Zarezerwowałam pokoj dla nas w tym hotelu z lekkim niepokojem,bo to 2*-(jeszcze nigdy takiego nie zamawialam)-ale opinie były dobre. Korzystaliśmy 1 noc,ale...naprawdę mogę polecic(jeśli ktoś nie oczekuje lexusów, a tylko dobrego pokoju/miejsca do przespania nocy).Pokoj skromny,ale wystarczajacy-dobre materace,nieskrzypiace łóżka,czyściutka pościel,koce(gdyby ktoś potrzebował). Czyściutenkie ręczniki.Łazienka -zaskakująco czysta!!!Kabina prysznicowa czyściutka(byłam niesamowicie zaskoczona),fugi (wszystkie!!!-kabina,posadzka,przy umywalce-CZYSTE!!!).Przyznaję,że bywałam w dobrych hotelach(urlop zadażało sie w 5*)-ale tak czystej łazienki nie spotkałam.Cały czas z mężem nie możemy się nadziwić. Czyli,że skromny i tylko 2*może zaskoczyć.Żeby nie było tak cudownie-mankament tez był-w kabinie prysznicowej bateria połączona odwrotnie-po stronie ciepłej była zimna. Śniadanie-naprawdę dobre-duży wybór-każdy znajdzie wystarczająco dla siebie- świeże i duży wybór. Skorzystaliśmy tez z obiadowego menu- pierogów ruskich juz nie było-bo była duża grupa i "wyszly"-zamówiliśmy "z mięsem" i...mały szok...porcja !!! Jak dla 2 osób-12 !!! szt,dużych!! -za 26zl.Musielismy poprosić o zapakowanie 2 -iej porcji i zabrać ze sobą. Z reguły (a kupuje często) -to 7 lub 8 szt-ale nigdy 12. I były bardzo smaczne-polecam. Lokalizacja hotelu tez dobra-tylko przejść przez jezdnie i juz hotel jest. Obsługa bardxo mila. Ogólnie-pozytywne zaskoczenie na+. Polecam. Addition:fakt,przydałby się dodatkowy koszt na śmieci w pokoju,bo ten w łazience,to taki mini-na"waciki"
Zdjęcia
Opinie
-
Malgorzata Majewska ★★★★★
-
Remisense. ★☆☆☆☆
Pokoje czyste. Jednak od ulicy noc bezsenna gwarantowana. Lokalizacja naprzeciwko dworca pkp. Tuz przy hotelu knajpa. Pod oknami wrzask i bluzgi lokalnych alko amatorow. Klimatyzacja jest, ale tylko w korytarzu.
-
Małgorzata Rzeszowska ★★★★★
Jak na hotel dwugwiazdkowy to jesteśmy mile zaskoczeni warunkami - 1) bardzo czysto, 2) wielkość pokoju trzyosobowego odpowiednia, 4) wygodne łóżka, 5) na wyposażeniu pokoju czajnik i na powitanie zestaw kaw i herbat. Minusy to: 1) ciasna , duszna łazienka - chociaż wentylator włączał się automatycznie z zapaleniem w niej światła i skutecznie wyciągał nieprzyjemne zapachy , to trzeba było chociaż na chwilę zostawiać otwarte drzwi ; 2)za mały kosz na śmieci; 3) brak windy; 4) hałas z ulicy , ale przeszkadzający tylko przy otwartych oknach.. Dodatkowy plus to hotelowa restauracja ze smacznymi obiadami dnia za 30zł ( dwa dania) , a samo ,,drugie" za 24zł . Wystrój skromy, ale obsługa profesjonalna i nie nachalna.
-
Dorota Gierej ★★★★★
Wygodna lokalizacja na przeciwko dworcaPKP - są pokoje wychodzące na stronę dworca i na drugą stronę (w miarę cicho). Czysto, łóżko wygodne ale chyba nie miałam klimy w pokoju. Śniadanie dosyć bogaty wybór, kawa dobra. Panie z recepcji pomocne bardzo, obsługa na 5 z ! Zostawiłam rzecz w pokoju - i nie musiałam nawet pytać jak po nią wróciłam, czekała na mnie. Dobre miejsce na budżetowy pobyt - bardzo polecam.
-
A. Dr ★★★☆☆
Trafiłam do tego hotelu ponieważ w mieście był ważny event i wszystkie inne rekomendowane miejsca były juz zajęte. Mogę pochwalić za to, iż pomimo, że hotel utrzymuje klimat lat 90tych i ma raczej atmosferę kolonijną, to jest bardzo czysty. Nasi zagraniczni goście byli zachwyceni śniadaniem- choć klimat restauracji pozostawia wiele do życzenia.
-
Artur Syska ★★★★★
Hotel położony bardzo blisko centrum (starówki) , bardzo dobra baza wypadowa. Śniadanie w formie bufetu, bardzo dobre i wszystko świeże. Objad z dwóch dań za 29 zł, porcje duże i wszystko smaczne. Polecam ten hotel wszystkim niezdecydowanym.
-
patryk banczyk ★★★★★
Polecam ten Hotel Polonia. Obsługa jest na najwyższym poziomie zawsze miła i uśmiechnięta, co mnie mile zaskoczyło to czystość i porządek. Brak kurzu i wszystko czysto . Cisza w nocy . W pokoju ma się wrażenie że wszystko jest nowe. Śniadanie które mieliśmy okazję zjeść było Wspaniałe . Było przygotowanie jak dla królewskich gości. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu i wrócimy znowu. Dziękuję
-
Juliia Shkodzinska ★★★★★
Jak na swoją cenę bardzo dobry hotel, w pokoju jest czajnik, telewizor oraz herbatki i kawa. Pani z recepcji też była bardzo miła.
-
Kasia ★★★★☆
Czytając opinie miałam mieszane uczucia jednak pozytywnie się zaskoczyliśmy. Pokoje urządzone może trochę staromodnie, ale jest dużo miejsca, jest czysto i wygodnie. Lokalizacja zaledwie pięć minut od dworca głównego. Na minus za mało ciepła woda i restauracja, która jest czynna tylko w godzinach śniadaniowych. Mimo to bardzo fajne miejsce.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Polonia?
Hotel Polonia znajduje się przy Artura Grottgera 16, 35-005 Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Polonia?
Można skontaktować się z Hotel Polonia pod numerem +48 178 520 312
Jak można dotrzeć do Hotel Polonia?
Do Hotel Polonia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku