Opinie

  1. Mateusz Mateusz ★★★★★

    Mieliśmy wesele 15.11.2025. Super restauracja, super jedzenie i klimat sali. A dziewczyny Dominika i Julia po prostu przebojowe,bardzo pomocne i przemiłe,jeżeli zawsze mają takie podejście do gości powinny z pewnością zostać bardzo docenione przez kierownictwo ponieważ tacy pracownicy to skarb dla restauracji i fundament dobrej renomy.

  2. Aleksandra Szypilo ★★★★★

    Mieliśmy przyjemność organizować małe wesele w sali kominkowej. Sala ma piękne drewniane stoły i krzesła, także jeśli chodzi o przystrojenie nie trzeba było dużo więcej, by wyglądało pięknie i z klasą. Manager super, bardzo pomocny przy organizacji całego wydarzenia. Obsługa świetna! Jedzenie przepyszne. Minizoo idealne dla wszystkich, nie tylko dla dzieci. Polecam

  3. Arleta Jaguszewska ★★★★★

    Serdecznie dziękujemy Managerowi sali za wspaniałą organizację naszego polsko-szkockiego wesela i poprawin! Wszystko było dopięte na ostatni guzik – profesjonalna obsługa, cudowna atmosfera i pełne wsparcie na każdym etapie przygotowań. Jedzenie było przepyszne, goście zachwyceni, a dzieci miały mnóstwo frajdy, szczególnie dzięki pięknym krajobrazom wokół sali. To były naprawdę niezapomniane chwile, które zostaną z nami na długo. Z całego serca polecamy! ❤️

  1. Adam ★☆☆☆☆

    Zaczynając samo jedzenie było dobre ale porcje? Dla małych dzieci nie mówiąc już o czasu czekając na jedzenie np. Lody które napewno były już przygotowane w lodówce czekaliśmy 1 godzinę 20 min i to przez to że zapytaliśmy bo jak byśmy nie zapytali to kto wie jak długo byśmy czekali. Obsługa była ok i próbowała jakoś przepraszać po tym jak zapytaliśmy. Sama miejscówa fajna dużo zwierząt i plac zabaw. Na restauracje nie polecam .

  2. Jan Skarżyński ★★★☆☆

    Hotel super położony, i jeżeli ktoś ma mocny sen i nie przeszkadza mu pianie kogutów od 3.30 to jest OK. Jeżeli komuś przeszkadza to około 6 juz jest cicho. Genialne łóżko. Stoliku do pracy za niski (nie wiele wyższy od krzesĺa). Lazienka w starym typie, a ktoś trochę wiekszy ode mnie nie wejdzie do kabiny prysznicowej. Jedzenie z karty smaczne. Śniadanie poniżej średniej - jajecznica lekko ciepła i twarda, tak, że noż sie przydaje żeby ją pokroić. Kawa przeciętna. Obsługa miła. Aaa i jestem mile zaskoczony, ponieważ internet działa nieporównywalnie lepiej niż kołka miesiecy temu. Brawo!!!

  3. Martyna Martin ★★★★★

    Byliśmy wczoraj na obiedzie, kuchnia przepyszna,zupy w punkt, dania główne rewelacyjne. Pierogi z kurkami pyszne, nagetsy również. Pani z recepcji i obsługi, chyba od wszystkiego, bardzo,bardzo miła i uśmiechnięta, pełen podziw za wykonywaną pracę. Ceny również zadowalające. Lokalne piwko. Plac zabaw super, mini zoo ze zwierzątkami w doskonałym stanie. Z pewnością wrócimy. Pozdrawiamy personel.

  1. Emilia Opęchowska ★☆☆☆☆

    Własnie widzę opinie innej osoby sprzed tygodnia, z którą zgadzam sie w100%. Niestety jestem bardzo rozczarowana zorganizowaniem komunii. Na imprezę zdecydowałam się ze względu na atrakcje dla dzieci aby im się nie nudziło no i to jedynie jest na plus. Serwowane jedzenie to jakaś kpina, dziecięce porcje. Przy cenie 160zl za osobę to jest niewiarygodne. Bulionówki do rosołu wielkości sosjerki, lody na deser pokrojone w malutkie kawałeczki, zimne przekąski w małych miseczkach,na stole królowało to co jest najtańsze czyli wędlina i sałatka ala grecka. Mialy być naleśniki a były jakies mini roladki. Zwyczajnie było mi wstyd przed gośćmi. Jedynie ciasta nie pożałowano. Moja noga już nigdy tam nie zawita i bede wszystkim odradzać. Widać było skąpstwo i oszczędzanie na ilości i jakości dań , właścicielka powinna się wstydzić

  2. Anna Stanek-Kwiatkowska ★★★★★

    Idealne miejsca do odpoczynku od zgiełku miasta. Obsługa miła i pomocna. Pyszne jedzenie. Dzieci się tu nie nudzą, spory plac zabaw, gokarty i mini zoo zajmują im czas każdego dnia. Pokoje funkcjonalne i zadbane. W każdym smart tv. Ze wzgl na położenie w lesie na terenie obiektu jest problem z siecią, jednak wifi rekompensuje ten brak. Polecam to mieisce

  3. Karolia Kkkk ★★★★☆

    Bardzo fajne miejsce z DUŻYM potencjałem! Jest tam co robić cały dzień właściwie, idealne miejsce na rodzinny wypad Mini zoo z możliwością karmienia zwierzątek to największa atrakcja tego miejsca, duży plac zabaw dla dzieci, wokół las idealny na długi spacer! Później obiad w restauracji z kącikiem dla dzieci znowu DUŻY PLUS! Miła obsługa, miejsce bardzo dostosowane dla rodzin z dziećmi Jedyny minus to właśnie jedzenie, żur w chlebie całkiem ok, ale naleśniki twarde jakby zleżałe, przydałaby się zmiana menu, lepszy kucharz i byłoby idealnie

  1. Marta G. ★★★★★

    Organizowaliśmy w Ziołowej Dolinie niewielką uroczystość. Przygotowana została dla nas oddzielna salka, ze względu na odbywająca się też inną imprezę. Sala naprawdę przytulna, z palącym się kominkiem. Dania naprawdę bardzo smaczne. Porcje obfite. Ciasta pyszne. Wszystko świeże, smaczne, pięknie przygotowane. Miła i pomocna obsługa. Pogoda tego dnia nie rozpieszczała. Dwa dni padał śnieg, kawałek drogi leśnej prowadzący do lokalu był wysypany piaskiem. No nie mam się czego przyczepić. Naprawdę polecam. Przed organizacją przyjęcia byliśmy również na obiedzie. Próbowaliśmy zup, sandacza, okonia. Wszystkie dania były naprawdę bardzo dobre, a rybki świeże. Latem uczestniczyłam również w imprezie organizowanej w części "ogniskowej", gdzie mieści się spora altana i jest ono lekko oddalone od restauracji, co daje niesamowity komfort. Wszystko również zorganizowane było w punkt. Wynajęte pokoje również były w nienagannym stanie. Czysto, wygodne łóżka. Dodatkowy plus dla rodzin z dziećmi - zwierzątka k piękny teren wokol. Na pewno wrócimy. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ziołowa Dolina?

Ziołowa Dolina znajduje się przy 11-041 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ziołowa Dolina?

Można skontaktować się z Ziołowa Dolina pod numerem +48 895 239 063

Jak można dotrzeć do Ziołowa Dolina?

Do Ziołowa Dolina można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements