Opinie

  1. Karolina T. ★★★★☆

    Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie bardzo słabo wygłuszone pokoje. Słychać było wszystko: panie pode mną krzątające się w kuchni z rana, sąsiadów zza ściany gdy rozmawiają, oglądają telewizję lub chrapią, odgłosy z korytarza. A tak poza smaczne jedzenie, miła obsługa i fajnie zrobione oświetlenie na zewnątrz wieczorową porą.

  2. małomiasteczkowy ★★★★★

    Spędziliśmy święta Bożego Narodzenia w tym hotelu i zgadzamy się, że to nie miejsce a ludzię tworzą atmosferę :) Już od wejścia wszystkie ciemnowłose Panie miłe, sympatyczne i służące pomocą z uśmiechem. Obsługa restauracji podczas Kolacji Świątecznych spisywała się na 6 + dbała by każdy z gości czuł się zadbany i był zadowolony. Jedzenie i ciasta zasługują na osobne wyróżnienie. Wizyta Mikołaja oraz koncert granych na żywo kolęd dopełniał Magiczny Świąteczny nastrój, gdzie do pełni szczęścia brakowało już chyba tylko śniegu. Ps. Do zarządcy/właściela obiektu warto inwestować/remontować głównie część basenową by hotel naprawde miał potencjał nie tylko w letnim sezonie.

  3. Katarzyna Ceranek-Szynwelska ★★★★☆

    Oceniam świąteczny pobyt 24–28.12.2025. Spędziliśmy Święta w grupie 10 osób i był to naprawdę udany wyjazd. Hotel zachwyca położeniem nad jeziorem – wschody słońca z okien robią ogromne wrażenie i tworzą wyjątkową atmosferę. PLUSY Bardzo dobre i różnorodne jedzenie, świąteczny klimat również na stołach. Fantastyczne animacje dla dzieci – ogromne brawa dla animatorki Pani Wiktorii! Koncert kolęd na żywo i dekoracje podkreślały klimat Świąt. Miła i pomocna obsługa w recepcji i restauracji. Wygodne pokoje z lodówką, sejfem i zestawem kawowym; materace bardzo komfortowe. Atrakcje na miejscu: bilard, piłkarzyki, kręgle. Strefa wypoczynkowa – idealna na relaks i spędzenia spokojnego czasu. MIEJSCA DO POPRAWY Hotel ma duży potencjał i warto dopracować kilka elementów, m.in. odświeżyć część przestrzeni, ulepszyć ofertę klubową oraz rozbudować atrakcje dla dzieci. Kilka drobiazgów organizacyjnych i wyposażenia też mogłoby podnieść komfort. MINUSY Cienkie ściany Drinki w klubie nocnym Brak butów do kręgli Pobyt wspominamy bardzo dobrze – piękne widoki, świąteczny klimat, smaczne jedzenie i świetne animacje sprawiły, że spędziliśmy rodzinne, ciepłe Święta.

  1. Martyna ★★★★☆

    W tym roku odwiedziłam hotel ponownie po 2 latach. Myślę, że jest to miejsce godne polecenia. Nie jest to luksusowy, nowoczesny obiekt, ale większość pomieszczeń jest zadbana. Jedzenie jest jednym z najlepszych jakie miałam okazję spotkać w hotelach. Posiłki zawsze były świeże i smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie. Duży plus za różnorodność potraw, codziennie inna ryba. Kawa również jest ok, duży wybór herbat. Basen czysty, polecam również sauny. Obsługa jest miła, w porządku. Minusy to niezwykle słabe wyciszenie pokoi, słychać rozmowy sąsiadów z każdej strony. Dodatkowo czystość pokoju tym razem mnie zawiodła, na podłodze były paznokcie, brudny patyczek do uszu, co było bardzo widoczne… Poza tym pobyt w hotelu był przyjemny i myślę, że w przyszłości tu wrócę.

  2. Alina ★★★☆☆

    Mamy mieszane uczucia po pobycie. W pokoju przeciekała wentylacja, fotel który stał pod dnia wraz z naszymi ubraniami na nim był mokry. Światło co chwilę gasło, bo miejsce w którym była karta był luźny. Woda w basenie zimna, nic nie dawało zgłaszanie tego. Mimo wielu ludzi w hotelu niewielu korzystało z basenu z racji zimnej wody. Są tam rodziny z dziećmi i musiałam wyganiać dziecko z wody, po niedługim czasie. Jedzenie ok, obsługa ok. Lokalizacja bardzo fajna, przy jeziorze.

  3. Anna Chrzanowska ★★★☆☆

    Mocna trója ode mnie. Pokoje wymagające solidnego remontu. Ściany brudne, łazienka z obdrapaną deską klozetową, suszarka suszy jakby chciała a nie mogła,ręczniki śmierdzą octem. W całym hotelu panuje duchota, w basenie woda zimna, jak jeszcze dla pływającego dorosłego jest okej, tak dzieciaki marzną. Wisienką na torcie był OGROMNY pająk w basenowej toalecie. W całym hotu dosyć ciemno, ponuro i brudno( kępy włosów na basenie, przemykajace robaki korytarzach). Tak jak sprzątanie z wymianą ręczników jest co dwa dni i dla mnie to spoko, tak wywalanie śmieci z pokoi, w hotelu 4* powinno być codziennie. Przy sprzątaniu nie ma co liczyć na wymianę szklanek na czyste. Śniadania całkiem okej. Na ciepło kilka możliwości, kawa z ekspresu, do tego coś słodkiego. Nie ma do czego się przyczepić. Obiadokolacje już trochę biedniejsze. Pokój zabaw dla dzieci całkiem dobrze urządzony. Brakuje zabawek, typu samochody,jakieś układanki ale nasze przedszkolaki bardzo lubiły spędzać tam czas bawiąc się dużymi klockami. Fajna odległość do Olsztyna( planetarium ) i Ostródy ( bogate place zabaw, piękne miejsca do spacerowania ). Hotel dobry na weekend jak się chce zmienić otoczenie, za tę cenę może być, choć pozostawia jeszcze sporo do życzenia.

  1. Paulina Burzyńska ★★★☆☆

    Niestety ten hotel nie zasługuje na cztery gwiazdki. Cena jak na taki standard jest bardzo wygórowana. W pokoju brudne ściany. Mieliśmy również deskę klozetową ruszającą się we wszystkie strony. Dziwne że ekipa sprzątająca tego nie zauważyła i nie zgłosiła wcześniej. W strefie SPA kafelki odpadające ze ścian przy basenie i ruszające się deski w saunie suchej. Bardzo dużym plusem jest jedzenie. Fantastycznej jakości i przede wszystkim świeże. Smacznie i zdrowo. Właściciele powinni przede wszystkim odnowić i urozmaicić strefę SPA bo na tle innych hoteli w podobnej cenie ten hotel przegrywa.

  2. Mariola Lampkowska ★★☆☆☆

    Mam mieszane uczucia. Restauracja hotelowa serwuje bardzo pyszne śniadania i obiadokolacje ale sama woda do obiadokolacji to jednak średnio przy tej kwocie jaką się płaci. Druga sprawa to pokój. Prosiłam o duże łóżko bo spało z nami pół roczne dziecko i owszem dostaliśmy ale złączone z dwóch gdzie na połączeniu się materaców zrobiło się zagłębienie, w które wpadało dziecko podczas snu. Materace były tak miękkie że jak spałam z dzieckiem na jednej połowie to się zsuwało na mnie. Materac nie zapadał się miejscowo tylko cały się odkształcał. W łazience prysznic z pleśnią i nieszczelny, ratowaliśmy się ręcznikami na podłodze żeby nie zalać za mocno łazienki. Z umywalki unosił się tak nieprzyjemny zapach że mycie zębów to był wyczyn. No i ta pajęczyna na suficie... Nie wiem jakim cudem ten hotel ma 4* I jeszcze kwestia RODO. Wychodząc z pokoju widzieliśmy listę u Pań sprzątających z imieniem nazwiskiem i nr pokoju osób, które tego samego dnia opuszczały pokój. Tak po prostu sobie leżała na jednym z wózków do sprzątania nikt jej nie pilnował

  3. L L ★★★★☆

    Bardzo polecam Hotel Masuria pięknie położony nas jeziorem Isąg. Wspaniałe trafiliśmy na piękny 30cm śnieg w ferie. Z racji ferii bogaty program animacyjny dla dorosłych i dzieci w tym ognisko, zajęcia dla dzieci czy spacer 4km z sympatycznym przewodnikiem, który ciekawie opowiada szczególnie dzieciom o lesie. Bdb jedzenie, fajne spa i wellness, cudowna strefa ciszy w zielarnii. Bardzo ciepło w pokojach wręcz za ciepło. Cudowny widok z okna na ośnieżone drzewa i jezioro. Jedyne co zmieniłabym umeblowanie bo tracą trochę zębem czasu. Oferta kupiona ze znika na Groupon. Super świadczenia. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel Masuria?

Hotel Masuria znajduje się przy 14-105 Worliny, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel Masuria?

Można skontaktować się z Hotel Masuria pod numerem +48 885 590 021

Jak można dotrzeć do Hotel Masuria?

Do Hotel Masuria można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements