To się nazywa wyżerka , ale tak serio jestem fanem rosołu i wiem ile wysiłku i czasu wkładam w tworzenie własnego , dawno w miejscu publicznym nie jadłem lepszego niż u Adasia . Ten rosołek był naprawdę dobry , dobrze przyprawiony ,był pełen talerz a cena zaskakująco niska. Z drugiego dania najbardziej doceniłem kluski , świetna robota. Porcja gigantyczna. Pozdrawiam przemiłą i przesypatyczną Panią odbierając zamówienia , tworzy klimat tego miejsca. Taki domowy. Wszystkiego dobrego.
Zdjęcia
Opinie
-
marcin muc ★★★★★
-
waldek Herman ★★★★★
Bardzo pyszne Śląskie jedzenie i nie tylko ,polecam zestaw obiadowy ,bardzo pyszny ,cenowo na plus ,porcje więcej jak wystarczające POLECAM
-
DJ MAREK HUS ★★★★★
Rewelacyjna obsługa smaczne i niedrogie jedzenie, proste dania kuchni polskiej i ślaskiej. Polecam
-
Zet-Car Oględziny pojazdów ★★★★★
Jeden z najlepszych obiadów, jakie jadłem. Bardzo miła obsługa, lokal czysty, uwaga wejście u góry, można się pomylić, że jest zamknięte. Parking z tyłu
-
renata polk ★★★★★
Miejsce na szybki, domowy obiad. Na jedzenie czekaliśmy kilka minut, wszystko cieplutkie, domowe, a porcje ogromne. Polecam!
-
Chopak Milka ★★★★★
No przepysznościowe normalnie, domowe jedzenie, widać że ktoś to gotuje z miłością. My osobiście kupiliśmy jeden obiad śląski na dwie osoby a i tak najedliśmy się po uszy. Ogromna rolada i 8 wielkich klusek, a wcześniej micha rosołu. Na pewno będziemy wracać.
-
Jagoda Szmidt ★★☆☆☆
Niestety placek z gulaszem to pomyłka roku, o ile gulasz smaczny to placki jakaś katastrofa. Sama skorupa splalona, można było sobie zęby połamać, jeszcze nigdy nie jadłam czegoś takiego, a nadmienię, że placki zamawiam wszędzie. Proponuje właścicielom pomyśleć nad zmianą tego paskudztwa, bo nie potrzebnie tracicie klientów. Na salę w tym czasie ktoś inny też zamówił i wyglądały dokładnie jak mój więc to nie wypadek przy pracy a celowe działanie. Na plus żurek, pyszny a także przemiła Pani, która obsługuje.
-
Tadeusz Ibrom ★★★☆☆
Jedzenie smaczne, porcje duże. Bywam w wielu restauracjach i barach, ale czego takiego jak tutaj jeszcze nie spotkałem! Opłata za dodatkowy talerz i to w wysokości 5 zł. W niejednej knajpie można dostać za darmo opakowaniem na to czego nie zjedliśmy, a tutaj chcą kasę za dodatkowy talerz. Czekając na swój posiłek, dało się zauważyć kilka much w sali restauracyjnej. Właściciel potrafi skasować za dodatkowy talerz, ale szkoda mu na lampę owadobójczą.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bar u Adasia?
Bar u Adasia znajduje się przy 27 Stycznia 4, 41-922 Radzionków, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bar u Adasia?
Można skontaktować się z Bar u Adasia pod numerem +48 694 881 526
Jak można dotrzeć do Bar u Adasia?
Do Bar u Adasia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku