Mówi się, że miejsce to ludzie, którzy je tworzą. A w Zamku Dubiecko obsługa hotelowa i restauracyjna była na najwyższym poziomie. Od momentu pierwszego telefonu do hotelu czułem szczere zaangażowanie i chęć pomocy. Na miejscu tak samo. Jedzenie w restauracji, jak to mówi młodzież "na wypasie". Tam zupa borowikowa jest z duuuuużej ilości borowików i w niej naprawdę są grzyby. Doznania kulinarne jak na moje podniebienie rewelacyjne. Czysto, schludnie, spokojnie. Zdecydowanie polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Ṁåɍǐṳƨⱬ Ṁåɍƚγṇǐåƙ ★★★★★
-
Mariusz Nowicz (eMeN) ★★★★★
Spędziliśmy wspaniały czas w Zamku w Dubiecku, śpiąc w starej, zamkowej części. To miejsce jest absolutnie idealną bazą wypadową do zwiedzania okolicy (Sanok, Przemyśl, Zamek Krasiczyn i wiele innych). Pokój był bardzo ładny, wykonany w prawdziwie zamkowym stylu. Świetnym pomysłem są aranżacje nawiązujące do fraszek (mieliśmy jedną opisaną na ścianie). W korytarzach klimatu dodają skóry niedźwiedzi i innych zwierząt. W pokojach bardzo ciepło. Obsługa była bardzo miła i pomocna. Pokoje sprzątane codziennie, łazienka czyszczona, woda uzupełniana. Sama łazienka nowoczesna, ładna i zadbana. Śniadania były bardzo dobre, pyszne i wszystko świeże. Nawet jeśli menu się powtarzało, to wszystko było tak smaczne i podane na świeżo, że zawsze wychodziliśmy najedzeni i bardzo zadowoleni. Niesamowitą atrakcją były dwie przesympatyczne papugi dotrzymujące towarzystwa! Otoczenie hotelu jest fantastyczne. Na miejscu są też dodatkowe atrakcje, jak bilard czy piłkarzyki. Gorąco polecamy to miejsce!
-
Olga Swirska ★★★★★
Bardzo fajne miejsce na spacer i obiad. Tradycyjna staropolska kuchnia, potrawy z dziczyzny. Przytulnie. Nie jest to nowomodne miejsce, lecz miejsce z tradycją i nastrojem. Mięsożercy na pewno będą zachwyceni) Dużym plusem jest przyjazne podejście do zwierząt - na spokojnie można wpaść nawet z dużym pieskiem.
-
Anna Pilch ★★★☆☆
Restauracja w Zamku na chwilę obecną jest mocno przeciętna. Owszem jedzenie jest smaczne, ale nie wybitne tak jak bywało to wcześniej. Czas oczekiwania na dania to jakieś nieporozumienie, nikt przy zamówieniu nie uprzedził nas że na zupę trzeba będzie poczekać około 45 minut a potem kolejno na drugie danie kolejne 45-50 minut. Poza tym drugie danie dla 2,5 latka przyszło znacznie później niż dla pozostałych i to po dwukrotnej interwencji. Naprawdę ciężko wytłumaczyć małemu dziecku dlaczego tylko on nie dostał jedzenia. Bywałam w tym miejscu wiele razy wcześniej i praktycznie zawsze byłam zadowolona, jedzenie było bardzo bardzo smaczne, a wręcz wybitne ale teraz niestety wielki minus za całokształt. Mimo że okolica jest piękna to nie wynagradza rozczarowania obiadem. Wielka szkoda, bo zawsze polecałam to miejsce.
-
Вікторія Яриш ★☆☆☆☆
Byliśmy w tym zamku w 2014 roku i wtedy wszystko bardzo nam się podobało. Dlatego dziś, podróżując po okolicy, postanowiliśmy specjalnie tu wrócić, żeby smacznie zjeść. Niestety — ogromne rozczarowanie. Nikt nie podszedł do stolika, nikt nie zaproponował menu. Sami zeskanowaliśmy kod QR, znaleźliśmy kelnerkę i poinformowaliśmy, że chcemy złożyć zamówienie przez menu online. Po opłaceniu rachunku okazało się, że ceny na fakturze nie zgadzają się z tymi w menu. Różnica na jednej pozycji wynosiła aż 14 zł! Gdy zwróciliśmy na to uwagę, kelnerka odpowiedziała, że „nie ma dziś administracji” i nic nie da się zrobić. Zdecydowanie nie polecam. Sprawdzajcie dokładnie rachunki przed zapłatą. Zdjęcia w załączeniu.
-
Sławomir Wąsik ★★★★★
Niedoceniana perła południowo-wschodniej Polski. Wnętrza utrzymane w stylu pałacowym. Wokół stary romantyczny park. Piękne widoki z tarasu parkowego na błonia, dolinę rzeki San. Wczesnym rankiem oraz o zachodzie słońca koncert ptaków.
-
Krzysztof Smolarek ★★★★★
Bardzo klimatyczne miejsce, restauracja ulokowana w parku Dubieckim. Przechadzając się parkiem można napotkać lamy,jelenie i pawie. Znajdują się też bardzo stare drzewa oraz popiersie Ignacego Krasickiego.
-
Pawel Kot ★★★★★
Piękna miejscówka. Siedzieliśmy na dworze, było bardzo wygodnie i z klimatem. Pogoda była słoneczna. Zatrzymaliśmy się w drodze do Przemyśla na kawę i lody. Był wystawiony fortepian, na którym grała pewna kobieta. Kawa czarna 8 zł cappuccino 12zł lody gałka 6zł. Wszystko smaczne. Kawa mrożona wyglądała super sam nie piłem ale znajoma mówiła, że dobra. Menu krótkie ale treściwe, są steki kaczka, tatar z jelenia. Ogólnie polecam
-
Darek Wójcik ★★★☆☆
Ciekawe jest to miejsce. Zbiera ogromne ilości pozytywnych opinii, witają tłumy a kuchnia przeciętna. W karcie wyszukane dania, z wykwitnymi dodatkami, które wszystko psują. Tatar z sarny był świetny i niestety na tym koniec. Schabowy z przekombinowanym sosem. Wystarczyłyby polskie dodatki a tu Anchoa. Kaczka była w porządku, więc dzikie mięsa to chyba najlepszy wybór w tym miejscu. Pierś z kurczaka była strasznie sucha. 3/4 wróciło na kuchnie. Na jedzenie czas oczekiwania był długi. Osoba która zamówiła posiłek wegański dostała informacje po 1.15h że kucharz gotował to pierwszy raz i nie udało się. Po kolejnych 35 minutach posiłek trafił na stół, lecz nie był warty ceny z baru mlecznego co dopiero tutaj. Dostaliśmy co prawda po darmowej kawie lecz nie o to chodzi. Wolę zapłacić za kawę i zjeść smaczny obiad. Lokal duży, wystój zamkowy, jak na ten klimat super.
-
ann agnes ★★★★☆
Restauracja mega klimatyczna w stylu pałacowo zamkowym ;) Ceny jak na jakość jedzenia i porcje przyzwoite , Samo jedzenie jest dobre ragout z dziczyzny wyśmienity placki były lekko przypalone ale ok .. Ogórki podane wyśmienite , lemoniady mają przepyszne dużo składników co daje bardzo dobry smak . Makarony też Ok .. Szczerze Polecam odwiedzić :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Zamek Dubiecko?
Zamek Dubiecko znajduje się przy Zamkowa 1, 37-750 Dubiecko, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Zamek Dubiecko?
Można skontaktować się z Zamek Dubiecko pod numerem +48 166 511 058
Jak można dotrzeć do Zamek Dubiecko?
Do Zamek Dubiecko można dotrzeć, korzystając z poniższego linku