Opinie

  1. Marcin nn ★★★★★

    Sklep jeśli chodzi o obsługę bardzo miły przyjemnie się do niego idzie, na pułkach nie ma wszystkiego może dlatego że nie schodzi. Wszystko świeże z terminem ważności. Polecam na podstawowe produkty do zakupu

  2. Sławomir Iwańczak ★★☆☆☆

    Jedna z najgorzej zaopatrzonych Żabek. Mały wybór alko, pustawa lodówka z nabiałem. Kończy się dany produkt i nie przywożą nowego - to jest najgorsze. Np 3 tygodnie temu skończyła się Żubrówka z trawką, upominałem się, nie przywożą nowych. Ostatnio zabrakło napoju aloesowego - też nie przywożą nowych. Brak lepszego alko jak Gin Gordon, Bombay, jak w innych Żabkach. Serio, słabe zarządzanie. Mimo, że mieszkam blisko tej Żabki to i tak muszę lecieć do konkurencji z powodu braku uzupełniania towaru. 2/5 to sprawiedliwa ocena.

  3. Jarosław Artur Krauza ★★★☆☆

    Ogólnie rzecz biorąc więcej razy widziałem ten sklep zamknięty niż otwarty,pomysł otwarcie go na przeciwko konkurencji jest nietrafiony. Może lepiej jakiś obuwniczy,bo mało takich na mieście.

  1. Lena Frąckowiak ★☆☆☆☆

    Dzisiejsze doświadczenia w tej żabce to szok i niedowierzanie. Nie rozumiem jak można w tak bezczelny i chamski sposób traktować pracownika zarówno na osobności jak i przy klientach. Gdyby to było ode mnie zależne złożyłabym wniosek do pipu. Uważam że ja opinie powinien pracować każdy, a zwłaszcza przełożony. Nie dziwię się, że pani w blond włosach robiła tyle pomyłek, skoro zaczęła się stresować i denerwować. Każdy ma prawo do błędów i nikt nie powinien być w tak perfidny sposób traktowany. GRATULACJE DLA KIEROWNICZKI CZY KIEROWNIKA, KTÓRY POZWALA NA TAKIE ZACHOWANIE W SWOIM SKLEPIE. Nie pozdrawiam

  2. Stanislaw Kacprzak ★☆☆☆☆

    Bardzo drogo, chleba nie da się jeść.

  3. Michal Korpok ★★★☆☆

    Obsługa całkiem miła. To wkońcu żabka to daję 3⭐

  1. Natalia Roter ★★★★★

    Naprawdę bardzo zadbany sklep! Aż miło się robi zakupy! Najlepsza obsługa!

  2. Emcia Misia ★★★★★

    Byłam przed chwilą i muszę powiedzieć że obsługa jest bardzo miła a sklep jest czysty. Polecam

  3. Ola Rr ★★★★★

    Mega polecam! Super obsługa. Czyściutko i zawsze pełno towaru.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Bytomska 76, 41-940 Piekary Śląskie, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements