Podziękowania za kolejny owocnie spędzony w bardzo ciekawych miejscach rok 2025.
Zdjęcia
Opinie
-
Marek Ochyra ★★★★★
-
HELENITA “tulipan” ★★★★★
Bardzo fajnie i profesjonalnie zorganizowana wycieczka objazdowa po Bałkanskim Kotle. Dużo wrażeń, miejsc, które warto zobaczyć i skosztować nowe jedzenie.
-
Gra B ★★★★★
Wróciłam z wycieczkin po Londynie. Wspaniała organizacja, fachowa obsługa, niezapomniane wrażenia. Polecam biuro Orinoko- Art&Travel
-
K M ★★★★★
Pierwszy raz bylismy na wycieczce z Orinoko i jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo przyjemnie spędzony dzień. Reszta uczestników także było widać, że zachwycona! Podrózujemy sporo na wlasną rękę, ale fajnie będzie od czasu do czasu zdać się na Biuro, zwłaszcza, ze oferta jest niezwykle ciekawa!
-
Grzegorz W ★★★★★
Fajne biuro z bogatą ofertą. Polecam miła obsługę.
-
Rafał Kubanski ★★★★★
Biuro podróży Orinoko mogę tylko polecić i podziękować za super sobotni wypad do Ząbkowic, bardzo fajni przewodnicy,pani Gosia i jej młodzi praktykanci.Super rzetelna firma.Juz nie mogę się doczekać następnej wycieczki z wami
-
Kasia ★★★★★
Wrócilam z Chorwacji bardzo zadowolona. Kierowcy oraz pilot byli sympatyczni z ogromnym poczuciem humoru :) świetnie zorganizowane dodatkowe wycieczki! Wybrany został bardzo czysty hotel z miłą obsługą oraz pysznym jedzeniem. Wszelkie niejasności były niezwłocznie wyjaśniane przez Rafała, który stawał na głowie żeby cała grupa czuła się w Chorwacji jak u siebie. Po powrocie od razu lecielismy się zapisać na kolejną wycieczkę. UWAGA! Podróżowanie z tym biurem może uzależniać ;) Z ciągłym uśmiechem na twarzy po podróży gorąco pozdrawiam Kasia
-
Małgorzata Baranowska ★★★★★
Polecam! Profesjonalnie, z pasją prowadzone biuro podróży. Byliśmy na wczasach i na kilku wycieczkach zorganizowanych przez biuro podróży. Czym Orinoko się wyróżnia na tle innych ,kokonkurencyjnych biur? Zawsze odnoszę wrażenie że każdy z uczestników jest traktowany w sposób szczególny, indywidualny. Kierowcy zawsze mili i bardzo pomocni.
-
Krzysztof ★★★★★
Mój syn był na 3-dniowej wycieczce szkolnej organizowanej przez biuro Orinoko. Cała organizacja oraz autokar z kierowcą na najwyższym poziomie. Już po sprawdzeniu autokaru przez policjantów byliśmy spokojni. Dzieciaki wróciły szczesliwie do domu zadowolone z wycieczki.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres ORINOKO - ART & TRAVEL?
ORINOKO - ART & TRAVEL znajduje się przy Opawska 38, 47-400 Racibórz, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do ORINOKO - ART & TRAVEL?
Można skontaktować się z ORINOKO - ART & TRAVEL pod numerem +48 327 409 200
Jak można dotrzeć do ORINOKO - ART & TRAVEL?
Do ORINOKO - ART & TRAVEL można dotrzeć, korzystając z poniższego linku