Sklep jeśli chodzi o obsługę bardzo miły przyjemnie się do niego idzie, na pułkach nie ma wszystkiego może dlatego że nie schodzi. Wszystko świeże z terminem ważności. Polecam na podstawowe produkty do zakupu
Zdjęcia
Opinie
-
Marcin nn ★★★★★
-
Sławomir Iwańczak ★★☆☆☆
Jedna z najgorzej zaopatrzonych Żabek. Mały wybór alko, pustawa lodówka z nabiałem. Kończy się dany produkt i nie przywożą nowego - to jest najgorsze. Np 3 tygodnie temu skończyła się Żubrówka z trawką, upominałem się, nie przywożą nowych. Ostatnio zabrakło napoju aloesowego - też nie przywożą nowych. Brak lepszego alko jak Gin Gordon, Bombay, jak w innych Żabkach. Serio, słabe zarządzanie. Mimo, że mieszkam blisko tej Żabki to i tak muszę lecieć do konkurencji z powodu braku uzupełniania towaru. 2/5 to sprawiedliwa ocena.
-
Jarosław Artur Krauza ★★★☆☆
Ogólnie rzecz biorąc więcej razy widziałem ten sklep zamknięty niż otwarty,pomysł otwarcie go na przeciwko konkurencji jest nietrafiony. Może lepiej jakiś obuwniczy,bo mało takich na mieście.
-
Lena Frąckowiak ★☆☆☆☆
Dzisiejsze doświadczenia w tej żabce to szok i niedowierzanie. Nie rozumiem jak można w tak bezczelny i chamski sposób traktować pracownika zarówno na osobności jak i przy klientach. Gdyby to było ode mnie zależne złożyłabym wniosek do pipu. Uważam że ja opinie powinien pracować każdy, a zwłaszcza przełożony. Nie dziwię się, że pani w blond włosach robiła tyle pomyłek, skoro zaczęła się stresować i denerwować. Każdy ma prawo do błędów i nikt nie powinien być w tak perfidny sposób traktowany. GRATULACJE DLA KIEROWNICZKI CZY KIEROWNIKA, KTÓRY POZWALA NA TAKIE ZACHOWANIE W SWOIM SKLEPIE. Nie pozdrawiam
-
Stanislaw Kacprzak ★☆☆☆☆
Bardzo drogo, chleba nie da się jeść.
-
Michal Korpok ★★★☆☆
Obsługa całkiem miła. To wkońcu żabka to daję 3⭐
-
Natalia Roter ★★★★★
Naprawdę bardzo zadbany sklep! Aż miło się robi zakupy! Najlepsza obsługa!
-
Emcia Misia ★★★★★
Byłam przed chwilą i muszę powiedzieć że obsługa jest bardzo miła a sklep jest czysty. Polecam
-
Ola Rr ★★★★★
Mega polecam! Super obsługa. Czyściutko i zawsze pełno towaru.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Bytomska 76, 41-940 Piekary Śląskie, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku