Opinie

  1. evelina .x ★☆☆☆☆

    Zamówiony kebab dramat, po którym doszło do rewolucji żołądkowych. Surówki nawalone a mięsa mało, ale jak już było to uschnięte i czuć, że nie należy do pierwszej świeżości. Niestety po powrocie do domu doszło do zatrucia ;/ nie polecam, jeśli podajecie coś to pasowałoby, żeby produkty były świeże.

  2. Kuba 426 ★★☆☆☆

    Zamawiałem pizzę,kebaba na talerzu i napoje... Lokal był pusty ale przy barze musiałem swoje odstać. Pani przyjmująca zamówienie bardzo rozkojarzona... Pierwszy raz spotkałem się z tym, że nie mogłem zapłacić za wszystko jedną transakcją, płatność została podzielona (jedzenie na jednym rachunku, napoje na drugim). Mięso do kebaba wysuszone na wiór, bez smaku, surówki kiepskiej jakości... Deska na pizzę brudna... Jak człowiek głodny i zmęczony podróżą, to zje...

  3. Zombi Kosc ★★★★★

    Ja daje 5 gwiazdek ponieważ uważam że kababy są bardzo duże i przystępne cenowo bardzo miła i szybka obsługa pan na kasie w okularach mega chłop pogada pośmieje po prostu super zawsze dobre szybko tanio i naprawdę można się najeść pozdrawiam

  1. Ryszard van den Berg ★★★☆☆

    Jak to mówią d...y nie urywa... Czas realizacji zamówienia do przyjęcia. Ceny umiarkowane.

  2. Marek Marek ★☆☆☆☆

    Zamawiasz kurczaki z frytkami 2 razy i 2 zestawy kebab z sosami mieszanymi i mówisz pani przez telefon MIĘSO tylko nie kurczak, pytasz ile czasu trzeba czekać słyszysz że do godziny ... Dzwonek do drzwi dzieci biegną , płacisz kartą . Otwierasz i widzisz frytki z kurczakiem ok, ale zestawy kebab mają mięso z kurczaka !!! Szl.k cię już trafia i żałujesz że nie sprawdziłeś przy dostawie a za chwile widzisz małego pajączka biegającego po frytce widocznego na foto.

  3. Biker Kunia ★★★★★

    Pizza pyszna polecam pizza kebab. Zawsze biorę z bokami z serem, dużo sera który się pięknie ciągnie. Polecam

  1. Gabrysia Jakubowska ★☆☆☆☆

    Jedna wielka masakra! Kebab okropny, wewnątrz praktycznie sam sos, który smakował jak woda ze śmietaną. Lokal brudny, lepiąca się podłoga, nieumyte stoliki. Nie polecam!!!

  2. Jakub Chmura ★★★★★

    Jedna z najlepszych pizzerii w okolicy. Znakomite jedzenie miła obsługa jak i klimat wszystko na wysokim poziomie. Gorąco polecam :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Grand Kebab i Pizzeria?

Grand Kebab i Pizzeria znajduje się przy Cetnarskiego 2, 37-100 Łańcut, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Grand Kebab i Pizzeria?

Można skontaktować się z Grand Kebab i Pizzeria pod numerem +48 790 790 508

Jak można dotrzeć do Grand Kebab i Pizzeria?

Do Grand Kebab i Pizzeria można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements