Byliśmy dzisiaj w restauracji. na stronie internetowej restauracja otwarta do godz 22.00 a pan poinformował nas że jest otwarta do 20.00 pan bardzo nie przyjemny i opryskliwy. Drinki przygotowane przez obsługę obiegające od normy. O godz 19. 20 zostało przygaszone światło. Nie polecam
Zdjęcia
Opinie
-
C z ★★☆☆☆
-
justyna w ★★★★★
Jedzenie bardzo smaczne, obsługa sympatyczna i pomocna, miejsce klimatyczne i duży plus za połówki porcji niektórych dań np rosło. Pyszne desery...
-
MrKrystyna2 ★★★★★
Byliśmy 2.08.2025 na obiedzie zupełnie przypadkiem,będąc w podróży. Z polecenia p.Damiana wzięliśmy żeberka oraz medalion z polędwiczki. Jedzenie naprawdę b.dobre a bywamy również w przyzwoitych restauracjach w kraju i za granicą.Myślę,że ceny powinny być jednak ok.10% niższe. Również całkiem przyzwoita kawa americano.Dziękujemy p.Damianowi za profesjonalną obsługę .Lokal godny polecenia, a my z pewnością tam będziemy wstępować przy okazji
-
Samanta ★★☆☆☆
Obsługa miła, ładne wnętrze. Jedzenie bardzo przeciętne i drogie. Rosół sama woda zdecydowanie nie polecam, chyba, że dla niemowlaka. Danie obiadowe shoarma klasyczna bardzo mała porcja (zwłaszcza mięsa) za 47zł. Główny składnik dania to sałata zielona z biedronki. Ale dziękuję za trzy kosteczki pomidora. Zielona papryka okropna bardzo gorzka psuje całą sałatkę. Mięso delikatnie przyprawione w mikroskopijnej ilości. Dobrze, że mieliśmy jeszcze w aucie po kanapce na dalszą trasę, bo wyszliśmy nienajedzeni, ale 115zł poszło... Niestety nie polecam.
-
Lil W ★★☆☆☆
Nigdy więcej pizzy z Bella Rosy na zamówienie. Rok, dwa lata temu pizza była pyszna, chętnie zamawialiśmy, dzieci miały swoje ulubione rodzaje.. to bylo kiedys. Teraz jest albo spalona, albo nie dopieczenia, dodatki sa wybiórczo rzucone, 10 cm do konca placka to samo ciasto. Porażka. Oceniam tylko sama pizze na dowóz. W restauracji nie mowie, dania i desery super.
-
Marecki Es ★★★★★
Ciekawy wystrój, dobre/b.dobre jedzenie... Ale najlepsza obsługa-doradzi, pomoże, zawsze z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem.. Polecam i Pozdrawiam!
-
Damian Żabicki ★★★★★
Smaczne jedzenie z bardzo szerokiego menu! Kącik dla dzieci i wielki plac zabaw za lokalem! Wszystko w najlepszym porządku, polecam.
-
Joanna Franczak ★★★☆☆
Restauracja była pieknie przygotowana na walentynkowa kolacje, było specjalne menu i dostaliśmy też po lampce prosecco które były włączone w cenę menu. Opcje na menu były bardzo ciekawe, choć wybór nie był zbyt duży. Prezentacja kazdego dania byla wspaniala, ale niestety tylko zupa była ciepła (wręcz gorąca), danie główne (stek i poledwiczki) przyszly prawie zimne.... Obsługa była miła, ale trochę wolna. Na końcu dostaliśmy dwa pierniczki w kształcie serca co było bardzo miłym gestem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja Bella Rosa?
Restauracja Bella Rosa znajduje się przy Jana III Sobieskiego 3, 38-100 Strzyżów, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja Bella Rosa?
Można skontaktować się z Restauracja Bella Rosa pod numerem +48 172 760 410
Jak można dotrzeć do Restauracja Bella Rosa?
Do Restauracja Bella Rosa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku