Opinie

  1. Marcelina Kowalik ★☆☆☆☆

    Koszmarne miejsce, odradzam każdemu! Pokój do którego trafiłam był tak brudny, że jestem pewna, że nie był sprzątany od bardzo dawna, tak samo pościel nie była wymieniona. Wszędzie leżały okruchy z jedzenia, popcorn, chipsy rozrzucone, bagietka, podłoga sie bardzo kleiła a do niej różne włosy. W rogach ścian pełno Pajęczyn i zabitych robaków. Łazienka w opłakanym stanie, brudna, śmierdząca.... Noc była dla mnie najgorsza, ponieważ w mieszaniu reszta lokatorów była strasznie głośna, chodzili, trzaskała drzwiami, przeklinali, czułam się bardzo niekomfortowo. Nikomu nie polecam tego miejsca!

  2. Anna ★☆☆☆☆

    To był jeden z najgorszych obiektów, jakie kiedykolwiek widziałam. W mojej ocenie absolutnie nie przypomina to hotelu — warunki były na poziomie taniego hostelu, a atmosfera budziła ogromny niepokój. Jako samotnie podróżująca kobieta czułam się tam skrajnie niekomfortowo. Miałam wrażenie, że zabezpieczenia są praktycznie żadne i że każdy mógłby bez większego problemu dostać się do pokoju. Poczucie zagrożenia było tak silne, że nie byłam w stanie tam zostać. Po dokonaniu płatności kontakt z właścicielem się urwał, co tylko pogorszyło sytuację i utwierdziło mnie w przekonaniu, że obiekt jest nieprofesjonalnie prowadzony. Ostatecznie zrezygnowałam z noclegu, bo zwyczajnie bałam się tam zostać. Musiałam zapłacić 100zl więcej w hotelu obok i było naprawdę warto. Zdecydowanie nie polecam — według mnie to nie jest bezpieczne ani warte jakiejkolwiek ceny.

  3. Mar ★☆☆☆☆

    Miałam tu wykupiony nocleg na jedną noc, ale po wejściu do mieszkania szybko je opuściłam. Brud, smród i dziwne towarzystwo. Na pewno czułabym się zagrożona przebywając tam dłużej. Dopłaciłam 100 zł i poszłam do hotelu. Wyjazd służbowy. Nie polecam.

  1. Ewa Data ★★★★☆

    Super lokalizacja, cicha, spokojna okolica, kontakt z właścicielem dobry. Dużo sklepów w pobliżu, dentysta, poczta, biblioteka. Balkon i sprzątanie worków ze śmieciami na plus. Jeśli bym się miała czegoś doczepić to: brak sztućcy, urwana bateria w kuchni, rozwalona spłuczka (ale działająca). Mimo wszystko polecam, na 2-3 noce.

  2. Anna Graeb ★★★★☆

    Przy tej cenie nie ma co się czepiać. Minus za tylko 2 kołdry przy 4 osobach w pokoju. Łazienka czysta mimo, że do dyspozycji 4 pokoi. W kuchni trochę mało kubków o czym nie było napisane na stronie.

  3. ewa kurwibąk ★☆☆☆☆

    Właściciel zastrasza bez powodów i nie umie ich nawet udowodnić. Nie polecam tego miejsca

  1. Zięba Karol ★☆☆☆☆

    Wybrałem to miejsce bo znajdowało się w dogodnej dla mnie lokalizacji ale niestety to melina która tylko z nazwy jest hotelem. Bezpłatny parking? Buahahahahaha no tak... O ile znajdziesz miejsce bo to po prostu mieszkanie w bloku na zatłoczonym osiedlu. W "hotelu" wszystko rozwalone - okna, klamki, szuflady, łóżka, toaleta... Brudne ściany a na każdych drzwiach widoczne są jakieś ślady walki. W łazience grzyb - potwierdzam bo widzę że kilka osób przede mną już o tym wspomniało. Wieczorem woń zielska z pokojów współlokatorów przykrywa zapach zgnilizny. Cena 100 zł za dobę. Odradzam.

  2. Nela M ★★★★☆

    Skromne,spokojne miejsce. Śniadanie trzeba organizować samodzielnie

  3. Paula ★☆☆☆☆

    Przy samym wejściu smród jakby ktoś gotował jakiegoś psa lub kota ogóle warunki nawet na jedna noc bardzo słabe. Mimo zapewnień zwrotu pieniędzy właściciel tego nie zrobił. Cieszę się ze nie odwiedziłam tam łazienki ponieważ mogła bym dostać traumy. Lokatorzy których zastałam w mieszkaniu zostawiają wiele do rzeczenia i z tego co się orientuje chyba są stałymi mieszkańcami. Proszę uważać i nie polecam kobietom wybierać się bez towarzystwa faceta.

  1. Павел Карпов ★☆☆☆☆

    Pomyślcie o pomyśle spędzenia tu nocy, hotel jest w 80% zniszczony, wszędzie w łazience jest grzyb, a drzwi nie zamykają się na klucz. Pokoje śmierdzą, ściany są odrapane, łóżka się uginają, właściciel tego hotelu w ogóle nie nadąża za stanem tego hotelu, wyrwane gniazdka to tu norma, broń Boże, żeby tu nocować z dziećmi, to będzie koszmar. Moja ocena to minus 1

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kwadrat B&B Spiechowicza?

Kwadrat B&B Spiechowicza znajduje się przy 35-223 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kwadrat B&B Spiechowicza?

Można skontaktować się z Kwadrat B&B Spiechowicza pod numerem +48 693 350 112

Jak można dotrzeć do Kwadrat B&B Spiechowicza?

Do Kwadrat B&B Spiechowicza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements