Był z nami piesek, więc zostaliśmy obsłużeni na tarasie, na sali chyba nie lubią piesków, ale na 100% tego nie wiem. Jedzenie było smaczne, a ceny porównywalne, do innych restauracji tej klasy.
Zdjęcia
Opinie
-
Janzow ★★★★★
-
Anna Kulik ★★★★★
Fajny klimat, jedzenie domowe i dobre. Bardzo miła obsługa . Polecam
-
Bożydar Nowakowski ★☆☆☆☆
Miejsce delikatnie na uboczu, skusiło nas tylko ze względu na niedzielny zestaw dnia w cenie 45 zł. W ogromnym lokalu pustki, dosłownie dwie osoby poza nami mimo godzin szczytu. Pierwsze danie zupa czosnkowa z grzankami okazała się być PRZESOLONA tak mocno że NIE DAŁO SIĘ ZJEŚĆ dodatkowo grzanki rozmoczone w środku jakby stały tam cały dzień, zero przełamania smaku, gdzie normalnie podaje się je osobno. Pani dopiero przy przyniesieniu drugiego dania poinformowała że NIE MA ŻURAWINY. A jest to dosłownie główny dodatek do tytułowego sera. SER jak najtańszy z marketu, ZIEMNIAK bez smaku (poza dziwnym kwaśnawym od serka pośrodku). SAŁATKA to typowy śmietniczek jedynie wyczuwalny sos vinegre, którym jest oblana tak intensywnie że aż odrzuca. Deser niespodzianka orzeźwiający choć lekko jałowy, na plus że dostaliśmy dwa mimo wzięcia jednego zestawu. Pani kelnerka na zakończenie (gdy jeszcze jedliśmy) podeszła do nas i zapytała CZY WYCHODZIMY TERAZ OD RAZU CZY JESZCZE 5 MINUT BĘDZIEMY SIEDZIEĆ. Podsumowując bardzo słabe jedzenie nawet mając na względzie stosunkowo niską cenę choć i tak nie traktowałbym jej na poważnie skoro zostawiłem prawie całą zupę, a główne danie to jakiś żart. Nie wspominając o zachowaniu kelnerek które gdy wychodziliśmy wszystkie paliły jak gdyby nigdy nic przy wyjściu. NIE POLECAM !
-
Marta Kocur ★★★★★
Byliśmy wczoraj na urodzinach w tej pysznej restauracji. Jedzenie bardzo smaczne, zasługuje na najwyższą ocenę, obsługa na wysokim poziomie, wielkie brawa dla szefa kuchni oraz właściciela, który zaserwował mi danie od serca bo wiedział, że wróciłam bardzo głodna z biegu górskiego. Mogę polecić dużo dań, bo niejednokrotnie byłam w tym lokalu, również zamawiałam catering. Aż miło wracać ponownie☺️ Polecam serdecznie
-
Kasia L ★★★★★
Miejsce naprawdę godne polecenia, zarówno na niedzielny obiad, jak i większą uroczystość. Duży plus za dostępność dla wózków inwalidzkich (część restauracyjna oraz toalety). Sala przestronna z kominkiem opalanym drewnem, który daje dodatkowe odczucie ciepła dosłownie i w przenośni. Bardzo ładny ogród. Jedzenie wyborne. Produkty najwyższej jakości. Pyszny rosół serwowany w wazie. Rolada wołowa z siekanym farszem rozpływała się w ustach. Do tego kluski, kapusta modra oraz biała zasmażana z grzybami. Żeberka pyszne, miękkie, dobrze wypieczone. Pyszna ciapkapusta, jedna z lepszych jakie jadłam. Ogromny, maślany i przepyszny de volaile. Udko z kaczki mięciutkie, soczyste i pyszne, w wybornym sosie z żurawiną. Barszczyk z pasztecikiem palce lizać. Wyśmienite ciasta – szczególnie polecamy jabłecznik i słonecznikowe. Zimna płyta z wysokiej jakości wędlinami i pieczonymi mięsami. Sery plus słodkie winogrona bardzo dobre. Sałatki przepyszne. Wszystko świeże i pachnące. A lemoniada...bajka. Chyba najlepsza jaką piłam. Wspaniałe miejsce z tradycjami rodzinnymi – (ukłony dla Właścicieli),wyśmienitym jedzeniem – podziękowania dla Szefa kuchni Pana Łukasza oraz Jego Załogi, fantastyczną obsługą (Pani Alono i Panie Bartku – bardzo dziękujemy za sprawny i sympatyczny serwis :) Chapeau bas! Obiad czy przyjęcie to zawsze wspaniała uczta w "Gościńcu u Gwarka". Szczerze polecamy. My na pewno wrócimy jeszcze nie raz :)
-
krzysztof musialik ★★★★★
Bardzo pyszne jedzenie, porcje są wystarczające, żeby nie powiedzieć duże:)) miła obsługa, cenowo też ok. Jest możliwość zorganizowania imprez jak komunie, wesela , urodziny czy inny rodzaj. Do dyspozycji gości jest też urządzone podwórko gdzie można sobie usiąść czy pójść z dziecmi. W razie większej imprezy i gości przyjezdnych jest możliwość noclegu. Polecam i pozdrawiam Pana Łukasza ...pysznie :))
-
Katarzyna Wyrobek ★★★★★
Jedliśmy w restauracji obiad,wszystko podane w odpowiednim czasie ciepłe i pachnace,gratisowy deserek smaczniutki.Zadowolone były nie tylko brzuszki,ale również i oczy.Sala przestrzenna , klimatyczna ,czyściutka. Nie spodziewałam się tak ładnego miejsca . Na pewno wrócę .Polecam
-
Justyna ★☆☆☆☆
Sylwester porażka szkoda było czasu żeby tam się udać. Na powitanie ptyś, po nim bardzo długa przerwa gdzie w końcu podano zupę cebulową której zabrakło dla 8 osob aby zalać dosłownie 8 szt grzaneczek. Do godziny 1 stół zastawiony kieliszkami i wodą z cytryną, bo za inne napoje trzeba było sobie zapłacić dzbanek soku 30 zł. I tu poczuliśmy się oszukani bo zamawiając sylwestra wszystkie napoje były w cenie. Jak można tak oszukać ludzi i zmienić po pewnym czasie ofertę na wodę. Jedzenie było podawane w bardzo odległym czasie, jak można zimną płytę postawić po godz 1 w nocy. Porcję jak na stół 8 osobowy były karygodne 3 kawałki pasztetu 3 plasterki sera żółtego gdzie w ofercie była patera serów. O godz 3 w nocy podano szaszłyka i miała być jeszcze zupa gulaszowa której mało kto mógł posmakować, bo sylwester do godz 4 i przy tej obsłudze nie byli w stanie podać jej na czas. Nigdy więcej tam nie wrócę Pani menager poza dobrą gadką nie stanęła na wysokości zadania pomimo notorycznych skarg nie zadowolonych klientów. Omijajcie ich.
-
Anita Minkowska ★☆☆☆☆
Zabawa zaczęła się o 20. Na stole stał mały ptyś, doniesiono alkohol i wodę z cytryną. Soki płatne 30 zł za dzbanek. Drugi posiłek przyniesione dopiero przed 23 - zupa cebulowa, po kolejnej godzinie zaczęto dokładać sałatki. Jedna miskę na 12 osób po awanturze z łaską dołożono kolejna miskę sałatki. Po kolejnej długiej godzinie przyniesiono po pół kartofla z serem, żenada. Sernik to jakaś kpina w kwadratowym kieliszku 30 ml ,zimna płyta to 3 plastry szynki i 3 plastry sera ,dwie galaretki 30ml i to na 12 osoby, dewolaj był ok ,tylko że kelner przyniósł o dwa za mało. 500 zł zapłaciłam tylko za oprawę... Sala ładna, zespół GALAPAGOS grał świetnie aż do piątej rana wytańczyłam sie na głodnego . Miejsca nie polecam na kolejnego Sylwestra.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gościniec u Gwarka?
Gościniec u Gwarka znajduje się przy Czarnohucka 24, 42-600 Tarnowskie Góry, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Gościniec u Gwarka?
Można skontaktować się z Gościniec u Gwarka pod numerem +48 322 854 274
Jak można dotrzeć do Gościniec u Gwarka?
Do Gościniec u Gwarka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku