Jest to hotel zrobiony z mieszkania, łazienka oczywiście na korytarzu, w mieszkaniu śmierdziało papierosami pomimo zakazu palenia, łóżko w pokoju...totalnie miękkie, a na środku łóżka było wgniecenie takie, że człowiek się zapadał, dość nie wygodne... Na wykładzinie dziwne ślady, chyba ktoś próbował ją uprać po wymiotach najpewniej. A jeśli chodzi o prywatne odczucia, to nie dostaliśmy poprawnego kodu do drzwi, próbując się dostać otworzył nam totalnie pijany człowiek, który zapytał nas o kod, który dostaliśmy, podaliśmy mu cyfry, jednak on zaczął krzyczeć że to zły kod i żebyśmy dzwonili do właściciela, zaczął się awanturować, po czym zamknął nam drzwi przed nosem, po otrzymaniu właściwego kodu do drzwi ( podczas telefonu do właściciela, właściciel podawał kilka kodów i dopiero po którymś z kolei w końcu podał nam właściwy... Chyba ma tyle tych hoteli, że już nie wie, który kod do jakich drzwi...) ogólnie nocowały w tedy też dzieci w tym "hotelu" więc było dość głośno od śmiechów, no i oczywiście musiałam unikać wychodzenia z pokoju, bo bałam się spotkać tego pijanego gościa, który wcześniej się do nas "pruł", na szczęście zarezerwowaliśmy nocleg w tym miejscu tylko na jedną noc. Ogólnie jak ktoś trafi na spokojnych ludzi w hotelu, pomijając stan materacy, to da się funkcjonować, "hotel" DLA MAŁO WYMAGAJĄCYCH.
Opinie
-
Anna Głowacka ★★☆☆☆
-
Anna Małoszyc ★☆☆☆☆
Okropne , koszmarne miejsce ,brudno, brak informacji o tym,że wynajmuje się pokój we wspólnym mieszkaniu. Nigdy więcej!!!! Nie polecam!!!!
-
Natalia Banasiewicz ★★★★☆
Cena adekwatna do jakości, aczkolwiek nie działającą słuchawka od prysznica trochę zirytowała po długiej podróży
-
kapi 5118 ★☆☆☆☆
Nie polecam chyba że chcecie być wyrzuceni przez balkon
-
Kaja S ★☆☆☆☆
W gorszym miejscu nie spałam. Strach czegokolwiek dotknac w kuchni. Toaleta nie była czyszczona od naprawdę bardzo dawna. Pościel brudna. Z rana wchodzi pani sprzątająca, która przez godzinę rozmawiała przez telefon tak głośno że to jakiś żart. W dodatku zamiast zapukać do drzwi mojego pokoju to wparowala tam gdy spałam. Osobiście nie polecam jedynym plusem jest to że Lidl jest blisko.
-
mAtt Fl ★★★★★
Ok. W miarę czysto, sprawne meldowanie na kod. Dostępne ręczniki. Kilka minusów do naprawienia to cieknąca słuchawka prysznica i brak mopa w łazience, uszkodzony czajnik w kuchni, średnio czysty dywan w pokoju. Warto także pomyśleć o drzwiach do pokoi zabudowanych bez szyby, wtedy światło w korytarzu będzie mniej uciążliwe gdy w nocy przyjdą współlokatorzy. Generalnie cena adekwatna do jakości, polecam jeśli ktoś szuka tylko noclegu i nic więcej.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kwadrat B&B Podwisłocze?
Kwadrat B&B Podwisłocze znajduje się przy Podwisłocze 24, 35-309 Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kwadrat B&B Podwisłocze?
Można skontaktować się z Kwadrat B&B Podwisłocze pod numerem +48 693 350 112
Jak można dotrzeć do Kwadrat B&B Podwisłocze?
Do Kwadrat B&B Podwisłocze można dotrzeć, korzystając z poniższego linku