Opinie

  1. Piotrek P ★★★★☆

    Obsługa bardzo miła i pomocna. Jedzenie smaczne. Ceny rosną i tak to można opisać w kilku słowach :)

  2. Alozjy Pulpetowski ★☆☆☆☆

    Rolka w temperaturze nie została polana sosem teriaki i posypana sezamem. Kiedyś zawsze to robili . Poprosiłem o więcej serka do rolek a prawie w ogóle go nie widać i nie czuć . Rolka california rozpada się nie można jej jeść pałeczkami . Niestety od mojego ostatniego zamówienia standard w tym punkcie spadł do poziomu ściółki leśnej . Nie polecam i więcej już nie wrócę .

  3. Julia Rozpondek ★★★★★

    Bardzo miła obsługa, na szczególne wyróżnienie zasługuje Pan Adrian, dzięki któremu mogłam wraz z przyjaciółką cieszyć się pysznym sushi w niedzielny wieczór.

  1. Oliwia ★☆☆☆☆

    Dałam drugą szansę - kolejna wpadka. Chciałam zobaczyć czy coś się zmieniło po otwarciu. Proszę zobaczyć zdjęcie rolki z kiwi. Tam nawet nie ma 1/4 kiwi, plastry tak cienkie że nie da się wyczuć smaku. To samo z awokado - bardzo cienkie plasterki NIEDOJRZAŁEGO ponownie awokado. Słabe składniki, słabe smaki.

  2. MrNarcissee ★★★★☆

    Poprawne sushi. Co do jakości składników nie mam uwag, natomiast jedna duża która rzutuje na ocenę. Minus jedna gwiazdka za ryż który jest bazą. Fatalny, tzn zbyt suchy. Nie trzymał rolek, rozpadały się przez to, że ryż nie był odpowiednio wilgotny. Jednocześnie mocno czuć to podczas jedzenia, bo odpowiednio przygotowany ryż jest nośnikiem smaku całej kompozycji danej rolki a tutaj był hamulcowym. Poza tym obsługa miła, rolki same w sobie estetyczne, czas obsługi bardzo krótki. Cena za zestaw bardzo atrakcyjna w tych trudnych czasach, ale tego ryżu nie wybaczę :)

  3. Ilona Z ★☆☆☆☆

    Na dzień dobry, opakowanie 5 zł nie spotkałam się z czymś takim w żadnym lokalu... Opóźnienie w dostawie która kosztuje 10 zł. Bardzo bardzo przeciętne rolki, w niektórych był sam ryż, tatar kompletnie nie doprawiony chyba najgorszy jaki próbowalam, praktycznie cały wylądował w koszu. Lokal mocno powinien popracować nad jakością składników. Zapłaciłam prawie 170 zł i jadalne były tylko 3 roki... Reszta to ryż i ogrom tempury.

  1. Paula B ★★★★★

    Sushi pierwsza klasa. Zwykle zamawiamy na Sikorskiego, ale ze względu na ilość zamówień, Pani skierowała Nas na Hozjusza. Zawsze wszystko odbywało się sprawnie i nie było problemów z odbiorem własnym. Sushi nie straciło na smaku, w obu lokalach jest tak samo smaczne, rolki z tempurą jako pierwsze skradły moje serce :D. Obsługa miła, uśmiechnięta.

  2. Paula Smulczi ★★★★★

    Sushi pierwsza klasa. Zwykle zamawiamy na Sikorskiego, ale ze względu na ilość zamówień, Pani skierowała Nas na Hozjusza. Zawsze wszystko odbywało się sprawnie i nie było problemów z odbiorem własnym. Sushi nie straciło na smaku, w obu lokalach jest tak samo smaczne, rolki z tempurą jako pierwsze skradły moje serce :D. Obsługa miła, uśmiechnięta.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres NOVA SUSHI Redykajny?

NOVA SUSHI Redykajny znajduje się przy Kardynała Stanisława Hozjusza 11, 11-041 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do NOVA SUSHI Redykajny?

Można skontaktować się z NOVA SUSHI Redykajny pod numerem +48 690 338 532

Jak można dotrzeć do NOVA SUSHI Redykajny?

Do NOVA SUSHI Redykajny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements