Pan podjechał po nas pod inny wjazd i poinformował nas że nie obchodzi go gdzie my stoimy, odpowiedział że tam gdzie ma na GPS tam podjeżdża i go to nie interesuje mimo iż nasz GPS pokazuje że miał podjechać w zupełnie inny zjazd który wpisaliśmy. Przejazd oceniam na 0/5 mimo iż tyle się nie da. Lepiej zamówić bolta, taniej milej i przyjemniej. Nie polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Cathie Snowpearl ★☆☆☆☆
-
Hubert Kuźdub ★★★★★
Nie mam nic jako firmy i zastrzeżeń do kierowców prócz jednego kierowcy pana Sylwestra , ten temat już był poruszany i jak sie komuś nie chce pracować to nic na siłę. Oczekujesz na przyjazd,który został akceptowany a minute przed dojazdem anuluje przyjazd.... zero poszanowania , było nie akceptowac .... to nie pierwszy raz tego kierowcy zachowanie do oczekujących na przyjazd ....
-
Yuliia Kozenko ★☆☆☆☆
Odebrał Pan telefon. Powiedział że będzie za 10 min. Po 20 minutowym oczekiwaniu już nawet nie odbierał telefonu. Brawo
-
Robert Rosolowski ★★★★★
Gorąco polecam, solidna uczciwa firma. Pomocni i sympatyczni kierowcy. Jakość za rozsądną cenę.
-
Patrycja Bednarska ★★★★★
Profesjonalna obsługa, dobre ceny, krótki czas oczekiwania. Polecam z czystym sumieniem
-
Dżorge Washington ★★★★★
Cała załoga fantastyczna, pomogą nawet jak złapiesz gumę (pożyczą lewarek), nie wiem skąd te nieprzyjemne opinie, moje odczucia są rewelacyjne. Zawsze na czas i fachowo. Pani z centrali the best pomogła mi ustalić drogę do domu po udanej imprezce.
-
Tevez ★☆☆☆☆
Po umówieniu się na daną godzinę kierowca taxi nie wstawił się w ogóle we wskazane miejsce. Po kilkunastu telefonach do centrali Pani, która odebrała odpowiedziała że rownież nie może się dodzwonić do kierowców. "Pełen profesjonalizm"
-
Marta Krzysztofik ★★★★☆
Jeżdżę z tą korporacją bardzo często...do tej pory mnie nie zawiedli, dziś chciałam umówić podjazd terminowy..(co robię często,) .i okazało się że jest to niemożliwe...dziwne ..Klient stały nie jest chyba co w cenie, ... pozdrawiam Marta
-
Katarzyna Świdzikowska ★☆☆☆☆
Radzę doszkolić pracowników z podstawy jaka jest ruch drogowy. Będąc na środku pasów z wózkiem i dzieckiem za reke obok szkoły Pan kierowca (blondyn w okularach) ruszył z impetem zatrzymał się centralnie praktycznie na wózku i zamiast przeprosić to jeszcze coś na mnie krzyczał w samochodzie. Jeśli jeszcze raz powtórzy się taka sytuacja napewno inaczej załatwię ta sprawę żeby tępić takie chamstwo. Mogło dojść do tragedii bo ja się zatrzymałam ale jakby inne dziecko wyleciało na pasy ten Pan napewno by potrącił. Jak tacy chamscy i niedouczeni ludzie u was pracują to napewno nigdy nie skorzystam z waszych usług w tymbardziej nie polecę. Masakra.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Boys Taxi?
Boys Taxi znajduje się przy Ostrowiecka 14A, 27-200 Starachowice, Świętokrzyskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Boys Taxi?
Można skontaktować się z Boys Taxi pod numerem +48 724 744 744
Jak można dotrzeć do Boys Taxi?
Do Boys Taxi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku