Opinie

  1. Piotr Knerowicz ★★★★☆

    Generalnie wyglada swojsko i opinie super tak samo z resztą smakuje. Ale obsługa to chaos - chciałem wypić dwa piwka różnych smaków. Niestety najpierw dostaliśmy zupę (i to bez sztućców) następnie przyniesiono łyżki tylko do zup. Następnie piwka (od flrazu wlane i buteleczki czekały do wyniesienia bo mało miejsca) następnie dostaliśmy drugie danie i kolejny koszyk ze sztućcami ( pozostale rzeczy wciąż czekały na wyniesienie) juz 4 butelki 2 talerze po zupie i 2 koszyki po sztućcach ale obsluga krazy na pusto i nic. Zjedlismy w koncu te przepyszne dania i poprosiłem o rachunek. Wszyscy w kolo dostali a u mnie zaczely w końcu znikać talerze koszyczki i na samym koncu te butelki i doczekałem sie rachunku - no w wielu miejscach jadam w Polsce ale takiego chaosu nie widziałem- obsluga wielokrotnie przechodziła na pusto i nawet jakby zabierają po jednej rzeczy to byłoby by pusto pomiędzy daniami no ale…może kiedyś za te nie najmniejsze ceny starczy na jakieś szkolenie

  2. Agnieszka KO ★★★★★

    Jedno z najfajniejszych i najsmaczniejszych miejsc w Olsztynie. Mieszczące się na starówce a jednocześnie jakby poza nią, co sprawia że klimat jest spokojny i degustacja przebiega w sposób wyselekcjonowany. Duży plus za brak głośnej muzyki jedynie delikatne nuty w tle nie zagłuszające rozmów i pokazujące, że to jednak klient - człowiek jest tu najważniejszy. Super duży ogródek przyrestauracyjny i swoboda wyboru stolika, w lokalu również dużo miejsc do siedzenia w fajnym klimacie, powodujący to, że znajdujemy się w miejscu gdzie możemy się na chwilę zatrzymać i odpocząć przy pysznych potrawach, kawie czy deserze. Obsługa rewelacyjna, miła, zorientowana na potrzeby klienta a przede wszystkim czujna. Ekipa umiejąca odnaleźć się w rozmowie z klientem i zachowaniem odpowiedniego stopnia! Jedzenie jedno z lepszych jakie jadłam w Olsztynie, dobrze doprawione, estetycznie podane - ogromne brawa dla kuchni. Ceny normalne, żadne wygórowane, zwłaszcza że potrawy są syte i duże. Z czystym sumieniem polecam to miejsce jak i jego zespół !!!

  3. Anna Podlasiak ★★★★★

    Pyszne jedzenie, byliśmy na obiedzie dwa dni z rzędu. Przetestowane: flaki, pierogi ukraińskie, tatar, kurczak z frytkami, filet z sandacza w wersji dla dzieci (frytki, mizeria) i w tej normalnej (cukinia, seler). Obsługa bardzo miła.

  1. Marcin July ★★★☆☆

    Wybraliśmy się do tego miejsca, ponieważ były świetne oceny. Weszliśmy tam w 8os i każdy zamówił co innego, ale niestety większość z nas nie była zadowolona. Troszeczkę chyba zderzylismy się co do wygląd a smak. Pięknie wyglądające dania ale były wszystkie bardzo mocno popieprzone niestety nie wiem co było powodem. Jedyne danie które było naprawdę dobre to było danie dla dziecka i drink który był pyszny.

  2. Jarosław Sokołowski ★★★★★

    Miejsce urzeka bardzo smacznymi tradycyjnymi polskimi daniami. Obsługa przemiła i sympatyczna, miejsce klimatyczne. W weekendy trzeba rezerwować stolik, gdyż że względu na jakość dań chętnych na ucztę w tym miejscu nie brakuje. Z potraw polecam Kulebele z wołowiną i Placki karczmarza z gulaszem. Do tego ciemny grzany Kozel, ewentualnie rozgrzewającą herbatkę.

  3. Michał Olszak ★★★★★

    Zawitaliśmy w porze obiadowej. Restauracja wygląda na mocno obleganą z wieloma rezerwacjami, mimo to udało się znaleźć stolik dla dwójki. Uprzejma obsługa, czytelna dobrze skomponowana karta. Zamówione dania same w sobie bardzo smaczne - czuć, że przyrządzone ze świeżych składników. Kulebele z szarpaną wołowiną zaskoczyły nas smakiem oraz bardzo ciekawym, lekko pikantnawym ciemnym sosem. Druga potrawa - filet z sandacza również była pyszna, podana z chrzanowym puree. Ciężko do czegoś się przyczepić, warto odwiedzić będąc w Olsztynie.

  1. J M ★★★★★

    Pyszny żurek. Doskonałe polędwiczki wieprzowe zawijane w boczku. A sandacz mistrzostwo świata. I bardzo się cieszę, że nie skorzystałam z propozycji kelnera, aby puree chrzanowe zamienić na ziemniaczki pieczone ponieważ było niezwykle delikatne, wręcz obłędne. Nie mówiąc o dodatkach. Wszystko warte swojej ceny. A mimo zapełnionych stolików, bardzo szybko podane. Beza również wyśmienita. Świetna obsługa. Dziękujemy. Polecamy

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Karczma Nad Łyną?

Karczma Nad Łyną znajduje się przy Hugona Kołłątaja 11, 10-034 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Karczma Nad Łyną?

Można skontaktować się z Karczma Nad Łyną pod numerem +48 797 271 514

Jak można dotrzeć do Karczma Nad Łyną?

Do Karczma Nad Łyną można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements