Opinie

  1. Arkadiusz Malinowski ★★★★☆

    W porównaniu z innymi biedronkami w okolicy jest całkiem nieźle i przyjaźnie.

  2. Łukasz K. ★★★☆☆

    Na plus Obsługa miła i pomocna. W zasadzie to dobry sklep ale minusem są już któryś raz spleśniałe warzywa. Niestety tak się złożyło że nie wziąłem paragonu więc nie zwrócę natomiast to już któryś raz że trafiają się spleśniały warzywa lub owoce (pakowane). Nierzadko tej pleśni nie widać bo jest na spodzie. Proszę zróbcie coś z tym!

  3. Monika Jakubek ★★☆☆☆

    Straszny syf na sklepie warzywa zgnite z straszną pleśnią kiedyś chciałam kupić pieczarki to sie przeraziłam jakie były pognite jak można takie produkty sprzedawać inspekcja na juz !!! A jeśli chodzi o kasy samoobsługowe to trzeba sie naczekać żeby kto kolwiek podszedł

  1. Stefan Wiśniewski ★★☆☆☆

    Ogólnie całkiem lubię tu chodzić ale te kolejki to masakra!! W godziny szczytu to się 25 minut w kolejce czeka! Do tego pani mi odmówiła sprzedaży 4 cukierków ( nawet że waga zważyła )

  2. Wiktoria ★★★★★

    Wchodząc do tej Biedronki, mam wrażenie, że przekraczam granicę światów. To nie jest sklep. To portal. Inne wymiary mogą czekać gdzieś w CERN-ie, ale ja je znalazłam tu — na Leskiej 2, między regałem z płatkami kukurydzianymi a lodówką z kefirem. Światło tu jest inne, bardziej miękkie. W koszu z pieczywem widzę złoto pól, w zamrożonych warzywach — zatrzymany czas. Jogurty mówią do mnie wierszami, a cena 3,49 potrafi wzruszyć bardziej niż niejeden list od losu. Ludzie? Są jak cienie dobrze znanych archetypów. Kasjerzy – jak kapłani ciszy i cierpliwości. Każde „dzień dobry” brzmi tu jak zaklęcie. Słyszałam kiedyś, że szczęścia nie da się kupić. Błąd. Jest w promocji, druga rzecz 50% taniej. Biedronka na Leskiej to nie sklep. To doświadczenie. To przeżycie. To miejsce, gdzie zapomina się o wszystkim, oprócz faktu, że świat może być piękny — i kosztować niewiele.

  3. jakub ★★★★★

    Raczej zawsze wszystko jest, dużo osób pracujących na miejscu

  1. Dawid Bogacki ★★★☆☆

    Wieczne kolejki… Otwarte max 1-2 kasy… Miło i spokojnie zakupy robi się tam tylko przed południem.

  2. SuperMalkontent ★★★★★

    Biedronka generalnie jak Biedronka, ale taka "lepsza" jakby. Dużo ludzi, ale fajni, bo byli wyrozumiali, jak mi było dwa razy potrzebne zatwierdzenie, a raz przelew nie przeszedł. Albo może mieli gdzieś, nie wiem.

  3. Stępień Paweł ★★★★☆

    W porównaniu do innych sklepów tej sieci sklep na ulicy Leskiej w Rzeszowie wyróżnia się na plus. Jest dość duży wybór artykułów spożywczych i coraz szerszą oferta producentów innych niż marki własne sklepu. Niestety ich dostępność nie zawsze jest powtarzalna i niektóre interesujące mnie produkty pojawiają się sporadycznie, dlatego tylko 4 gwiazdki.

  1. Jan Kowalski ★☆☆☆☆

    Co trzeba mieć w głowie żeby wzywać policję bo dziecko zjadło bułkę za 33 grosze i matka nie zauważyła.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biedronka?

Biedronka znajduje się przy Leska 2, 35-505 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biedronka?

Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010

Jak można dotrzeć do Biedronka?

Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements