Opinie

  1. Robert Adamski ★★★★★

    Pan Marcin jest świetnym lekarzem, najlepszym dentystą, jakiego spotkałem w moim życiu. Fantastyczny człowiek o złotych rękach. Gorąco polecam wszystkim.

  2. Róża Kirsch ★★★★★

    Bardzo polecam❤️! Obsługa zawsze uśmiechnięta i pomocna. Leczenie ortodontyczne u córek przebiegło znakomicie, tak jak i usunięcie chirurgiczne ósemek przeprowadzone przez pana Marcina. Podczas fluoryzacji pani zawsze tłumaczy jak czyścić zęby, jakiej szczoteczki użyć itp. Najlepszy stomatolog u jakiego byłyśmy!!!

  3. Stefania Blacha ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z wizyty w gabinecie stomatologicznym. Pan doktor wszystko dokładnie wyjaśnia przed zabiegiem, leczenie przebiegło bezboleśnie i sprawnie. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka rzetelnego stomatologa.

  1. Sonia Lechowicz ★★★★★

    Serdecznie polecam Pana Doktora, wizyta z usunięciem ósemki przebiegła w dobrej atmosferze, zabieg był bezbolesny i przebiegł bardzo sprawnie. Dziękuję :)

  2. Gosia Dworzyńska ★★★★★

    Pan doktor Marcin do każdego leczonego zęba podchodzi z największą starannością. Dba zarówno o poprawny kształt zęba, jak i o przestrzeń międzyzębową, aby łatwo nitkowało się zęby. Przed leczeniem zawsze wykonuje zdjęcie, aby na koniec pokazać efekt wykonanej pracy. Korzystałam również z usług higienizacji jamy ustnej, która również została wykonana bezbłędnie! Miłym zaskoczeniem był również kontakt telefoniczny na drugi dzień po usunięciu ósemki z zapytaniem o moje samopoczucie :). Żałuję, że tak późno trafiłam na tak dobrego stomatologa :) Bardzo polecam!

  3. Aneta Gorol ★★★★★

    Bardzo dziękuję za profesjonalną opiekę i świetną merytoryczną oprawę informacji w trakcie leczenia. Polecam serdecznie wszystkim :)

  1. woj lam ★★★★★

    Świetny, bardzo profesjonalny stomatolog dla dorosłych i dzieci. Organizacja pracy, zarządzanie terminami wizyt i sama opieka nad pacjentem na bardzo wysokim poziomie, szczególnie doceniam jakość komunikacji ze stomatologiem i dostęp do wizualizacji efektów leczenia. Poza tym to dobre miejsce na pierwsza wizytę z dzieckiem żeby bezstresowo oswoić je ze stomatologią podczas wizyty kontrolnej. Zdecydowanie polecam !

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stomatologia Wilczek?

Stomatologia Wilczek znajduje się przy Świdra 12, 42-600 Tarnowskie Góry, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stomatologia Wilczek?

Można skontaktować się z Stomatologia Wilczek pod numerem +48 790 878 786

Jak można dotrzeć do Stomatologia Wilczek?

Do Stomatologia Wilczek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements