O 15:43 dzwoniłem z zamówieniem i się po 1.45h nie doczekałem a gość który dziaj rozmawiał przez telefon to cały czas mówił że kierowca wyjeżdża albo jest w drodze. I takie pytanie do kierownika po co robicie zamówienia jak nie umiecie słów dotrzymać a gość na telefonie nie umie nic konkretnie powiedzieć. Wcześniejsze opinie to dramat jak doceniacie klienta
Zdjęcia
Opinie
-
Karol Kąkol ★☆☆☆☆
-
Piotr Kud ★☆☆☆☆
Ponad dwie godziny czekania na pizzę, która była wielkim zakalcem, ciasto jak guma , w smaku obrzydliwa. Na pewno więcej nie zamówimy. Najgorsza pizza jaką w życiu próbowaliśmy, dziś rano skończyła w śmietniku, pies na nią popatrzy i zwymiotował
-
Monika Winiarska ★☆☆☆☆
TRAGEDIA!!!! Pizza za 80 parę złotych - zimna, gumowa, i jeszcze dodatków tyle co kot napłakał. Obsluga to druga tragedia.
-
AW ★☆☆☆☆
Najgorsza pizza jaką jadłem w życiu. Spód spalony, ser spalony, dodatków prawie nie ma. Jedyny plus to średnie w smaku sosy- jakby nie one to nie dałoby się zjeść. Z całego serca nie polecam. Lepiej zgubić te 100 złotych- mniejsza szkoda.
-
Ktoś ★☆☆☆☆
Zamówienie na Glovo o 20.36, przybliżony czas dostawy niewiele różnił się od tej przewidywanej na paragonie. Dzwonię godzina 22.03 informacja jedynie że kierowca dopiero wyjechał (trasa 7 min samochodem). Finalnie o 22.25 pizza dojechała, letnia, trzeba było żuć aż szczęka boli a od kierowcy usłyszano tylko „ewentualne skargi albo zadzwonić albo napisać na stronie”. Beznadziejne podejście do klienta i zmarnowane pieniądze
-
Blassingame ★☆☆☆☆
Strasznie się dziwię ludziom, którzy jeszcze korzystają z tego typu miejsc. Pizza nienormalnie wręcz droga. 50 zł za 32 cm to może sobie życzyć pizzeria z najlepszymi składnikami w mieście i z kucharzem po kilku nagrodach kulinarnych. Składniki oczywiście najtańsze, szynka z bloku, żeby tylko przyoszczędzić. Miejsce, które dryfuje w takiej swojej beznadziejności sezon po sezonie. Zobaczcie po zdjęciach jak ten placek wygląda. Przecież to nie stało koło prawdziwej pizzy. Naprawdę można to robić dobrze jeśli się tylko chce, ale do tego potrzeba pasji i zaangażowania. Ceny urwane z choinki, a jeszcze ktoś się nabiera. Niesamowite.
-
GuFi GuFi ★☆☆☆☆
Pizza za ponad 50 zł: sos śmietanowy, szpinak, czosnek, ser, boczek, cebula. Praktycznie bezskładnikowa :( to nie to samo co kiedyś. Mocne rozczarowanie.
-
Gdaku ★☆☆☆☆
Nie polecam pierwsze zamówienie w nowym roku. Czas oczekiwania na zamówienie ponad 2 godziny. Cena pizzy poszła bardzo do góry. Pizza 32 cm w cenie 50 zł 50 gr w tym wliczone opakowanie oraz dowóz , gdzie do pizzerii mniej niż 3 km . Pizza chłop z Mazur wymiana groszku na szpinak którego na pizzy trudno znaleźć. Jakoś do ceny mizerna nie polecam ostatni raz zamówiłem pizzę z tego lokalu .
-
Dawid Paleń ★☆☆☆☆
Przede wszystkim kierowca, który rozwozi Państwa pizzę, to najzwyklejszy cham. Zamiast przyznać się do winy i odjechać, brnie w nieprzyjemna (wulgarną i agresywną) rozmowę i uważa, że zaparkowanie seicento na dwóch miejscach dla inwalidów na kilkanaście minut jest jak najbardziej normalne. Po telefonicznej rozmowie uważam, że kolejna osoba jest zatrudniona w nieodpowiednim miejscu. Nie polecam nikomu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pizzeria BIESIADOWO?
Pizzeria BIESIADOWO znajduje się przy Podwisłocze 30, 35-309 Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pizzeria BIESIADOWO?
Można skontaktować się z Pizzeria BIESIADOWO pod numerem +48 178 010 088
Jak można dotrzeć do Pizzeria BIESIADOWO?
Do Pizzeria BIESIADOWO można dotrzeć, korzystając z poniższego linku