Opinie

  1. Cecylia Cecylia ★★★★★

    Pani doktor miła i delikatna, a równocześnie profesjonalna.. Zabieg wykonany dokładnie. Znów można się szeroko uśmiechnąć. Przesympatyczna Pani asystentka. Będę stałą pacjentką i polecam wszystkim. Najlepszy gabinet stomatologiczny!

  2. Jacek P. ★★★★★

    Po ponad 15tu latach unikania fotela stomatologicznego w dorosłym życiu, zmuszony przez ból zacząłem szukać kogoś kto by mnie uratował. Wybrałem panią Agnieszkę i chyba lepiej trafić nie mogłem. Po pierwszej wizycie zdecydowałem się na kompleksowy remont całego uzębienia, który nadal postępuje. Kolejne wizyty przebiegają szybko i bezproblemowo, zawsze w miłej atmosferze i komfortowych warunkach. Termin kolejnych wizyt (których pacjent nie traktuje jako zło konieczne, tylko zwykłą formalność) ustalany bez problemów w dogodnym dla pacjenta terminie. Jak dla mnie minusów brak, szczerze polecam!

  3. sebastian motyl ★★★★★

    Pani Stomatolog Agnieszka to bardzo ciepła i profesjonalna osoba, ma niezwykłe podejście do pacjenta, wszystko zawsze dokladnie wytlumaczy zanim zaczyna zabieg. Nie wyobrażam sobie, gdybym miał korzystać z usług innego gabinetu dentystycznego niż Crystal Smile. Atmosfera i podejście pani Agnieszki jest wspierające i bezbolesne , za każdym razem w gabinecie czuje się bardzo komfortowo i bezpiecznie. Naprawde mozna zaufac Crystal Smile ze wszystkim.

  1. maTTse ★★★★★

    Od mojej pierwszej wizyty minęło około 1.5 roku. Nie wyobrażam sobie leczenia w innym gabinecie. Pani Agnieszka jest solidnym i rzetelnym stomatologiem, którego bez wahania mogę polecić każdemu! Godziny pracy gabinetu są zróżnicowane, przez co każdy bez problemu znajdzie odpowiedni termin dla siebie.

  2. Mateusz Se ★★★★★

    Od mojej pierwszej wizyty minęło około 1.5 roku. Nie wyobrażam sobie leczenia w innym gabinecie. Pani Agnieszka jest solidnym i rzetelnym stomatologiem, którego bez wahania mogę polecić każdemu! Godziny pracy gabinetu są zróżnicowane, przez co każdy bez problemu znajdzie odpowiedni termin dla siebie.

  3. Grisza G ★★★★★

    Pani Agnieszka to swietna dentysta.Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Leczenie kanałowe i odbudowa zęba przebiegła bezproblemowo i z najlepszych materiałów dostepnych na rynku. Super polecam

  1. Oksana Fiedor ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tym gabinecie dentystycznym! Personel był bardzo profesjonalny, uprzejmy i troskliwy o moje potrzeby. Wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione i pokazane, co ułatwiło mi zrozumienie procesu leczenia. Gabinet był bardzo czysty i schludny, co zrobiło na mnie dobre wrażenie. Pani Agnieszka była bardzo dokładna i precyzyjna, a cały proces był bezbolesny i skuteczny. Gorąco polecam ten gabinet każdemu, kto poszukuje profesjonalnej opieki dentystycznej!

  2. Paulina Słowik ★★★★★

    Każdemu życzę trafić w ręce takiego lekarza profesjonalisty jak Pani doktor Agnieszka, która do pacjenta podchodzi z wielkim zaangażowaniem i pasją do swojej pracy. Wizyty zawsze przebiegają w spokojnej i miłej atmosferze a pacjent czuje się zaopiekowany. Nie znam lepszego gabinetu stomatologicznego. Serdecznie polecam !

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Crystal Smile?

Crystal Smile znajduje się przy Siwca 4, 42-600 Tarnowskie Góry, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Crystal Smile?

Można skontaktować się z Crystal Smile pod numerem +48 509 391 143

Jak można dotrzeć do Crystal Smile?

Do Crystal Smile można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements