Opinie

  1. marcin muc ★★★★★

    To się nazywa wyżerka , ale tak serio jestem fanem rosołu i wiem ile wysiłku i czasu wkładam w tworzenie własnego , dawno w miejscu publicznym nie jadłem lepszego niż u Adasia . Ten rosołek był naprawdę dobry , dobrze przyprawiony ,był pełen talerz a cena zaskakująco niska. Z drugiego dania najbardziej doceniłem kluski , świetna robota. Porcja gigantyczna. Pozdrawiam przemiłą i przesypatyczną Panią odbierając zamówienia , tworzy klimat tego miejsca. Taki domowy. Wszystkiego dobrego.

  2. waldek Herman ★★★★★

    Bardzo pyszne Śląskie jedzenie i nie tylko ,polecam zestaw obiadowy ,bardzo pyszny ,cenowo na plus ,porcje więcej jak wystarczające POLECAM

  3. DJ MAREK HUS ★★★★★

    Rewelacyjna obsługa smaczne i niedrogie jedzenie, proste dania kuchni polskiej i ślaskiej. Polecam

  1. Zet-Car Oględziny pojazdów ★★★★★

    Jeden z najlepszych obiadów, jakie jadłem. Bardzo miła obsługa, lokal czysty, uwaga wejście u góry, można się pomylić, że jest zamknięte. Parking z tyłu

  2. renata polk ★★★★★

    Miejsce na szybki, domowy obiad. Na jedzenie czekaliśmy kilka minut, wszystko cieplutkie, domowe, a porcje ogromne. Polecam!

  3. Chopak Milka ★★★★★

    No przepysznościowe normalnie, domowe jedzenie, widać że ktoś to gotuje z miłością. My osobiście kupiliśmy jeden obiad śląski na dwie osoby a i tak najedliśmy się po uszy. Ogromna rolada i 8 wielkich klusek, a wcześniej micha rosołu. Na pewno będziemy wracać.

  1. Jagoda Szmidt ★★☆☆☆

    Niestety placek z gulaszem to pomyłka roku, o ile gulasz smaczny to placki jakaś katastrofa. Sama skorupa splalona, można było sobie zęby połamać, jeszcze nigdy nie jadłam czegoś takiego, a nadmienię, że placki zamawiam wszędzie. Proponuje właścicielom pomyśleć nad zmianą tego paskudztwa, bo nie potrzebnie tracicie klientów. Na salę w tym czasie ktoś inny też zamówił i wyglądały dokładnie jak mój więc to nie wypadek przy pracy a celowe działanie. Na plus żurek, pyszny a także przemiła Pani, która obsługuje.

  2. Tadeusz Ibrom ★★★☆☆

    Jedzenie smaczne, porcje duże. Bywam w wielu restauracjach i barach, ale czego takiego jak tutaj jeszcze nie spotkałem! Opłata za dodatkowy talerz i to w wysokości 5 zł. W niejednej knajpie można dostać za darmo opakowaniem na to czego nie zjedliśmy, a tutaj chcą kasę za dodatkowy talerz. Czekając na swój posiłek, dało się zauważyć kilka much w sali restauracyjnej. Właściciel potrafi skasować za dodatkowy talerz, ale szkoda mu na lampę owadobójczą.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bar u Adasia?

Bar u Adasia znajduje się przy 27 Stycznia 4, 41-922 Radzionków, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bar u Adasia?

Można skontaktować się z Bar u Adasia pod numerem +48 694 881 526

Jak można dotrzeć do Bar u Adasia?

Do Bar u Adasia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements