Czyste pokoje, dobra obsługa i cicha lokalizacja z dala od szumu. Nie jest to hotel 5-gwiazdkowy, ale na szybki nocleg w sam raz.
Zdjęcia
Opinie
-
Adam B. ★★★☆☆
-
martyna polka ★★☆☆☆
Obiekt w środku wygląda gorzej niż jak na zdjęciach. Pokój, który został nam przydzielony to malutka klitka na poddaszu. Dziwi mnie to bo byliśmy tej nocy byliśmy jedynymi gośćmi obiektu. Może większe pokoje są wyjamowane jako pokoje premium, w wyższej cenie ;) Hotel ma parking ale jest on nieogrodzony, za bramą obiektu. Przy wymeldowaniu spotkała nas niemiła sytuacja. Dobra trwa do godziny 11. Równo punkt 11 pani sprzątająca (wydaje mi się, że to była właścicielka) puka do nas do drzwi i każe nam wyjść bo musi pospatrzatać pokój. Poprosiliśmy o dosłownie chwilę bo potrzebowaliśmy dopakować torby. Na co Pani że złością w głosie powiedziała, że mamy max 5minut. Kiedy wyszliśmy z pokoju o 11.05 Pani obrażona nie chciała nawet spojrzeć w naszą stronę. Zgadzam się z tym, że regulamin przewiduje opuszczenie pokoju max o 11. Ale bądźmy ludźmi... Tu zabrakło odrobiny życzliwosci i goscinności. Pierszy raz zostałam wyrzucona z pokoju :) Nie nazwałbym obiektu 'Pokoje Gościnne' ;)
-
Sony Ericsson ★★★☆☆
W przypadku braku możliwości noclegu gdzie indziej polecam. Mnie o wyborze przekonała głównie lokalizacja, na której mi najbardziej zależało. Na plus: + Czysty pokój, czysta pościel, czysta łazienka + Obiekt ogólnie posprzątany + Dostępna kuchnia + Cicha okolica + Wifi Na minus: - Kuchnia trochę brudna, blaty, mikrofala, przybrudzona lodówka. Wypadła najgorzej z całości. -Właściciel starszy Pan, może trochę zbyt zuchwały, ale pojawia sie tylko na początku i nie utrudnia pobytu wiec ok. - Rano Pani sprzątająca po wejściu do kuchni skomentowała "Dopiero tu zmywałam". Nie wiem co miałem począć z tym faktem, nie wchodzić tam? Myślę że na krótki pobyt, z braku laku może być.
-
Artur Paluch ★★★☆☆
W przypadku braku możliwości noclegu gdzie indziej polecam. Mnie o wyborze przekonała głównie lokalizacja, na której mi najbardziej zależało. Na plus: + Czysty pokój, czysta pościel, czysta łazienka + Obiekt ogólnie posprzątany + Dostępna kuchnia + Cicha okolica + Wifi Na minus: - Kuchnia trochę brudna, blaty, mikrofala, przybrudzona lodówka. Wypadła najgorzej z całości. -Właściciel starszy Pan, może trochę zbyt zuchwały, ale pojawia sie tylko na początku i nie utrudnia pobytu wiec ok. - Rano Pani sprzątająca po wejściu do kuchni skomentowała "Dopiero tu zmywałam". Nie wiem co miałem począć z tym faktem, nie wchodzić tam? Myślę że na krótki pobyt, z braku laku może być.
-
Aleksandra Miniak ★☆☆☆☆
OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM Kompletny brak szacunku wobec potencjalnych gości. Rezerwując nocleg w tym obiekcie, zostałam wprowadzona w błąd, dodatkowo musiałam zapłacić za pobyt, który nie doszedł do skutku. Uszczegóławiając: zarezerwowałam pobyt w obiekcie przez stronę booking.com. Uiściłam opłatę. W mailu potwierdzającym rezerwację wystosowanym przez booking, otrzymałam informację, że istnieje możliwość zameldowania się w hotelu już po zakończeniu pracy recepcji, po wcześniejszym ustaleniu tego z gospodarzem i za dodatkową opłatą. Standardowo zameldowania są do godz. 21. Będąc już w drodze, 300 km od domu, zdałam sobie sprawę, że nie dotrę na 21. Zadzwoniłam więc do hotelu celem umówienia się na późniejszą godzinę i ustalenia dodatkowej opłaty – zaznaczę przy tym, że działo się to z dużym wyprzedzeniem, bo o godz. 17. Pani, która ze mną rozmawiała, z pogardą w głosie zakomunikowała, że absolutnie nie ma takiej opcji, nie można przyjeżdżać po 21, a hotel nie ponosi odpowiedzialności za informacje wysyłane przez booking. Już to samo w sobie jest ciekawe – skoro gospodarze zamieścili ofertę na booking.com, to mogliby chociaż mieć świadomość, jakie informacje związane z procedurami obowiązującymi w ich obiekcie są wysyłane do rezerwujących. Pani nie dała się uprosić i tym samym, będąc 300 km od domu, zostałam bez noclegu w Rzeszowie. Co więcej – opłata, którą uiściłam przy rezerwacji, nie została mi zwrócona mimo licznych interwencji. Gospodarze obiektu kompletnie ignorowali moje maile i telefony, dopiero próba kontaktu za pośrednictwem booking przyniosła skutki, niestety marne dla mnie – gospodarze twardo stali bowiem przy swoim zdaniu, że to moja wina, iż zasugerowałam się informacją, którą dostałam ze strony platformy, na której umieścili SWOJE ogłoszenie. Od wielu lat mam do czynienia z przeróżnymi hotelami, ale z taką butą i arogancją nie spotkałam się jeszcze nigdy.
-
Sebastian Wierzbicki ★★★★★
Cisza i spokój, trochę na odludziu, że nie dochodzą odgłosy miasta. Czysto, schludnie, w pokoju do dyspozycji ręczniki, suszarka, telewizor...trochę kiepsko że brak czajnika, a np z piętra trzeba schodzić do wspólnej kuchni na parter. Ale za to wspólna kuchnia fajnie urządzona, DUUUUŻY telewizor (fajnie zjeść sobie przy nim kolacje czy śniadanie), talerze, sztućce, garnki, patelnie, kuchenka, wszystko jest...no może oprócz piekarnika (ale czy komuś potrzebny?). Mam nadzieję że jeszcze tam zagoszczę parę razy, bo lokalizacja i cena są naprawdę przystępne :)
-
Sebastian W. ★★★★★
Cisza i spokój, trochę na odludziu, że nie dochodzą odgłosy miasta. Czysto, schludnie, w pokoju do dyspozycji ręczniki, suszarka, telewizor...trochę kiepsko że brak czajnika, a np z piętra trzeba schodzić do wspólnej kuchni na parter. Ale za to wspólna kuchnia fajnie urządzona, DUUUUŻY telewizor (fajnie zjeść sobie przy nim kolacje czy śniadanie), talerze, sztućce, garnki, patelnie, kuchenka, wszystko jest...no może oprócz piekarnika (ale czy komuś potrzebny?). Mam nadzieję że jeszcze tam zagoszczę parę razy, bo lokalizacja i cena są naprawdę przystępne :)
-
Sławomir Cichowlas ★★★★★
Do centrum dość daleko, raczej dojazd autem, ale poza tym miejsce bardzo fajne, właściciel konkretny, czysto, cicho, ładnie. Pokoje na poddaszu mocno się nagrzewają w lato - miałem okazję być gdy na zewnątrz było 33 stopnie, to w pokoju było jak w piekarniku, nie dało się wytrzymać ... Na niższych kondygnacjach przyjemny chłodek ... Polecam - dobry stosunek jakości do ceny.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Warneńczyka 85a?
Warneńczyka 85a znajduje się przy Władysława Warneńczyka 85A, 35-612 Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Warneńczyka 85a?
Można skontaktować się z Warneńczyka 85a pod numerem +48 660 789 764
Jak można dotrzeć do Warneńczyka 85a?
Do Warneńczyka 85a można dotrzeć, korzystając z poniższego linku