprawionym w drewnie z logo firmy. Artystyczna robota.. Golonka rewelka podana również w przepięknej drewnianej misie. Chcecie dobrze zjeść, i nie bać się że wyjdziecie niedojedzeni ? "Krystan", to idealne miejsce. Przepraszam za zdjęcia zrobione po jedzeniu, a nie przed. Nie mogłem się powstrzymać. P O L E C A M :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja Krys-Stan?

Restauracja Krys-Stan znajduje się przy Marii Zientary-Malewskiej 2A, 10-900 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja Krys-Stan?

Można skontaktować się z Restauracja Krys-Stan pod numerem +48 895 269 467

Jak można dotrzeć do Restauracja Krys-Stan?

Do Restauracja Krys-Stan można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements