zupa pomidorowa przeciętna , jedna ryba surowa w środku , druga czuć było mułem , jakieś nitki białe w sobie miała ( nie zjedzona ) , flaki można poròwnać do gotowych z biedry , tyle że z biedry są miękkie a tam były twarde ( nie zjedzone ) . Byliśmy tam pierwszy raz , i to był ostatni raz . Cena ryby + dwie gałki ziemniakòw + surówka z kapusty kiszonej + flaki niecałe 50 pln , nie polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Jarosław S ★☆☆☆☆
-
Paweł Defcon ★☆☆☆☆
Dziś o 13.20 zamówiłem flaki i danie dnia : ryba z ziemniakami. Ryba w środku jak galaretka śmierdząca mułem i z dodatkową białą rurką w środku rybki. Odradzam bo ceny wysokie a żarcie do śmieci.
-
Gabi Szwalska ★★★★★
Fantastyczne doświadczenie! Restauracja zachwyciła mnie zarówno wystrojem, jak i jakością podawanych dań. Wszystko świeże, smaczne i podane w świetnym stylu. Do tego obsługa, która potrafi stworzyć wyjątkową atmosferę- uprzejma i zaangażowana. Nie ma żadnych minusów. Chętnie wrócę !
-
Aleksandra Szwalska ★★★★★
Odwiedziłam tę restaurację z rodziną i jestem zachwycona! Lokal jest pięknie urządzony, panuje w nim przyjemna atmosfera, która od razu wprowadza w dobry nastrój. Obiad był przepyszny – świeże składniki, idealnie doprawione dania i piękna prezentacja na talerzu. Obsługa również zasługuje na duże wyróżnienie: uprzejma, uśmiechnięta i bardzo pomocna. Same plusy, zero minusów! Zdecydowanie polecam i z chęcią wrócę ponownie.
-
Dorian Paw ★★★★★
Obiad smaczny, kotlet ogromny i gruby a to wszystko za 26zł. Bar czysty, jedzenie smaczne. Brak możliwości płacenia kartą ….dla mnie na plus, gotówka to wolność i nie wspieramy pazernych banków.
-
Monika Krajewska ★★★★★
Gorąco polecam, porcje ogromne, przystępne cenowo. Czysto i miło.
-
Andrzej Stiler ★★★★★
Jak i na wynos i na miejscu wszystko świeże,pyszne jak w śląskim domu
-
Dawid Domin ★☆☆☆☆
Niestety nie polecam. Rosół bez smaku. Kluski mrożone rolada nie doprawiona. Kluski odgrzewane. Jeszcze nie zdążyłem skonsumować rosołu a już było podane drugie danie. Cena jak za zestaw bardzo atrakcyjna 35zl. Tylko bez jakości Śląskiej Kuchni
-
Klaudia Much ★★★★★
Temperatura dania jak i samo danie na 5. Smaczne obiady. Karczek z sosem bardzo dobry, zupka szpinakowa również pycha. Polecamy pycha :)
-
Jolcia To Ja ★★★★★
Pani przyjmująca zamówienia zawsze uśmiechnięta i pomocna. Nie ma problemu z zamawianiem dań przez telefon. Obiady pyszne i sycące w bardzo dobrej cenie . Polecam. Zupa gulaszowa.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stary Byfyj?
Stary Byfyj znajduje się przy Generała Jerzego Ziętka, 41-940 Piekary Śląskie, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Stary Byfyj?
Można skontaktować się z Stary Byfyj pod numerem +48 781 482 733
Jak można dotrzeć do Stary Byfyj?
Do Stary Byfyj można dotrzeć, korzystając z poniższego linku