Opinie

  1. Mariusz C ★★★★☆

    Pizza dobra, aczkolwiek do ideału trochę brakuje. Koszt 38 zł w 2025 r. (Serce na dłoni, Uśmiech anioła) to trochę drogo jak na lokalizację i smak. Sos kosztuje 4 zł, smak słaby i jest go bardzo mało, praktycznie za mało na jedną pizzę.

  2. Лара Савченко ★★★☆☆

    Zamowilam 2 pizzy. 17:39 - przewidywana dostawa 18:50. O 19:15 zaczęłam dzwonić do zakładu że by zapytać się o dostawie - niestety nie odpowiada. 19:37 - odebrali. “Kurier zaraz będzie wyjeżdżał” Okolo20:00 mieliśmy pizzę, ledwo ciepłą i do tego jedna te ta co zamawiałam. Przykro ale smak był również średni :( Jeżeli to problem pyszne pl ze nie można odgarnąć dostawy na czas jaki jest wskazany, jeżeli macie zapird0l, czy jeszcze coś - pamiętajcie że to nie jest problem klienta.. nie idzie - ograniczyć zamówienie czy więcej ludzi zatrudnić nie wiem, ale nie wszystko tak dobrze jak w instagram

  3. Łukasz Żmijewski ★★☆☆☆

    Pizza była niestety przypalona, a w pudełku znalazł się też włos. To bardzo psuje wrażenia. Mam nadzieję, że następnym razem zadbacie o jakość jedzenia i higienę. Ocena tego lokalu to nieciekawie.

  1. Klaudia Lalalala ★★☆☆☆

    Trzy razy w tym miesiącu zamówilismy pizzę. Za pierwszym razem zamiast bardzo pikantnej oliwy przyszła zwykła, za drugim razem wszystko było w porządku a za trzecim na jednej pizzy brakowało słonecznika a na drugiej orzechów włoskich (pizza z samą gruszką bez orzechów była nie dobra). Ceny na ulotce która przychodzi razem z zamówieniem inne niż w rzeczywistości. Więcej już nie zamówimy za dużo pomyłek... Nazwa pizzerii fajna tylko szkoda że uśmiech nie pojawia się po otwarciu pudełka Edit: Dziękuję za odpowiedź ale nie skorzystam. Rozumiem jedną pomyłkę ale nie aż tyle... Macie fajne menu ale co z tego jak pizze przychodzą niekompletne. Pozdrawiam

  2. Konrad Matyjas ★★★★★

    Pierwsze zamówienie, standardowo Margherita. Zamówiłem w ostatniej chwili a mimo to pizza dojechała i to w ekspresowym tempie. Aromatyczna, pyszna chociaż trochę słabo przypieczona od spodu. Placek bardzo cienki, ale mi taki odpowiada. Wrócę do was na bank!! POLECAM

  3. Alice Kotek ★★★★★

    Pizza bardzo smaczna. Chyba najlepsza jaką jadłam w Olsztynie. Dużo składników, smaczne ciasto. Jedyne wady to wielkość pizzy (która jest dosyć mała i wielka szkoda ze w pizzerii nie ma możliwości wyboru wielkości pizzy) i bardzo rzadkie sosy (w moim przypadku sos czosnkowy). Mimo wszystko nie są to duże wady i na pewno jeszcze kiedyś stąd zamówię.

  1. aniczkaaa ★★★★★

    Naprawdę smaczna pizza, nie ma się do czego przyczepić. Ja zamówiłam Pizzę Beztroską, a partner wybrał pizzę Wilczy Apetyt. Najedliśmy się oboje i jesteśmy zadowoleni z wyborów.

  2. Tata Mama ★☆☆☆☆

    Dziwię się że opinie tutaj są takie wysokie, zamówiłem dziś dwie pizze, jedną wlasnego wyboru składników, drugą radosną, stwierdzając że jedną pizzą nie najemy się z dziewczyną. Dwie gwiazdki mógłbym dac ze względu na szybką dostawę i w miarę okej sos czosnkowy, ale w związku z farmazonem że pizze macie tu dopiero od niedawna a opinie były wystawione już wcześniej daje jedną. Co do samej pizzy to na prawdę dawno nie jadłem tak bezplciowej... Składników BARDZO MALO, kurczaka pieczarek cebuli tyle co nic, ponizej wstawiam zdjęcie, na zdjęciu nawet nie wygląda tak źle... ale biorąc pod uwagę rozmiar pizzy kurczaka jest na prawdę mało, pieczarek może 10 malutkich kawałeczków jak widać, żaden ze składników nie był wyrazisty, sos bez smaku, mięso bez smaku. Dziewczyna nie była głodna więc zjadła pół, ja zjadłem całą swoją i połowę drugiej, i dalej się nie najadlem!! A zazwyczaj pizza 30 cm mi w zupełności wystarcza np w pimeno, podobne ceny ale kilka klas lepsze i bardziej syte. Jedyny smak jaki był wyczuwalny to właśnie sos czosnkowy. Za obie pizze (32cm) zapłaciliśmy ponad 80 zl gdzie za tą kwotę można zjeść na prawdę dobry obiad w porządnej restauracji. Jestem bardzo zniesmaczony i zwiedziony, więcej nie zamówię.

  3. Marcin Mościcki ★★★★★

    Bardzo pyszna pizza, szczególnie ciasto. Polecam ❤️

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizzeria Zawsze Uśmiechnięta?

Pizzeria Zawsze Uśmiechnięta znajduje się przy Wincentego Pstrowskiego 36A, 11-041 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Zawsze Uśmiechnięta?

Można skontaktować się z Pizzeria Zawsze Uśmiechnięta pod numerem +48 731 515 112

Jak można dotrzeć do Pizzeria Zawsze Uśmiechnięta?

Do Pizzeria Zawsze Uśmiechnięta można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements