Jedzenie bardzo dobre, świeże, domowe, szybko podane i stosunkowo niedrogie do tego można się napić świeżo wyciskanego soku.Klimat typowego baru ,bardzo skromnego ale przytulnego . Widać że ruch mają na okrągło ktoś przychodzi i zamawia.Mozna też wziąć na wynos.Polecam.Naprawde fajne miejsce, gdzie można smacznie, szybko i tanio zjeść jak u Babci (placki ziemniaczane, gołąbki, naleśniki i typowy polski obiad z mięsem,ziemniakami, surówką i zupą-danie dnia).Blisko dworca kolejowego i autobusowego
Zdjęcia
Opinie
-
Izza Fabiall ★★★★★
-
Bożydar Nowakowski ★★★★★
Bar lekko ukryty przy rondzie w drodze na dworzec PKP. Lokal od środka czysty, schludny, świeży. Panuje ogólne pojęcie estetyki. Zamówione pierogi (możliwość wzięcia tylko z jednakowym wypełnieniem) oraz naleśniki (tu już można wziąć z różnym). Czas oczekiwania około 10 minut. Na pierwszy ogień poszły pierogi, które swoim smakiem zachwyciły moje podniebienie. Cienka warstwa, miękkiego oraz elastycznego ciasta. Farsz dobrze przyprawiony, wyrazisty oraz sowicie nałożony. W cenie cebulka podsmażana zdecydowanie na plus jako dodatek. Naleśniki robione na chrupko, ciasto wręcz trochę przypalone co mi akurat odpowiada. Tłuszcz zauważalny jako skutek smażenia. W środku całkiem dobrze wypełniony, niektóre miejsca bez nutelli czy dżemu, możliwe że przez dłuższe trzymanie na ogniu straciły w objętości. Z chęcią przejdę się jeszcze spróbować świeżego soku oraz innych dań, które wydają się w tym miejscu naprawdę świeże. Bardzo polecam !
-
Kubus Kubus ★★★★★
Pysznie! Świeżo! Doskonale! Tak w trzech słowach można opisać bar pierożek, dziś wjechał schab na danie dnia, mięciutki jak nigdy w życiu, do tego ziemniaczek i mizeria, polecam bar z całego serca. W ofercie stałej między innymi pierogi, gołąbki, naleśniki, krokiety, placki ziemniaczane i świeżo wyciskane soki. Dodatkowo danie dani i zupa, Warto zauważyć że wszystko jest robione na świeżo, nie ma bemarow, nie ma odgrzewanego kotleta, stąd czasem warto poczekać;) Dziękuję pięknie za wspaniały obiad, mistrzostwo
-
Krystian Kris ★★★★★
Pierogi bardzo smaczne, aż szkoda że nie ma jeszcze większego ich wyboru. Ceny bardzo umiarkowane. Przydało by się lepsze oznakowanie, bo idąc chodnikiem można nie zauważyć gdzie skręcić.
-
Justyna bb ★☆☆☆☆
Czas oczekiwania na placki (danie błyskawiczne) 25 min. Po pójściu do kasy po 20 min Pani stwierdziła że jakie placki i że zapomniała zanieść karteczki z zamówieniem na kuchnie. Śmiechu warte bo zajętych stolików mieli moze 3. Ciekawa jestem jak wygląda tam z wydawaniem potraw jak jest ruch. Pomijam to wszystko, jednak należałoby powiedzieć chociaż przepraszam. 1 słowo a tak wiele zmienia. Brak poszanowania klienta. W tych czasach nie do przyjęcia. PANI WLASCICIELKO ZMIEN PANI TA OBSLUGE BO JAK ZA CZASOW PRL
-
Damian Świderek ★★★★★
Jadłem pierogi w wielu miejscach, ale tutaj ruskie to prawdziwa Rewelacja!
-
Daniel Glacel ★★★★★
Bar bardzo mały. Panie z obsługi przyjemne... Ale pierogi pyszne! Jadłem kujawskie z ziemniakami, kapustą i cebulką. Za 9 pierogów 15 zł. Polecam! Mało jest już takich miejsc gdzie tak uczciwie gotują. Oby tak dalej!
-
Krystian Niemiec ★★★★★
Najlepsze pierogi w okolicy. Az dziwne ze nikt wczesniej o nich nie wspomnial na google. Moze lokalni mieszkancy nie chca chwalic sie taka jakością? Pierogi pierwsza klasa, swiezo robione, nie mrozone. Na deser polecam nalesniki z serem które dostałem również świeżo z patelni i to z niska cena daje ocenę 5/5
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bar Pierożek?
Bar Pierożek znajduje się przy Piłsudskiego 9, 42-600 Tarnowskie Góry, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bar Pierożek?
Można skontaktować się z Bar Pierożek pod numerem +48 662 561 479
Jak można dotrzeć do Bar Pierożek?
Do Bar Pierożek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku