Opinie

  1. Marzena Dyszy ★★★☆☆

    Uważam że kebab bardzo dobry, ale to zależy która osoba go robi. Jeśli jest robiony na miejscu jest go dużo więcej niż jak jest robiony na wynos i zapakowany. Frytki polecam są super. Jedna z rzeczy która bardzo mnie irytuje to to, że ekspedientki wydają paragon tylko wtedy kiedy sie je o to poprosi, a nawet po poproszeniu któryś raz nadal się go nie dostaje tylko wydruk z zamówienia.

  2. Justyna Justyna ★☆☆☆☆

    Odkąd zmienił się właściciel kebaba nie polecam zakupu tam , kebab nie dobry o sosie nie wspomnę nie dosyć że rzadki , bez smaku to jeszcze mała ilość . Za starego właściciela kebab był pyszny , i spora ilość a tutaj porcja dużego talerzu była mała jak dla dziecka . Do zamówienia poprosiłam papryczki ostre i fetę gdzie w kebabie tego nie było . Szczerze nie polecam ! A był tam taki dobry kebab za starego właściciela

  3. Qwerty ★★☆☆☆

    Kebab jest dobry, ale jadłem lepsze. Niestety kebab zawinięty jak nie powiem co. Sos wylał się z dołu mimo foli. Telefon, zalany także więcej tam nie jem

  1. Nie Nie ★☆☆☆☆

    Dostałem problemów żołądkowych po jedzeniu tutaj, jak można pomylić sos czosnkowy z keczupem. W sumie rozumiem to po ludziach którzy nie ukończyli gastronomika.

  2. SYLWIA BOBER ★★★★★

    Pyszny kebab w bułce z kurczakiem,frytkami i dodatkami.Bardzo szybka obsługa.Dwie dziewczyny obsługują bardzo profesjonalnie i są bardzo miłe.Zamówiliśmy rozmiar XL i napewno zadowoli to nawet bardzo wygłodniałego klienta!Polecam serdecznie.Smacznie,szybko i niedrogo!

  3. Justyna B ★★☆☆☆

    Obsluga okej. Nie trzeba bylo dlugo czekac na zamowienia. Tortilla wegetarianska to placek z czerwona kapusta i wybranym sosem. Szkoda, ze nie dopytalam wczesniej, jaka jest wkladka za 16 zl. Siec Costa korzysta ze smacznych roslinnych kebabow do bajgli od Apollo Roslinny Qurczak. Mysle ze warto byloby rozwazyc jakis roslinny zamiennik miesa, bo tortilla z czerwona kapusta nie jest zbyt satysfakcjonujaca

  1. Seb Ł. ★☆☆☆☆

    Dziś ostatni raz korzystam z tego kebsa. Zamówiłem z żoną dwa kebaby w cieście. W środku jak na lekarstwo mięsa z kurczaka, tylko kapusta czerwona- taki wegetariański. Ja rozumiem że wszystko drożeje, ale piri już nie pierwszy raz podnosi cenę, żeby tak oszczędzać? Nie polecam!

  2. xLuki xx ★★☆☆☆

    Różnica jest ogromna w personelu w tym co wykonują kebaby. Ogólnie kebaby dobre są w tym miejscu, ale przyłożenie się do wykonania jedzenia też daje wiele do życzenia. Jaka jest różnica pomiędzy wynos a do ręki? do ręki trzeba się bardziej starać aby się nie rozlatywał a w domu niech się rozpierdziela po całości tak jak duży kebab? Bo takie odniosłem wrażenie po Pani, która kierowała zmianą? Pomimo doświadczenia w każdej dziedzinie myślę, że nie powinno osiadać się na laurach bo "umiem" bo potem takie efekty wychodzą jak wychodzą.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Piri Kebab?

Piri Kebab znajduje się przy Rynek 3, 42-600 Tarnowskie Góry, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Piri Kebab?

Można skontaktować się z Piri Kebab pod numerem +48 535 996 622

Jak można dotrzeć do Piri Kebab?

Do Piri Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements