Opinie

  1. Izza Fabiall ★★★★★

    Jedzenie bardzo dobre, świeże, domowe, szybko podane i stosunkowo niedrogie do tego można się napić świeżo wyciskanego soku.Klimat typowego baru ,bardzo skromnego ale przytulnego . Widać że ruch mają na okrągło ktoś przychodzi i zamawia.Mozna też wziąć na wynos.Polecam.Naprawde fajne miejsce, gdzie można smacznie, szybko i tanio zjeść jak u Babci (placki ziemniaczane, gołąbki, naleśniki i typowy polski obiad z mięsem,ziemniakami, surówką i zupą-danie dnia).Blisko dworca kolejowego i autobusowego

  2. Bożydar Nowakowski ★★★★★

    Bar lekko ukryty przy rondzie w drodze na dworzec PKP. Lokal od środka czysty, schludny, świeży. Panuje ogólne pojęcie estetyki. Zamówione pierogi (możliwość wzięcia tylko z jednakowym wypełnieniem) oraz naleśniki (tu już można wziąć z różnym). Czas oczekiwania około 10 minut. Na pierwszy ogień poszły pierogi, które swoim smakiem zachwyciły moje podniebienie. Cienka warstwa, miękkiego oraz elastycznego ciasta. Farsz dobrze przyprawiony, wyrazisty oraz sowicie nałożony. W cenie cebulka podsmażana zdecydowanie na plus jako dodatek. Naleśniki robione na chrupko, ciasto wręcz trochę przypalone co mi akurat odpowiada. Tłuszcz zauważalny jako skutek smażenia. W środku całkiem dobrze wypełniony, niektóre miejsca bez nutelli czy dżemu, możliwe że przez dłuższe trzymanie na ogniu straciły w objętości. Z chęcią przejdę się jeszcze spróbować świeżego soku oraz innych dań, które wydają się w tym miejscu naprawdę świeże. Bardzo polecam !

  3. Kubus Kubus ★★★★★

    Pysznie! Świeżo! Doskonale! Tak w trzech słowach można opisać bar pierożek, dziś wjechał schab na danie dnia, mięciutki jak nigdy w życiu, do tego ziemniaczek i mizeria, polecam bar z całego serca. W ofercie stałej między innymi pierogi, gołąbki, naleśniki, krokiety, placki ziemniaczane i świeżo wyciskane soki. Dodatkowo danie dani i zupa, Warto zauważyć że wszystko jest robione na świeżo, nie ma bemarow, nie ma odgrzewanego kotleta, stąd czasem warto poczekać;) Dziękuję pięknie za wspaniały obiad, mistrzostwo

  1. Krystian Kris ★★★★★

    Pierogi bardzo smaczne, aż szkoda że nie ma jeszcze większego ich wyboru. Ceny bardzo umiarkowane. Przydało by się lepsze oznakowanie, bo idąc chodnikiem można nie zauważyć gdzie skręcić.

  2. Justyna bb ★☆☆☆☆

    Czas oczekiwania na placki (danie błyskawiczne) 25 min. Po pójściu do kasy po 20 min Pani stwierdziła że jakie placki i że zapomniała zanieść karteczki z zamówieniem na kuchnie. Śmiechu warte bo zajętych stolików mieli moze 3. Ciekawa jestem jak wygląda tam z wydawaniem potraw jak jest ruch. Pomijam to wszystko, jednak należałoby powiedzieć chociaż przepraszam. 1 słowo a tak wiele zmienia. Brak poszanowania klienta. W tych czasach nie do przyjęcia. PANI WLASCICIELKO ZMIEN PANI TA OBSLUGE BO JAK ZA CZASOW PRL

  3. Damian Świderek ★★★★★

    Jadłem pierogi w wielu miejscach, ale tutaj ruskie to prawdziwa Rewelacja!

  1. Daniel Glacel ★★★★★

    Bar bardzo mały. Panie z obsługi przyjemne... Ale pierogi pyszne! Jadłem kujawskie z ziemniakami, kapustą i cebulką. Za 9 pierogów 15 zł. Polecam! Mało jest już takich miejsc gdzie tak uczciwie gotują. Oby tak dalej!

  2. Krystian Niemiec ★★★★★

    Najlepsze pierogi w okolicy. Az dziwne ze nikt wczesniej o nich nie wspomnial na google. Moze lokalni mieszkancy nie chca chwalic sie taka jakością? Pierogi pierwsza klasa, swiezo robione, nie mrozone. Na deser polecam nalesniki z serem które dostałem również świeżo z patelni i to z niska cena daje ocenę 5/5

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bar Pierożek?

Bar Pierożek znajduje się przy Piłsudskiego 9, 42-600 Tarnowskie Góry, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bar Pierożek?

Można skontaktować się z Bar Pierożek pod numerem +48 662 561 479

Jak można dotrzeć do Bar Pierożek?

Do Bar Pierożek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements