Opinie

  1. Agnieszka ★★★★★

    Super spędzony czas. Pobyt w hotelu był wyjątkowy. Pokój z panoramicznym oknem i widokiem na jezioro robi ogromne wrażenie -budzenie się przy takim krajobrazie to czysta przyjemność. W pokoju było wszystko co potrzeba by komfortowo spędzić czas. Stefa wellness zasługuje na pochwałę : sauny są przestronne i nie zabrakło leżaków by odpocząć. Największym atutem hotelu okazali się jednak ludzie. Obsługa w restauracji tworzy cudowną , przemiłą atmosferę (młodziutka Pani Dominika i Pan Mateusz (Żuczek)),bardzo sympatyczni i kontaktowi ludzie. Podawane dania są naprawdę bardzo dobre- widać dbałość o jakość i smak. Na kolację na pewno tam wrócę w niedalekiej przyszłości. Polecam każdemu.

  2. Krzysiek Jankowski ★★★★★

    Miałem okazję uczestniczyć w dwudniowej imprezie integracyjnej w Przystani i miejsce świetnie się do tego sprawdziło. Piękne położenie nad jeziorem, dobra baza noclegowa i przestrzenie wspólne sprzyjały integracji. Wieczorna zabawa była dobrze zorganizowana, a nocna atmosfera pozwalała bawić się bez skrępowania. Jedzenie smaczne, a obsługa pomocna mimo dużej grupy. Rano doceniłem komfort pokoi i śniadanie, które pozwoliło wrócić do formy po długiej nocy. Idealne miejsce na firmowy wyjazd.

  3. Marcin ★★★★★

    Witam. Do Hotelu przyjeżdżamy praktycznie od dnia jego otwarcia i jesteśmy przynajmniej 2 a nawet 3 razy w roku. To o czymś świadczy. Przystań to jeden z najlepszych jak nie najlepszy Hotel w Polsce a jeździmy po całej Polsce i mamy różne doświadczenia. Tu nigdy sie nie zawiedliśmy. Pozdrawiamy Właścicieli i Całą Wspaniałą obsługę zwłaszcza zespół kelnerów i kelnerek oraz recepcję. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i do zobaczenia. Pozdrawiają Agnieszka I Marcin z Helu.

  1. Natalia K. ★★★★☆

    Hotel jest położony w urokliwym miejscu, nad samym jeziorem, a przeszklone części wspólne zapewniają piękne widoki. Bardzo urozmaicone i smaczne śniadania, jedne z lepszych jakie jadłam w tego typu hotelach. Na minus niestety strefa SPA - jak na tych rozmiarów hotel jest dość mała (dwie sauny, jedno jacuzzi), a w basenie nie było opcji się zrelaksować. Zarówno wieczorem, jak i rano trafiliśmy na gości hotelowych uprawiających trening pływacki kraulem w niewielkich rozmiarów basenie. Nie zważali na to, że ogromnie chlapią na innych gości, hałasują i wzburzają wodę, trzeba było uważać aby nie zostać przez nich potrąconym w wodzie. Drugiego dnia rozmawialiśmy nawet z ratowniczką, niestety nie miała podstaw aby zwrócić im uwagę. Szkoda, że obiekt nie ma regulaminu w tym zakresie, w końcu to strefa relaksu a nie basen sportowy. Podsumowując, do hotelu chętnie wrócę, mam jednak nadzieję że następnym razem strefa SPA pozwoli mi się zrelaksować.

  2. Jaroslaw Wereszczynski ★★★★★

    Piękne miejsce w którym spędziliśmy romantyczny weekend. Mimo, iż nasz pobyt był poza sezonem, wszystkie usługi były na wysokim poziomie. W hotelu spotkaliśmy się z bardzo miłą obsługą, od recepcji, poprzez panie sprzątające, personel SPA i każdego innego pracownika spotkanego na naszej drodze. Każdy uśmięchnięty. Pokoje czyste i zadbane z pięknym widokiem na jezioro. Jedynym minusem były bardzo miekkie materace, jednak nie biorę tego pod uwagę w ostatecznej ocenie gdyż każdy ma inne preferencje w tej kwestii. Podsumowując, zdecydowanie polecam ten hotel.

  3. Magdalena Lisiecka ★★★★★

    Hotel Przystań to wspaniałe miejsce gdzie naprawdę można odpocząć od zgiełku miasta. Obsługa jest przemiła, restauracja dostarcza kulinarnych doznań a masaż w hotelowym SPA jest wspaniałym dopełnieniem weekendowego odpoczynku. Sam hotel położony jest bezpośrednio nad jeziorem co daje możliwość spacerów w miłych okolicznościach przyrody. W restauracji podróż kulinarna od azjatyckich specjałów po polska klasykę. Wszystko smaczne i aromatyczne aż zachęca do jedzenia. Zdecydowanie miejsce godne polecenia:)

  1. Mateusz Małachowski ★★★☆☆

    Hotel nowoczesny, zadbany, obsługa miła. Jest to na pewno dobry hotel i nie można mieć pretensji ale są pewne kwestie, które zadecydowały na mojej ocenie. Słaba strefa SPA. Do dyspozycji oprócz standardowego basenu mamy mały basen z hydromasażem - kilka dysz wyrzucających wodę pod ciśnieniem, brodzik dla dzieci oraz sauna mokra i sucha. Do saun wchodzą wszystko jak chcą absolutnie nie ma mowy o jakieś kulturze saunowania. Ludzie wyskakują z basenu i wchodzą do sauny. Siedzą dwie minuty i wychodzą po czym wskakują od razu do basenu - tak by to można było skomentować. Pan ratownik wodny większość czasu siedzi w pokoi gdzie patrzy w telefon lub odpoczywa pod wiatrakiem. Dania z karty ok ale drogie. Śniadania i obiadokolacje - ok ale jak jest dużo osób to jest ciasno. Nie można wziąć wszystkiego co się chce bo jest zbyt dużo osób przy stole szwedzkim, trudno jest się do czegoś dopchać. Bardzo fajne jest to, że hotel organizuje czas dla najmłodszych, niestety sala zabaw jest mała, jest w niej bardzo dużo przeróżnych rzeczy i jest strasznie gorąco! W hotelu przede wszystkim brakuje przestrzeni na rozrywkę - bilard, kręgle, organizacja czasu dla gości - klub, dyskoteka, zabawa itp. Nie chciałbym aby ocena ta była krzywdząca dla hotelu ale myślę, że bym tam nie wrócił pomimo tego, że jest to naprawdę dobry hotel.

  2. Iga Jopek ★★★★★

    Do obiektu wracamy raz na jakiś czas i jesteśmy zawsze zadowoleni. Najważniejsze, dla mnie podczas tego pobytu jest to że hotel na przestrzeni kilku lat cały czas utrzymuje ten sam standard, czyli bez niemiłych niespodzianek. Wyróżnia sie na tle konkurencji np. Animacjami dla dzieci 12-18, kino dla dzieciaków z bajką i pop cornem(żyć nie umierać) co dla mnie jest mega plusem bo dziecko można zostawić pod opieka miłej pani i mieć chwile relaksu. Jest czysto, bardzo miła obsługa zarówno w recepcji jak i w restauracji. Jedyny mały minus to brak możliwości wypożyczenia ładowarki do telefonu np za możliwością kaucji, jest tylko do kupienia. Naprawdę w hotelu nie ma sie do czego przyczepić a bywamy w różnych miejscach w Polsce. Oczywiście plusem jest pobyt z psem. Świetny pomysł z kącikiem z książkami, bo akurat swojej zapomniałam wiec mega plus. Obiekt bardzo zadbany zarówno w środku jak i dookoła. W restauracji mogło by być trochę lepsze jakościowo jedzenie , lub akurat tak trafiłam. (Sandacz bardzo kiepski, suchy, zwiędnięta natka do ozdoby) myśle ze restauracja ma większy potencjał. Kolejna zaleta jest mały szlafroczek dla dziecka który czekał na nas w pokoju. Byłam z synem 5 lat. Piękny widok z okna. Rozważamy pobyt dobę dłużej :) w mojej ocenie obiekt ma 9/10 :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przystań Hotel & Spa?

Przystań Hotel & Spa znajduje się przy Żeglarska 4, 10-160 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przystań Hotel & Spa?

Można skontaktować się z Przystań Hotel & Spa pod numerem +48 896 519 000

Jak można dotrzeć do Przystań Hotel & Spa?

Do Przystań Hotel & Spa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements